Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gizmus2006

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gizmus2006

  1. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Widze Marcin, że podobne zdanie mamy Up the Irons!
  2. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A to akurat dobra stacyja fajnie się słucha podczas jazdy. Tak apropo oglądał ktoś "Czekając na sobotę"? Sam ze wsi jestem niejedno widziałem ale poprostu NOKAUT
  3. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    rem1k ale to żadna nagonka... Niecik jest poprostu zabawny i jak powiedziała Zalotka robi taki typ muzyki a nie inny, potrafi na tym zarobić to dobrze dla niego... I w 100% się z Tobą zgodze o gustach się nie dyskutuje... Co do Playbacku dla mnie boski enrike to żadna międzynarodowa gwiazda... Iron Maiden jakoś grają bodajże od 76 roku i z playbacku zagrali chyba raz... przy okazji pozamieniali się instrumentami i zrobili niezly show. Qrde nie myślałem, że nowość Niecika rozpęta taką dyskusje i Żeby nie było Disco też sobie posłucham czasem.
  4. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No jak to, nie rozumiesz - przecież to KRÓL DISCO !!!
  5. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ciekawe czy klubowiczem jest... :polew:
  6. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    I był ten spocik dziś? Nie mogłem niestety być a jutro pomykam do siebie... Życzę więc wszystkim miłych pogodnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia !!! I do zobaczenia w Nowym Roku
  7. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Balla wychodzil w Lidlu po 60 zł litra... rkwon gdzie się zaopatrujesz??
  8. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No można by tylko port jest na tyle wygodny, że na łebek nie kapie i płacić nie trzeba. Ja niestety nie mam ( nie znam miejsca z daszkiem za free).
  9. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Panowie jak będziecie narzekać na klase siłki to druga fota dla Was http://www.joemonster.org/art/18871/Tylko_w_Afryce ...
  10. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Na szczescie sprawnie mi poszło :naughty:
  11. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Zapomniałem się was dziś spytać... ile gokarty kosztują w porcie?
  12. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    qrde ja sie chyba nie wyrobie na 18 bo czekam na nowego obywatela...
  13. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No nie fajnie ale na szczeście nikt nie zginał... http://www.dzienniklodzki.pl/stronaglowna/479276,audi-wjechalo-w-tramwaj-linii-8-cudem-nikt-nie-zginal,1,id,t,sg.html#galeria-material
  14. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nawet nie próbuje się wywijać... tylko jutro qrcze musze isc zaliczyć jedne zajęcia. Doktorowi się umyślało westernowanie i zażyczył sobie nas w niedziele w samo południe... Ale myśle że spot będzie troszkę później tak po rosołku http://autokult.pl/2011/08/17/audi-rs5-agresja-pod-kontrola-test-autokult-pl Podoba mnie sie to... Zwłaszcza porównanie do M3 :naughty:
  15. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Hmm widze, że weekend należy do udanych nikt nie ma siły podnieść się do kompa ;p Jakieś plany na jutro się tworzą?
  16. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tylko się nie czaj i nie kombinuj, że coś ci wypadło i nie przyjedziesz bo :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz: :decayed: Ten :bicz: mnie najbardziej motywuje... a jak by to jeszcze ta pani od wypracowania/misia miała mnie poganiać to nawet zrobiłbym już niedziele :polew:
  17. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Będę podglądać
  18. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Będzie spocik w niedziele bo chciałbym się w końcu stawić... Przygarniecie kropka ? :>
  19. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Czyli tam za bankiem tak? Nie pod wiaduktem....
  20. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dobra mam kolumne po drugiej stronie ulicy to jutro podjade. Dzięki za podpowiedź
  21. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jak za przekręcenie o pół obrotu albo i mniej śrubki to sporawo ;p
  22. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witam Panowie/ Panie nie ma ktoś pod ręką mechanika który za "browarka" ustawiłby zbieżność na końcówce drążka bo mi mechanior wymienił i wydawało się, że OK a tu i tak nadal kiere coś po skosie muszę trzymać.
  23. Nawet nie zwróciłem uwagi na to, że Honda jest z Oca. Co do MPK w Ostrowcu to raczej ciężkie rozwiązanie co prawda dawno nie korzystałem ale ceny biletów były powalające.
  24. Ja myśle, że jedyne rozwiązanie to Webasto. W ogóle co to za pomysły żeby jakies rurki czy cos tam innego wkładać. I to jeszcze na 2 min jazdy to nawet i ten kat sie nie zagrzeje wystarczjąco. No ale Polak potrafi
  25. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A dzięki dzieki polerka była na wiosnę to się troszkę odświerzył. W piątek koło Twojej też przejechałem też ładnie :oklaski:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.