Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gizmus2006

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gizmus2006

  1. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witajcie !!!
  2. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie jest źle nowa szata graficzna trzeba oko przyzwyczaić. Choć na starym miałem tak, że wchodziłem np w nasz wątek i zaczynały mi się posty od tych nie czytanych stron do końca. A tu jeszcze nie rozpracowałem.
  3. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Smolu miałeś być w niedziele mamy do pogadania
  4. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    cicho !!!!! No właśnie mi nikt nie kazał ;p
  5. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Qrcze to już w tą sobotę... ale mi czas zleciał. Ja się wybiorę również i też jestem za 23 komu nie pasuje może przecież później podjechać... Jak Świeżakom się nie chciało czytać wcześniejszych postów przypominam o wejściówce w postaci flaszeczki
  6. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja też bo mam parę rzeczy które chciałbym dać w dziale ogłoszenia.
  7. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ech widzę, że sami poloniści jak zwykle napisałem wachacze a nie wahacze i nikt nie poprawił. Nabijamy więc posty jak wszystkie się liczą
  8. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No bylem na przeglądzie pan mówi ze 2 wahacze a ja taki wyczulony a jeszcze nic nie slysze :-D
  9. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A dopiero co rozpracowałem poprzednie forum... teraz muszę się uczyć od nowa ;p. Qrcze przejechałbym się z Wami na tę Lubelszczyznę w sumie to blisko mej chałupki.
  10. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Seba zapomniałem wrąbać ten baner z VAGiem ;p
  11. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Najpierw zapnij VAG. bo jak przód to tam chyba troszkę problemu z dotarciem do tych czujników. do tyłu łatwiej się dostać, i o ile nie ściągasz piasty (bo w niej łożysko i jak źle złożysz to sie rozleci) to możesz spróbować docisnąć po prostu czujnik.
  12. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie zmieniałeś tarcz przypadkiem? a nawet jak nie to zapnij VAG i pokaże w którym kole problem. Miałem ten sam problem jak np powoli się toczyłem zaraz po zapaleniu to mi tak właśnie coś tarło potem jak się rozpędziłem wyskakiwała kontrolka od ABS. Początkowo VAG pokazywał 2 czujniki tył ale zanim się dobraliśmy do pierścienia i czujników ( bo trochę z tym jeździłem ) to został tylko prawy tył wyczyściliśmy dobrze wcisnęliśmy czujnik i od tamtej pory z głowy
  13. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Tak tak tę miałem na myśli
  14. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Myślałem że Panda...
  15. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi: Kolejny egzamin dziś... co za rok.
  16. A czemu miało by Ci to przeszkadzać więcej wódki w bagażnik weszło na bramki :tongue4: Fajne. Plusik za Q
  17. Co powinieneś mieć w aucie --> kody wyposażenia. gdzie je znaleźć wlepka w kole zapasowym albo w książeczce serwisowej. rozkodowanie --> http://www.audiklub.org/wyposazenie.html Samoróbka od Helmuta jak nic... chyba, że to auto Jamesa Bonda :polew:
  18. A tak jeszcze spytam. Musisz mieć lapsa? nie może to być stacjonarka. Zależy Ci na miejscu w domu czy może na mobilności / praca bo w sumie to patrząc z mojego pkt widzenia jeśli miałbym możliwość kupiłbym stacjonarkę do domu. a jeśli chodzi coś przenośnego to np MSI Wind albo coś innego 10 calowego. Przybliż troszkę jeszcze wymagania...
  19. http://www.komputronik.pl/product/127160/Komputery/Laptopy_i_netbooki/Toshiba_Satellite_C660_1KW_4_GB.html Ja jestem za Tosią, HP mozesz nie ufać, choć ja jestem zadowolony w domu mam 5 latka ( seria biznes wtedy wart 3.5k ale wart tych pieniędzy) [br]Dopisany: 20 Luty 2012, 20:58_________________________________________________Chociaż wolałbym dołożyć kupić coś mocniejszego, raz a dobrze niż potem pluć sobie w brodę, że chce odpalić nawet jakąś marną grę i kicha.
  20. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ej ej to miały być odpowiedzi w dziale technicznym tutaj są bezwartościowe ;p
  21. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Tak się zastanawiam... Może sobie założe jakiś wątek w technicznym mam magiczną dziurkę, aż sie boję odpowiedzi
  22. Podgrzewanie owszem jest... ale po bokach masz te pokrętła... Kolega zdejmie sobie ten przycisk dopiero coś będziemy myśleć bo tam może nic nie ma ( jak moje pseudo Webasto ;( )
  23. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    DJ jaki qrde rezystor?
  24. A zdjąłeś już ten przycisk, żeby w ogóle zobaczyć co tam jest?
  25. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ale Wam ładny temacik podsunąłem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.