Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tatra-mario

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tatra-mario

  1. Witam http://www.allegro.pl/item335864725_swiatla_dzienne_diodowe_led_biale_plaskie_chrom.html A czy możecie mi podpowiedzieć czy takowe światełka maja homologacje by zgodnie z prawem sie poruszać po Polsce Ewentualnie gdzie można sprawdzić tą homologacje? Kogo za pytać?
  2. Radyjko mam Kenwooda na mp3 z wyjsciem na wzmaka (tez kenwood) który to z kolei napędza tubę (no name) tubka taka jaka mam mi wystarczy a chodzi mi o głośniki w dwóch możliwościach: 1. głośniki + wzmak - jakie głośniki i jaki wzmak do nich 2. Głośniki bez wzmaka tylko pod radio= > a czy jesk=li sie stosuje zwrotnice trzeba stosować wzmaka? I aktualnie chciałbym pozostać przy tym radiu które mam- lecz jeśli trafił by sie jakaś okazja lepszego to bym może zmienił-pytanie- na jakiej firmy najlepsze; oczywiście porównując w tych samych cenach bądź zbliżonych? I jeszcze jedno- miałem ori radio w audi kaseciaka lecz jak wyjąłem to sie za kodowało - co zrobić? książkę mam lecz róg z kodem był oberwany ;( już jak nabyłem auto w Niemczech. gdyż chciałem je wstawić w drugie auto. Wiem ze kiedyś czytałem podobny temat ale mi wyleciało z główki wiec jeśli ktoś mógłby rzucić jakieś info albo link będę bardzo wdzięczny i Bardzo dziękuje Wrócę w poniedziałek, Pozdro
  3. Witam Sorki ze sie wtrącam ale czy możecie mi podpowiedzieć jakie głośniki podchodzą w tylną półkę do sedana b5 w seryjne otworki- rozmiar? I kolejne pytanko: jakiej firmy głośniczki polecieli byście w przednie drzwi - te na dole i twetery tylko Bez przeróbek chciał bym. Z górki dziex
  4. Witam miałem kiedyś taki problem w tti 880- odbiór super a nadawanie na 5metrów i w dodatku cichutko i podpowiedziano mi tak "Na 99% uszkodzony tranzystor stopnia mocy nadajnika. To taka "kostka" z 3-ma wyprowadzeniami przylutowanymi do płytki z elektroniką i przykręcona od wewnątrz do blachy obudowy. Na tym tranzystorze mogą być napisy w stylu C2078 , 2SC2078, C???? . Zawsze jest literka C lub 2SC (na początku). " Polecam ci sprawdzenie gruszki(co z tym idzie kabla) najlepiej pożyczyć od kogoś, i czy masz dobrze zestrojoną antenkę Wiec wymieniłem i było lepiej. Lecz trafiła sie okazja i kupiłem inne cb - Valerego a ostatnio antenkę Lema 2001 i mam problem z głowy- fakt ten pierwszy zestaw co miałem na początku kosztował połowę tego drugiego ale już wiem że to mi wystarczy na dłużej- mam taką nadzieję Pozdrawiam i życzę pomyślnego rozwiązania problemu :th: Mariusz
  5. Cześć Mam na imię Mariusz aktualnie przebywam w Piastowie. Moja furka- Audi A4, 19.Tdi 90ps 96r. silnik jak pamiętam to AHU lecz na 100% pewny nie jestem - zapomniałem Mam ja od sierpnia 2007- przyjechałem nią z Niemiec miała 204tyś. a na dzien aktualny cos ponad 235tys. a wymieniłem w niej jedynie paski, rolki i olej. Ogólnie jestem zadowolony z furki :th: - no i oczywiscie z bardzo pomocnego mi forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.