Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

J3rzyK

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez J3rzyK

  1. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jak uda mi sie zrobic FV w paincie to przywioze Bartek ale cale 20L mam przywiezc czy zadowolisz sie probka w postaci 5L ???? :)
  2. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Normalny plyn, nie jakis tam TESCO'wy.. Zapach tez nie jest najgorszy [br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 10:40_________________________________________________Przydzial z PCK przyszedl i nie mamy to zrobic z 1000L a nikt pić tego nie chce :polew:
  3. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Panowie jest ktos chetny na 20L letniego płynu do spryskiwczy??? cena 20 zl. :gwizdanie:
  4. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  5. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    15.oo ??
  6. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a nie slyszales o czyms takim jak "zmartwychwstanie" [br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 00:46_________________________________________________poza tym nie mowimy o tym samym listonoszu tamten jezdzil rowerem a nasz śmiga
  7. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ze mna tez, ale chyba nie do końca widzial z kim rozmawiam.. tym razem mu to wybacze.. Jeszcze raz.. Wszystkiego Najlepszego nasz drogi Listonoszu ze Złotopolic :polew:
  8. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    listonosz jest juz ładnie "zaprawiony" skoro wydzwania po ludziach i nie wie z kim rozmawia... :gwizdanie: :gwizdanie:
  9. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    frekwencja dzis nie dopisala zawiodłem sie na Was panowie...
  10. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    mi pasuje !! i bede na stówe.
  11. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to gdzie sie wkoncu spotykamy ??? pod Realem (tam gdzie ostatnio) czy pod Manu??? * Mnie tez odpowiada Manu bo akurat dziołche odbiore z pracy... :gwizdanie:
  12. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Krzychu tylko uwazaj zeby instalacja ci sie nie spalila :polew: bo pan z daewoo cos juz o tym wiem :gwizdanie:
  13. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Panowie nie ma to tamto.. obowiazkowo trzeba sie stawic w niedziele pod realem !!! Nie mozemy byc gorsi od daewoo
  14. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to chyba jestem w mniejszosci... jezeli chodzi o logo tak samo z kolorem autka ;(
  15. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Panowie a co myslicie nad tym zeby w naszyn nowym logo umiescic jeszcze nasze nick'i ??? :gwizdanie:
  16. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    niestety trzeba bedzie pojawic sie na spocie brudnym autkiem ;( bo bez sensu myc jak i tak po chwile bedzie cale brudne.. po ch.. z ta pogodą
  17. Witam Wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.