Treść opublikowana przez gizmus2006
-
Spociki Łódzkie
DeeJay_Kill Jaki olej lejesz do Swojego AFNa i co ile zmieniasz tak z ciekawości pytam. smol zadziałał ten manewr z klimą?
-
Spociki Łódzkie
O Marcin gdzie byles jak Cie nie było?
-
Spociki Łódzkie
wiem ze zartowales... A furka fajna takze powodzenia w sprzedazy !!!
-
Spociki Łódzkie
rozowych nie moderuja
-
Spociki Łódzkie
No ktoś tam miał fotopstryka
-
Spociki Łódzkie
smol instrukcja się kłania
-
Spociki Łódzkie
Niedaleko Lublinka w lesie nad stawem Ja myślałem że w stawie nad lasem... A boczkami fajnie tylko troche wąsko
-
Spociki Łódzkie
Qrde sprzedałem Nas ;/
-
Spociki Łódzkie
Toście dużo dłużej niż ja nie zabawili :tongue4: A jak zgasili ognicho? :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Nie podnoś na mnie czcionki bo co mi zrobisz :tongue4: A mam pewną koncepcję :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Nie podnoś na mnie czcionki
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Hmm lublinek tam koło stawów? a jak z parkowaniem? ale na początek myślę, że real na zakupy OK
-
Spociki Łódzkie
Hejo Noo ja jak mowilem na 1 ramke się pisze..
-
Spociki Łódzkie
Noo to super prawie 2 razy drożej niż w 2009 roku. a już wtedy cena 3,5 wydawała mi się wygórowana
-
Spociki Łódzkie
Ja bede na spociku BTW widzialem super cene ON na lukoilu pabianicka/JP - 9,75 na szczescie błąd wizualny, oby nie proroczy...
-
Spociki Łódzkie
och przesadziłem wczoraj ... spoko czyli damy rade bo to o czym mowisz to wiem tylko zastawialem czy nie oplaca sie wziasc wlasnie neta bezprzewodowego ale juz mam jasnosc A nie możesz zrobić innego manewru? jak juz wyjedziesz za granice to kup sobie karte jakiegos operatora tamtejszego pewnie maja jakies oferty tylko z netem( u nas też coś takiego chyba jest) i bedziesz mial ichniejszy internet
-
Spociki Łódzkie
oczywiscie To super moge dziś Bo tydzień temu na sobotni nie byłem w stanie :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
A spocik standardowo w niedziele będzie?
-
Spociki Łódzkie
!Gdzie znaleźć taką żonę ???!!!
-
Spociki Łódzkie
Też o nich myślę... ale Kimi mnie ubiegł z pytaniem Pany a taka luźna propozycja może jakieś łyżwy albo co w niedziele???
-
Spociki Łódzkie
Czemu taka nagła zmiana strategii spotowej ? ja nie podjadę bo mi się troszkę popiło
-
[B5 AFN] Szarpanie - Pytanie
Dołącze się do pytania bo mam coś podobnego ale od 25kkm cały czas tak samo nic sie nie dzieje.
-
Spociki Łódzkie
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Oby przybyło nam szerokich, równych i bezpiecznych asfaltów, a w portfelach zawsze było wystarczająco dużo pieniążków aby można się było nimi cieszyć :>. ZDRÓWKA !!!
-
Spociki Łódzkie
Czym się strułeś tym się lecz?