Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gizmus2006

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gizmus2006

  1. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    DeeJay_Kill Jaki olej lejesz do Swojego AFNa i co ile zmieniasz tak z ciekawości pytam. smol zadziałał ten manewr z klimą?
  2. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    O Marcin gdzie byles jak Cie nie było?
  3. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wiem ze zartowales... A furka fajna takze powodzenia w sprzedazy !!!
  4. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    rozowych nie moderuja
  5. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No ktoś tam miał fotopstryka
  6. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    smol instrukcja się kłania
  7. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Niedaleko Lublinka w lesie nad stawem Ja myślałem że w stawie nad lasem... A boczkami fajnie tylko troche wąsko
  8. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Qrde sprzedałem Nas ;/
  9. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Toście dużo dłużej niż ja nie zabawili :tongue4: A jak zgasili ognicho? :gwizdanie:
  10. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie podnoś na mnie czcionki bo co mi zrobisz :tongue4: A mam pewną koncepcję :gwizdanie:
  11. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie podnoś na mnie czcionki
  12. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    18 ??
  13. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Hmm lublinek tam koło stawów? a jak z parkowaniem? ale na początek myślę, że real na zakupy OK
  14. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Hejo Noo ja jak mowilem na 1 ramke się pisze..
  15. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Noo to super prawie 2 razy drożej niż w 2009 roku. a już wtedy cena 3,5 wydawała mi się wygórowana
  16. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja bede na spociku BTW widzialem super cene ON na lukoilu pabianicka/JP - 9,75 na szczescie błąd wizualny, oby nie proroczy...
  17. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    och przesadziłem wczoraj ... spoko czyli damy rade bo to o czym mowisz to wiem tylko zastawialem czy nie oplaca sie wziasc wlasnie neta bezprzewodowego ale juz mam jasnosc A nie możesz zrobić innego manewru? jak juz wyjedziesz za granice to kup sobie karte jakiegos operatora tamtejszego pewnie maja jakies oferty tylko z netem( u nas też coś takiego chyba jest) i bedziesz mial ichniejszy internet
  18. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    oczywiscie To super moge dziś Bo tydzień temu na sobotni nie byłem w stanie :gwizdanie:
  19. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A spocik standardowo w niedziele będzie?
  20. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    !Gdzie znaleźć taką żonę ???!!!
  21. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Też o nich myślę... ale Kimi mnie ubiegł z pytaniem Pany a taka luźna propozycja może jakieś łyżwy albo co w niedziele???
  22. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Czemu taka nagła zmiana strategii spotowej ? ja nie podjadę bo mi się troszkę popiło
  23. Dołącze się do pytania bo mam coś podobnego ale od 25kkm cały czas tak samo nic sie nie dzieje.
  24. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Oby przybyło nam szerokich, równych i bezpiecznych asfaltów, a w portfelach zawsze było wystarczająco dużo pieniążków aby można się było nimi cieszyć :>. ZDRÓWKA !!!
  25. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Czym się strułeś tym się lecz?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.