Treść opublikowana przez ciurmen
-
Nagrzewanie auta
witam mam pytanko przed wymiana silnika wystarczylo ze przejechalem ok 5km i silnik osiagal temp. 90C teraz po wymianie moge przejechac nawet 90km i silnik ledwo powyzej 70C sie nagrzeje czy tak powinno byc czy moze cos jest walniete. prze slabe grzanie teraz ciezko nawet aby ogrzewanie dzialalo :/ prosze o porady
-
[ALL B5] Zamiana tylnych lampek na 2Lift a kostki
witam ja wymienialem u siebie lampy i rowniez mialem problem z wypieciem pinow po rozpieciu kostki za cholere nie chcialy wyjsc, lecz mialem ulatwiona sprawe gdyz mam angola i poszedlem najpierw tam poprobowac jak cos to w angolu bym zepsul i wkoncu wziolem kombinerki zlapalem za przewod i mocniej pociaglem uwierzcie ze piny elegancko wychodza probowalem na 3 czy 4 pinach zanim przeszedlem do swojego auta tam zrobilem dokladnie tak samo i sie udalo bz problemu. wiadomo trzeba uwazac aby nie przerwac przewodow pozdrawiam i zycze udanych zmian
-
[ALL] Nawigacja inaczej - w nawiewach:)
rozumiem bede musial chyba cos zadzialac w tej sprawie jak bede mial kilka dni wolnego. Pomysl super jak zrobie to dam znac o rezultatach
-
Rysa na przedniej szybie
tak bedzie najlepiej i podwojnie kasy nie bedziesz wydawal ja wymienialem w zeszlym roku i kosztowala mnie 400zl razem z montazem mowie tu o nowej szybie
-
Licznik czy podejdzie
aha no to teraz przynajmniej wiem co i jak
-
Moja Audi A4 B5 1,6
otóż to
-
Podłokietnik czy bedzie pasował czy nie??
dokladnie a jak kupisz podlokietnik z tunelem jak kolega ma to wystarczy tylko zmiana tunelu i po klopocie
-
rozmiar opon
no to dzieki za info teraz przynajmniej wiem na czym stoje
-
Rysa na przedniej szybie
moim zdaniem lepiej ja wykonczyc i zmienic na nowa rysy na szybie zawsze jakies tam sa najwazniejsze ze nie ma zadnego odprysku i chyba nie jest peknieta
-
[ALL] Zmiana opon
ja rowniez jeszcze sie wstrzymalem ze zmiana i chyba to bylo dobre rozwiazanie patrzac na pogode w ostatnich dniach ale mysle ze jeszcze z tydzien to max i bedzie trzeba zmienic
-
rozmiar opon
zastanawiam sie wlasnie nad tym zeby na lato kupic troszke szersze stad moje pytanie jakie pasuja no i najlepiej jezeli chodzi o profil zeby licznik nie oszukiwal
-
rozmiar opon
witam na fabryczne alusy 15 jakie opony pasuja oprucz 195/65 r15
-
LPG - Dobre warsztaty oraz montażyści
w okolicach Barcina polecam zdecydowanie "Pałuckie Centrum Motoryzacyjne KUREK" 88-400 Żnin ul. 700-lecia 30 tel. 52 302 12 21
-
Ile pali Wam gazu?
moja pali mniej wiecej miedzy 9 a 10 litrow w jezdzie mieszanej
-
[ALL] Nawigacja inaczej - w nawiewach:)
witam odswieze troche temat projekt super mam taka nawi i zastanawiam sie nad montazem a rozwiazales moze juz problem ze startem i wylaczaniem aby bylo tak jak powinno byc
-
Moja Audi A4 B5 1,6
na 2din kasy troszke brakuje wiec narazie trzeba sie zadowolic tym co jest zawsze to nowszy wyglad srodeczka
-
Nowy silnik a przebieg
witam podepne sie ja jakies dwa tygodnie temu przekladalem roniez silnik na nowszy bo stary padl zmienilem z ahl na alz pojemnosciowo dwa maja 1,6 tyle ze ten alz jest z 2000r chetnie bym cofnol licznik gdyz silnik ma mniejszy przebieg jak dokonac tego??
-
trzecie swiatlo stop-sedan
ja zobacze u siebie w angliku jak to wyglada i dam znac jak bede cosjuz wiedzial
-
[B5 AFN] Podsufitka Montaż/Demontaż
a masz moze schemat podlaczenia oswietlenia bo chcem u siebie przeozyc poliftowa a z tego co wiem inaczej jest z oswietleniem trzeba cos tam przerobic
-
trzecie swiatlo stop-sedan
ogolnie lampa stop powinna wyjsc normalnie nie wiem czy aby odczepic wtyczke nie trzeba bylo by sciagac calej polki a jak juz dojdzie do sciagania polki to niestety siedzenie tylne trzeba sciagnac
-
Podłokietnik czy bedzie pasował czy nie??
z tego co sie orientuje jes gdzies temat o tym jak zamontowac ale nie powinno byc problemu
-
Moja Audi A4 B5 1,6
Wczoraj A4 dostala lampki tylne z polifta wrzucę pozniej fotke teraz w planach konsolka srodkowa z polifta
-
Licznik czy podejdzie
witam nie wiem czy pisze w dobrym dziale jak w zlym to przepraszam mam takie pytanie w mojej a4 97r chcialbym zmienic licznik z polifta 2000r czy wystarczy przelozyc liczniki i wszytko bedzie gralo czy musze cos przerabiac aby wszystko sie wyswietlalo licznik jaki mam obecnie : http://www.fotoszok.pl/show.php/956876_2184751106.jpeg.html tyle tylko ze na dole jest wyswietlacz temp. a chce zalozyc taki (licznik z angola): http://www.fotoszok.pl/show.php/956880_dsc-0025.jpg.html prosze o odpowiedz i ewentualna pomoc
-
Moja Audi A4 B5 1,6
robil mi to mechanik ja sie az tak nie znam na tym wiec mu zajelo to 4 dni z tego co sie orientuje kilka przerobek trzeba bylo zrobic
-
Moja Audi A4 B5 1,6
na klapie bagaznika tonie naklejki a "niespodzianki" hehehe nie umyte auto jest :P:P a co do tych lamp przednnich to podobno swieca w druga strone??? a jezeli chodzi o zdezak przedni i maske to nie bardzo sie nada.. pogieta maska a zderzal zlamany