Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gizmus2006

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gizmus2006

  1. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Oo to ja chętnie jakieś piwko zrobię
  2. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Bartas, frugodh, tomek881025 Wy obecni nic nie mówicie?
  3. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ROBIMY !!!! :banan:
  4. Też mam ten problem odstaje płat lakieru ale rdzy nie widać. Tłumaczyłbym to też np tym, że zimą różnego rodzaju kamyki mogą po prostu uszkodzić powłokę dostaje się tam woda plus mrozik i z głowy.
  5. Też nie mam tej tabliczki na prawym kielichu ani na słupku... diagnosta mi podbił przegląd ale wolałbym, żeby była. Tylko czy to musi być w każdym aucie wyprodukowanym na rynek PL czy np Auta wyprodukowane z myślą na rynek DE nie miały takich tabliczek?
  6. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A kto w ogole grilla weźmie?
  7. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    na to wygląda...
  8. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mam nadzieje, że nie ma w tym lesie ssaków leśnych:naughty:
  9. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Qrde przeszły mi koło nosa głośniki Hertza za 60 zł Gdzie ta Malinka?
  10. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kimi każdy kto wchodzi na forum pyta o grilla . Albo spragnieni kiełbachy albo chcą Cię podku***ć
  11. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja za piknikiem bardziej niż za kartami ... ---------- Post added at 12:31 ---------- Previous post was at 12:29 ---------- Tak BTW Pjngwjn widziany o 7:15 na aleksandrowskiej z kobitką jakąś jechał . Zakup wreszcie ramki od smola !!!:bicz:
  12. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To bierz sztuke...
  13. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To w niedziele będziemy się chwalić?
  14. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jakby Kornacki ciut szerzej otworzył drzwi to by nie było klepanka ;D ---------- Post added at 18:54 ---------- Previous post was at 18:50 ---------- Mam dwa Koty na sprzedaż ktoś chce? http://allegro.pl/naklejka-na-wlew-glodny-kot-95pb-on-10cm-x-5cm-i2164754460.html Pb czarne
  15. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Chyba Bartas widziany dziś w okolicach Manu Ogrodową pędził mniej więcej o 12.
  16. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Cześć skowronki. I cześć sowom ( naczytałem sie psychiatrii i takie oto magiczne hasła można znaleźć w książce )
  17. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jak byłem w Biesach koleś miał V70 `96 chyba też TD powyżej 2L jakies i sobie bardzo chwalił..
  18. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Och dzięki Ci działa jak należy
  19. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No ja nie wiem nie jechałem zawsze miałem na celu A4...
  20. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kłysek a np Volvo? ( tak wiem Volvo to dobre ale ciężarówka )
  21. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja wiedziałem, że z Wami to tak będzie najpierw człowiek daje ciekawą propozycje a potem kłysek człowiekowi kłyskiem:grin: albo jakoś tak...
  22. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    NO Moze grill z procentami Ok to kto mnie wozi
  23. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pogoda na weekend ma być wyborna także życzę miłego obcowania z naturą :banan:. A Ci co nie są kolorowi, albo zostają może znów jakiś grill ??
  24. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ech zaprzepaściłem możliwość spotkania Madzi... Następna dopiero za dwa lata ( chyba łatwiej mi będzie 6 w totka trafić )
  25. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Spoxik nic się nie dzieje pouczę się do egzamu w takim razie Kłysek ale problem jest taki, że wszystkie są za małe bo mi się przytyło :tongue4:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.