Treść opublikowana przez J3rzyK
-
Spociki Łódzkie
jak uda mi sie zrobic FV w paincie to przywioze Bartek ale cale 20L mam przywiezc czy zadowolisz sie probka w postaci 5L ???? :)
-
Spociki Łódzkie
Normalny plyn, nie jakis tam TESCO'wy.. Zapach tez nie jest najgorszy [br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 10:40_________________________________________________Przydzial z PCK przyszedl i nie mamy to zrobic z 1000L a nikt pić tego nie chce :polew:
-
Spociki Łódzkie
Panowie jest ktos chetny na 20L letniego płynu do spryskiwczy??? cena 20 zl. :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
a nie slyszales o czyms takim jak "zmartwychwstanie" [br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 00:46_________________________________________________poza tym nie mowimy o tym samym listonoszu tamten jezdzil rowerem a nasz śmiga- Spociki Łódzkie
ze mna tez, ale chyba nie do końca widzial z kim rozmawiam.. tym razem mu to wybacze.. Jeszcze raz.. Wszystkiego Najlepszego nasz drogi Listonoszu ze Złotopolic :polew:- Spociki Łódzkie
listonosz jest juz ładnie "zaprawiony" skoro wydzwania po ludziach i nie wie z kim rozmawia... :gwizdanie: :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
frekwencja dzis nie dopisala zawiodłem sie na Was panowie...- Spociki Łódzkie
mi pasuje !! i bede na stówe.- Spociki Łódzkie
to gdzie sie wkoncu spotykamy ??? pod Realem (tam gdzie ostatnio) czy pod Manu??? * Mnie tez odpowiada Manu bo akurat dziołche odbiore z pracy... :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
Krzychu tylko uwazaj zeby instalacja ci sie nie spalila :polew: bo pan z daewoo cos juz o tym wiem :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
Panowie nie ma to tamto.. obowiazkowo trzeba sie stawic w niedziele pod realem !!! Nie mozemy byc gorsi od daewoo- Spociki Łódzkie
to chyba jestem w mniejszosci... jezeli chodzi o logo tak samo z kolorem autka ;(- Spociki Łódzkie
Panowie a co myslicie nad tym zeby w naszyn nowym logo umiescic jeszcze nasze nick'i ??? :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
niestety trzeba bedzie pojawic sie na spocie brudnym autkiem ;( bo bez sensu myc jak i tak po chwile bedzie cale brudne.. po ch.. z ta pogodą- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Wszystkich