Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ciurmen

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ciurmen

  1. ciurmen opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    witam mam pytanko przed wymiana silnika wystarczylo ze przejechalem ok 5km i silnik osiagal temp. 90C teraz po wymianie moge przejechac nawet 90km i silnik ledwo powyzej 70C sie nagrzeje czy tak powinno byc czy moze cos jest walniete. prze slabe grzanie teraz ciezko nawet aby ogrzewanie dzialalo :/ prosze o porady
  2. witam ja wymienialem u siebie lampy i rowniez mialem problem z wypieciem pinow po rozpieciu kostki za cholere nie chcialy wyjsc, lecz mialem ulatwiona sprawe gdyz mam angola i poszedlem najpierw tam poprobowac jak cos to w angolu bym zepsul i wkoncu wziolem kombinerki zlapalem za przewod i mocniej pociaglem uwierzcie ze piny elegancko wychodza probowalem na 3 czy 4 pinach zanim przeszedlem do swojego auta tam zrobilem dokladnie tak samo i sie udalo bz problemu. wiadomo trzeba uwazac aby nie przerwac przewodow pozdrawiam i zycze udanych zmian
  3. rozumiem bede musial chyba cos zadzialac w tej sprawie jak bede mial kilka dni wolnego. Pomysl super jak zrobie to dam znac o rezultatach
  4. tak bedzie najlepiej i podwojnie kasy nie bedziesz wydawal ja wymienialem w zeszlym roku i kosztowala mnie 400zl razem z montazem mowie tu o nowej szybie
  5. aha no to teraz przynajmniej wiem co i jak
  6. otóż to
  7. dokladnie a jak kupisz podlokietnik z tunelem jak kolega ma to wystarczy tylko zmiana tunelu i po klopocie
  8. no to dzieki za info teraz przynajmniej wiem na czym stoje
  9. moim zdaniem lepiej ja wykonczyc i zmienic na nowa rysy na szybie zawsze jakies tam sa najwazniejsze ze nie ma zadnego odprysku i chyba nie jest peknieta
  10. ja rowniez jeszcze sie wstrzymalem ze zmiana i chyba to bylo dobre rozwiazanie patrzac na pogode w ostatnich dniach ale mysle ze jeszcze z tydzien to max i bedzie trzeba zmienic
  11. zastanawiam sie wlasnie nad tym zeby na lato kupic troszke szersze stad moje pytanie jakie pasuja no i najlepiej jezeli chodzi o profil zeby licznik nie oszukiwal
  12. witam na fabryczne alusy 15 jakie opony pasuja oprucz 195/65 r15
  13. w okolicach Barcina polecam zdecydowanie "Pałuckie Centrum Motoryzacyjne KUREK" 88-400 Żnin ul. 700-lecia 30 tel. 52 302 12 21
  14. moja pali mniej wiecej miedzy 9 a 10 litrow w jezdzie mieszanej
  15. witam odswieze troche temat projekt super mam taka nawi i zastanawiam sie nad montazem a rozwiazales moze juz problem ze startem i wylaczaniem aby bylo tak jak powinno byc
  16. na 2din kasy troszke brakuje wiec narazie trzeba sie zadowolic tym co jest zawsze to nowszy wyglad srodeczka
  17. witam podepne sie ja jakies dwa tygodnie temu przekladalem roniez silnik na nowszy bo stary padl zmienilem z ahl na alz pojemnosciowo dwa maja 1,6 tyle ze ten alz jest z 2000r chetnie bym cofnol licznik gdyz silnik ma mniejszy przebieg jak dokonac tego??
  18. ja zobacze u siebie w angliku jak to wyglada i dam znac jak bede cosjuz wiedzial
  19. a masz moze schemat podlaczenia oswietlenia bo chcem u siebie przeozyc poliftowa a z tego co wiem inaczej jest z oswietleniem trzeba cos tam przerobic
  20. ogolnie lampa stop powinna wyjsc normalnie nie wiem czy aby odczepic wtyczke nie trzeba bylo by sciagac calej polki a jak juz dojdzie do sciagania polki to niestety siedzenie tylne trzeba sciagnac
  21. z tego co sie orientuje jes gdzies temat o tym jak zamontowac ale nie powinno byc problemu
  22. Wczoraj A4 dostala lampki tylne z polifta wrzucę pozniej fotke teraz w planach konsolka srodkowa z polifta
  23. witam nie wiem czy pisze w dobrym dziale jak w zlym to przepraszam mam takie pytanie w mojej a4 97r chcialbym zmienic licznik z polifta 2000r czy wystarczy przelozyc liczniki i wszytko bedzie gralo czy musze cos przerabiac aby wszystko sie wyswietlalo licznik jaki mam obecnie : http://www.fotoszok.pl/show.php/956876_2184751106.jpeg.html tyle tylko ze na dole jest wyswietlacz temp. a chce zalozyc taki (licznik z angola): http://www.fotoszok.pl/show.php/956880_dsc-0025.jpg.html prosze o odpowiedz i ewentualna pomoc
  24. robil mi to mechanik ja sie az tak nie znam na tym wiec mu zajelo to 4 dni z tego co sie orientuje kilka przerobek trzeba bylo zrobic
  25. na klapie bagaznika tonie naklejki a "niespodzianki" hehehe nie umyte auto jest :P:P a co do tych lamp przednnich to podobno swieca w druga strone??? a jezeli chodzi o zdezak przedni i maske to nie bardzo sie nada.. pogieta maska a zderzal zlamany

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.