Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gizmus2006

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gizmus2006

  1. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pjngwjn dajesz prowadzić auto kobitce? Marcin jak CI idzie składanie gratów? I na ile zamierzasz się stroić?
  2. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pogratulować !!!:good:
  3. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Qrde chyba jesteście w manii bo tylu stron dziennie to ja jeszcze na tym forum nie czytałem :grin:
  4. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Byłem na Avengers... fajny film. Przy okazji jaki miły pan rozmiar buta 46 przetestował moją maskę pod Manu. Na szczęście oprócz odbitych butów no damage
  5. Taa współczuje mojemu ojcu padła pompa w Pajero 3.2 DiD też niezbyt tania sprawa... a przebieg to tylko 90 kkm
  6. Normalnie jak czytam Twoje posty to się z nimi zgadzam. A teraz chłopaka chcesz zabić czy co? powinna być jakaś precyzja w sile hamowania niezależnie czy wciskasz szybko czy wolno a nie wciskam wolno to mogę dotknąć nogą asfaltu. Szukaj przyczyny Grześ bo ja bym się bał jeździć.
  7. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ta radość Rebecca Black - Friday (OFFICIAL VIDEO) - YouTube ---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 20:25 ---------- Chyba wszyscy mają friday tylko nie ja ---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 20:26 ---------- Chyba wszyscy mają friday tylko nie ja
  8. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie widze już opcji Likowania
  9. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witajcie !!! O Seba przysnął coś dziś :grin: No dobra DJ machnął z Audi Audi a tu... http://www.joemonster.org/art/20175/Mistrzowie_motoogloszen_XLIX
  10. W Carrefour na szparagowej był jakiś sklepik co robił nadruki. może tam coś się uda ugadać?
  11. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Świetnie to ktoś popełnił. Z innej Perspektywy: Piotrków Trybunalski - YouTube
  12. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No cóż poradzisz poprzednie forum to było forum i tyle w zasadzie mu wystarczyło. Teraz 100 milionów opcji których się w zasadzie nie wykorzysta bo i po co... Co do fejsa to cóż syf jak wszystko inne społecznościowe ja to już nic innego nie oglądam tylko reklamy i reklamy... Jedyne do czego się to może przydać to znaleźć kogoś do kogo nie masz numeru a potrzebujesz kontaktu ( o ile ma i KORZYSTA jeszcze). P.S. Jak tam budowa skowronku?
  13. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nooo wreszcie w swoim żywiole mogę LIKOWAĆ do woli
  14. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ---------- Post dopisany at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany at 16:31 ---------- Tak w ogóle to nie wiem Tomek czemu narzekasz na ciepło ja tam nie wiem co z oczyma zrobić tyle tego kwiatu się pokazało :decayed: ---------- Post dopisany at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany at 16:46 ---------- Tak w ogóle to nie wiem Tomek czemu narzekasz na ciepło ja tam nie wiem co z oczyma zrobić tyle tego kwiatu się pokazało :decayed:
  15. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ech skowronki od rana napitalają posty
  16. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja tam daje rade bo się wentylator nie włącza i z klimy tylko na trasie korzystam:kwasny: KIMI żyjesz??? Szaliczek Ci się z szybki odkleił Adzie będzie zimno :grin:
  17. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=PreSoJyKm0E Ktoś wie gdzie i kiedy najbliższy koncert?? Chyba zacznę być ich fanem
  18. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja mam kota Simona na wlewie małego na razie się trzyma na próbę czarny ale słabo go widać biały czeka aż czarny zdechnie...
  19. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Rób Seba ja chętnie sobie wlepie bo dyma puszczam czasem... chyba moja niuńka ma te same geny co ja :grin:
  20. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wyskakuje wilk na Czerwonego kapturka W : Haha pocałuje Cie tam gdzie nikt inny nie pocałował !! K : Chyba Qr*a w koszyk ---------- Post dopisany at 16:30 ---------- Poprzedni post napisany at 16:25 ---------- DJ temu kolesiowi wysłałeś różowy wtyk, że mu się nie podoba? ---------- Post dopisany at 16:30 ---------- Poprzedni post napisany at 16:30 ---------- DJ temu kolesiowi wysłałeś różowy wtyk, że mu się nie podoba?
  21. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    http://www.kupbon.pl/lodz/motoryzacja-i-serwis/1621,bon-na-oczyszczanie-ozonowe-systemu-klimatyzacji-oraz-napelnienie-w-warsztacie-autocars-w-lodzi.html#.T7fj78WJqCk Całkiem spoko oferta...
  22. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Aaaa to spoko bo ja troche nie w temacie tydz temu kazali mi otworzyć machę pomachali chusteczka i diagnoza odma i teraz mi chodzi po głowie ---------- Post dopisany at 10:29 ---------- Poprzedni post napisany at 10:29 ---------- BTW prognoza na jutro 26 stopni... działamy coś ?
  23. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    powiem Ci, że zrobiłem wywiad i pokminiłem trochę: odma w tych 1,9 bez pompy wtryskowej jest naprawdę prosta i ciśnienie idzie bezpośrednio do dolotu, więc raczej nie wypchnie uszczelek. Najbardziej zawsze cieknie EGR, ale tu pomaga tylko wymiana. Generalnie rzecz ujmując - nie musisz się przejmować na razie. odma czyli separator oleju jego zadaniem jest oddzielenie oleju z par olejowych pary olejowe wedruja to separatora tam nastepuje rozbijanie pary para płynie dalej przewodem z separatora do przewodu dolotowego powietrza z filtra do turbiny natomiast olej odzielony spada w doł do pokrywy po zdjeciu pokrywy nie widzisz tego poniewaz jest na niej w srodku osłona przeciw rozrzucaniu oleju. a to ze odkrecisz korek i ci bucha cisnieniem to normalne. nie swiadczy to wcale o przedmuchach i nie potrzebnie zdejmiesz głowice i wymienisz prowadnice z uszczelniaczami bo i tak po zrobieniu bedzie to samo... z naszego forum bo u mnie też dmucha...
  24. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    myślę, że nikt Ci tak dobrze autka nie opitoli jak Ty sam... qrde ja to zawsze mam tak po piciu impreza pół nocy a ja o 6.30 już wstaje. kruszynka mi zmindzi, że jej stukam za uchem bo ona to sobie lubi pospać... Jutro pogoda ma dopisać działamy coś więcej?
  25. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jutro poprawka i popijawka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.