Treść opublikowana przez gizmus2006
-
Spociki Łódzkie
Pjngwjn dajesz prowadzić auto kobitce? Marcin jak CI idzie składanie gratów? I na ile zamierzasz się stroić?
-
Spociki Łódzkie
Pogratulować !!!:good:
-
Spociki Łódzkie
Qrde chyba jesteście w manii bo tylu stron dziennie to ja jeszcze na tym forum nie czytałem :grin:
-
Spociki Łódzkie
Byłem na Avengers... fajny film. Przy okazji jaki miły pan rozmiar buta 46 przetestował moją maskę pod Manu. Na szczęście oprócz odbitych butów no damage
-
3,0 TDI Rozrząd, ku przestrodze. +Zdjęcia
Taa współczuje mojemu ojcu padła pompa w Pajero 3.2 DiD też niezbyt tania sprawa... a przebieg to tylko 90 kkm
-
Powolne hamowanie - pedał w podłodze, normalne bądź szybkie ham. - normalna reakcja
Normalnie jak czytam Twoje posty to się z nimi zgadzam. A teraz chłopaka chcesz zabić czy co? powinna być jakaś precyzja w sile hamowania niezależnie czy wciskasz szybko czy wolno a nie wciskam wolno to mogę dotknąć nogą asfaltu. Szukaj przyczyny Grześ bo ja bym się bał jeździć.
-
Spociki Łódzkie
Ta radość Rebecca Black - Friday (OFFICIAL VIDEO) - YouTube ---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 20:25 ---------- Chyba wszyscy mają friday tylko nie ja ---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 20:26 ---------- Chyba wszyscy mają friday tylko nie ja
-
Spociki Łódzkie
Nie widze już opcji Likowania
-
Spociki Łódzkie
Witajcie !!! O Seba przysnął coś dziś :grin: No dobra DJ machnął z Audi Audi a tu... http://www.joemonster.org/art/20175/Mistrzowie_motoogloszen_XLIX
-
Gadżety A4 Klub Polska LDZ Banda
W Carrefour na szparagowej był jakiś sklepik co robił nadruki. może tam coś się uda ugadać?
-
Spociki Łódzkie
Świetnie to ktoś popełnił. Z innej Perspektywy: Piotrków Trybunalski - YouTube
-
Spociki Łódzkie
No cóż poradzisz poprzednie forum to było forum i tyle w zasadzie mu wystarczyło. Teraz 100 milionów opcji których się w zasadzie nie wykorzysta bo i po co... Co do fejsa to cóż syf jak wszystko inne społecznościowe ja to już nic innego nie oglądam tylko reklamy i reklamy... Jedyne do czego się to może przydać to znaleźć kogoś do kogo nie masz numeru a potrzebujesz kontaktu ( o ile ma i KORZYSTA jeszcze). P.S. Jak tam budowa skowronku?
-
Spociki Łódzkie
Nooo wreszcie w swoim żywiole mogę LIKOWAĆ do woli
-
Spociki Łódzkie
---------- Post dopisany at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany at 16:31 ---------- Tak w ogóle to nie wiem Tomek czemu narzekasz na ciepło ja tam nie wiem co z oczyma zrobić tyle tego kwiatu się pokazało :decayed: ---------- Post dopisany at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany at 16:46 ---------- Tak w ogóle to nie wiem Tomek czemu narzekasz na ciepło ja tam nie wiem co z oczyma zrobić tyle tego kwiatu się pokazało :decayed:
-
Spociki Łódzkie
Ech skowronki od rana napitalają posty
-
Spociki Łódzkie
Ja tam daje rade bo się wentylator nie włącza i z klimy tylko na trasie korzystam:kwasny: KIMI żyjesz??? Szaliczek Ci się z szybki odkleił Adzie będzie zimno :grin:
-
Spociki Łódzkie
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=PreSoJyKm0E Ktoś wie gdzie i kiedy najbliższy koncert?? Chyba zacznę być ich fanem
-
Spociki Łódzkie
Ja mam kota Simona na wlewie małego na razie się trzyma na próbę czarny ale słabo go widać biały czeka aż czarny zdechnie...
-
Spociki Łódzkie
Rób Seba ja chętnie sobie wlepie bo dyma puszczam czasem... chyba moja niuńka ma te same geny co ja :grin:
-
Spociki Łódzkie
Wyskakuje wilk na Czerwonego kapturka W : Haha pocałuje Cie tam gdzie nikt inny nie pocałował !! K : Chyba Qr*a w koszyk ---------- Post dopisany at 16:30 ---------- Poprzedni post napisany at 16:25 ---------- DJ temu kolesiowi wysłałeś różowy wtyk, że mu się nie podoba? ---------- Post dopisany at 16:30 ---------- Poprzedni post napisany at 16:30 ---------- DJ temu kolesiowi wysłałeś różowy wtyk, że mu się nie podoba?
-
Spociki Łódzkie
http://www.kupbon.pl/lodz/motoryzacja-i-serwis/1621,bon-na-oczyszczanie-ozonowe-systemu-klimatyzacji-oraz-napelnienie-w-warsztacie-autocars-w-lodzi.html#.T7fj78WJqCk Całkiem spoko oferta...
-
Spociki Łódzkie
Aaaa to spoko bo ja troche nie w temacie tydz temu kazali mi otworzyć machę pomachali chusteczka i diagnoza odma i teraz mi chodzi po głowie ---------- Post dopisany at 10:29 ---------- Poprzedni post napisany at 10:29 ---------- BTW prognoza na jutro 26 stopni... działamy coś ?
-
Spociki Łódzkie
powiem Ci, że zrobiłem wywiad i pokminiłem trochę: odma w tych 1,9 bez pompy wtryskowej jest naprawdę prosta i ciśnienie idzie bezpośrednio do dolotu, więc raczej nie wypchnie uszczelek. Najbardziej zawsze cieknie EGR, ale tu pomaga tylko wymiana. Generalnie rzecz ujmując - nie musisz się przejmować na razie. odma czyli separator oleju jego zadaniem jest oddzielenie oleju z par olejowych pary olejowe wedruja to separatora tam nastepuje rozbijanie pary para płynie dalej przewodem z separatora do przewodu dolotowego powietrza z filtra do turbiny natomiast olej odzielony spada w doł do pokrywy po zdjeciu pokrywy nie widzisz tego poniewaz jest na niej w srodku osłona przeciw rozrzucaniu oleju. a to ze odkrecisz korek i ci bucha cisnieniem to normalne. nie swiadczy to wcale o przedmuchach i nie potrzebnie zdejmiesz głowice i wymienisz prowadnice z uszczelniaczami bo i tak po zrobieniu bedzie to samo... z naszego forum bo u mnie też dmucha...
-
Spociki Łódzkie
myślę, że nikt Ci tak dobrze autka nie opitoli jak Ty sam... qrde ja to zawsze mam tak po piciu impreza pół nocy a ja o 6.30 już wstaje. kruszynka mi zmindzi, że jej stukam za uchem bo ona to sobie lubi pospać... Jutro pogoda ma dopisać działamy coś więcej?
-
Spociki Łódzkie
Jutro poprawka i popijawka