Treść opublikowana przez gizmus2006
-
Spociki Łódzkie
Widze Marcin, że podobne zdanie mamy Up the Irons!
-
Spociki Łódzkie
A to akurat dobra stacyja fajnie się słucha podczas jazdy. Tak apropo oglądał ktoś "Czekając na sobotę"? Sam ze wsi jestem niejedno widziałem ale poprostu NOKAUT
-
Spociki Łódzkie
rem1k ale to żadna nagonka... Niecik jest poprostu zabawny i jak powiedziała Zalotka robi taki typ muzyki a nie inny, potrafi na tym zarobić to dobrze dla niego... I w 100% się z Tobą zgodze o gustach się nie dyskutuje... Co do Playbacku dla mnie boski enrike to żadna międzynarodowa gwiazda... Iron Maiden jakoś grają bodajże od 76 roku i z playbacku zagrali chyba raz... przy okazji pozamieniali się instrumentami i zrobili niezly show. Qrde nie myślałem, że nowość Niecika rozpęta taką dyskusje i Żeby nie było Disco też sobie posłucham czasem.
-
Spociki Łódzkie
No jak to, nie rozumiesz - przecież to KRÓL DISCO !!!
-
Spociki Łódzkie
Ciekawe czy klubowiczem jest... :polew:
-
Spociki Łódzkie
I był ten spocik dziś? Nie mogłem niestety być a jutro pomykam do siebie... Życzę więc wszystkim miłych pogodnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia !!! I do zobaczenia w Nowym Roku
-
Spociki Łódzkie
Balla wychodzil w Lidlu po 60 zł litra... rkwon gdzie się zaopatrujesz??
-
Spociki Łódzkie
No można by tylko port jest na tyle wygodny, że na łebek nie kapie i płacić nie trzeba. Ja niestety nie mam ( nie znam miejsca z daszkiem za free).
-
Spociki Łódzkie
Panowie jak będziecie narzekać na klase siłki to druga fota dla Was http://www.joemonster.org/art/18871/Tylko_w_Afryce ...
-
Spociki Łódzkie
Na szczescie sprawnie mi poszło :naughty:
-
Spociki Łódzkie
Zapomniałem się was dziś spytać... ile gokarty kosztują w porcie?
-
Spociki Łódzkie
qrde ja sie chyba nie wyrobie na 18 bo czekam na nowego obywatela...
-
Spociki Łódzkie
No nie fajnie ale na szczeście nikt nie zginał... http://www.dzienniklodzki.pl/stronaglowna/479276,audi-wjechalo-w-tramwaj-linii-8-cudem-nikt-nie-zginal,1,id,t,sg.html#galeria-material
-
Spociki Łódzkie
Nawet nie próbuje się wywijać... tylko jutro qrcze musze isc zaliczyć jedne zajęcia. Doktorowi się umyślało westernowanie i zażyczył sobie nas w niedziele w samo południe... Ale myśle że spot będzie troszkę później tak po rosołku http://autokult.pl/2011/08/17/audi-rs5-agresja-pod-kontrola-test-autokult-pl Podoba mnie sie to... Zwłaszcza porównanie do M3 :naughty:
-
Spociki Łódzkie
Hmm widze, że weekend należy do udanych nikt nie ma siły podnieść się do kompa ;p Jakieś plany na jutro się tworzą?
-
Spociki Łódzkie
tylko się nie czaj i nie kombinuj, że coś ci wypadło i nie przyjedziesz bo :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz: :decayed: Ten :bicz: mnie najbardziej motywuje... a jak by to jeszcze ta pani od wypracowania/misia miała mnie poganiać to nawet zrobiłbym już niedziele :polew:
-
Spociki Łódzkie
Będę podglądać
-
Spociki Łódzkie
Będzie spocik w niedziele bo chciałbym się w końcu stawić... Przygarniecie kropka ? :>
-
Spociki Łódzkie
Czyli tam za bankiem tak? Nie pod wiaduktem....
-
Spociki Łódzkie
Dobra mam kolumne po drugiej stronie ulicy to jutro podjade. Dzięki za podpowiedź
-
Spociki Łódzkie
Jak za przekręcenie o pół obrotu albo i mniej śrubki to sporawo ;p
-
Spociki Łódzkie
Witam Panowie/ Panie nie ma ktoś pod ręką mechanika który za "browarka" ustawiłby zbieżność na końcówce drążka bo mi mechanior wymienił i wydawało się, że OK a tu i tak nadal kiere coś po skosie muszę trzymać.
-
[ALL] Dogrzewanie samochodu
Nawet nie zwróciłem uwagi na to, że Honda jest z Oca. Co do MPK w Ostrowcu to raczej ciężkie rozwiązanie co prawda dawno nie korzystałem ale ceny biletów były powalające.
-
[ALL] Dogrzewanie samochodu
Ja myśle, że jedyne rozwiązanie to Webasto. W ogóle co to za pomysły żeby jakies rurki czy cos tam innego wkładać. I to jeszcze na 2 min jazdy to nawet i ten kat sie nie zagrzeje wystarczjąco. No ale Polak potrafi
-
Spociki Łódzkie
A dzięki dzieki polerka była na wiosnę to się troszkę odświerzył. W piątek koło Twojej też przejechałem też ładnie :oklaski: