Treść opublikowana przez gizmus2006
-
Spociki Łódzkie
Oo to ja chętnie jakieś piwko zrobię
-
Spociki Łódzkie
Bartas, frugodh, tomek881025 Wy obecni nic nie mówicie?
-
Spociki Łódzkie
ROBIMY !!!! :banan:
-
Rdza na błotnikach przednich w Audi A4 B7
Też mam ten problem odstaje płat lakieru ale rdzy nie widać. Tłumaczyłbym to też np tym, że zimą różnego rodzaju kamyki mogą po prostu uszkodzić powłokę dostaje się tam woda plus mrozik i z głowy.
-
[ALL B6] Gdzie znajduje sie tabliczka znamionowa
Też nie mam tej tabliczki na prawym kielichu ani na słupku... diagnosta mi podbił przegląd ale wolałbym, żeby była. Tylko czy to musi być w każdym aucie wyprodukowanym na rynek PL czy np Auta wyprodukowane z myślą na rynek DE nie miały takich tabliczek?
-
Spociki Łódzkie
A kto w ogole grilla weźmie?
-
Spociki Łódzkie
na to wygląda...
-
Spociki Łódzkie
Mam nadzieje, że nie ma w tym lesie ssaków leśnych:naughty:
-
Spociki Łódzkie
Qrde przeszły mi koło nosa głośniki Hertza za 60 zł Gdzie ta Malinka?
-
Spociki Łódzkie
Kimi każdy kto wchodzi na forum pyta o grilla . Albo spragnieni kiełbachy albo chcą Cię podku***ć
-
Spociki Łódzkie
Ja za piknikiem bardziej niż za kartami ... ---------- Post added at 12:31 ---------- Previous post was at 12:29 ---------- Tak BTW Pjngwjn widziany o 7:15 na aleksandrowskiej z kobitką jakąś jechał . Zakup wreszcie ramki od smola !!!:bicz:
-
Spociki Łódzkie
To bierz sztuke...
-
Spociki Łódzkie
To w niedziele będziemy się chwalić?
-
Spociki Łódzkie
Jakby Kornacki ciut szerzej otworzył drzwi to by nie było klepanka ;D ---------- Post added at 18:54 ---------- Previous post was at 18:50 ---------- Mam dwa Koty na sprzedaż ktoś chce? http://allegro.pl/naklejka-na-wlew-glodny-kot-95pb-on-10cm-x-5cm-i2164754460.html Pb czarne
-
Spociki Łódzkie
Chyba Bartas widziany dziś w okolicach Manu Ogrodową pędził mniej więcej o 12.
-
Spociki Łódzkie
Cześć skowronki. I cześć sowom ( naczytałem sie psychiatrii i takie oto magiczne hasła można znaleźć w książce )
-
Spociki Łódzkie
Jak byłem w Biesach koleś miał V70 `96 chyba też TD powyżej 2L jakies i sobie bardzo chwalił..
-
Spociki Łódzkie
Och dzięki Ci działa jak należy
-
Spociki Łódzkie
No ja nie wiem nie jechałem zawsze miałem na celu A4...
-
Spociki Łódzkie
Kłysek a np Volvo? ( tak wiem Volvo to dobre ale ciężarówka )
-
Spociki Łódzkie
Ja wiedziałem, że z Wami to tak będzie najpierw człowiek daje ciekawą propozycje a potem kłysek człowiekowi kłyskiem:grin: albo jakoś tak...
-
Spociki Łódzkie
NO Moze grill z procentami Ok to kto mnie wozi
-
Spociki Łódzkie
Pogoda na weekend ma być wyborna także życzę miłego obcowania z naturą :banan:. A Ci co nie są kolorowi, albo zostają może znów jakiś grill ??
-
Spociki Łódzkie
Ech zaprzepaściłem możliwość spotkania Madzi... Następna dopiero za dwa lata ( chyba łatwiej mi będzie 6 w totka trafić )
-
Spociki Łódzkie
Spoxik nic się nie dzieje pouczę się do egzamu w takim razie Kłysek ale problem jest taki, że wszystkie są za małe bo mi się przytyło :tongue4: