Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MarianekZg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MarianekZg

  1. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dzięki Bogu i już po pracy uuuuuuuuufffffffffffffffff - nie było dziś najgorzej chociaż wycieraczki praktycznie cały dzień nie odpoczywały - masakra pogodowa do jazdy :disgust: :disgust: nasza koleżanka Basi to chyba pracowała w "Randce w Ciemno" :wink4: [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 18:21_________________________________________________Seba czy ja dobrze doczytałem ze będziesz przyciemniał szybki i daszek , o gałeczce z S-ki nie wspomnę - i to wszystko na Kolumny ???? [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 18:23_________________________________________________ Pacik ty już nie miałeś lepszej fotki do zapodania :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 18:26_________________________________________________Basia poproszę też profil psychologiczny chyba ze - tak jak Kacha mówi - u mnie się nie da :no: :polew: bo za bardzo skomplikowany :polew:
  2. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Spadam do robutki - miłego dzionka for all :wink4:
  3. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi: witam wszystkich. Ale dzisiaj będzie fajny dzień :dance: :drool: :drool: ;) chociaż dzień ponury jak wczoraj. Grunt to dobre nastawienie :) - nie z takimi problemami ludzie dawali sobie radę. Widzę, że weekendy mamy już zaplanowane do 2012r. jak nie piłka to lotki, ping - pong, siatkówka, koszykówka, brydż, w między czasie karty w porcie, no i jeszcze kręgle, wbijcie w terminarz jeszcze fotospot zimowy :naughty: Będzie na bogato :> :> :> :> :>
  4. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    SebQ jeszcze nic nie wiadomo, narazie kombinujemy coś z halą ale kiedy, gdzie i o której :no: [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 21:48_________________________________________________mili państwo - ja się odmeldowuję - mam dosyć dzisiejszego dnia, głowa mi pęka, będę dostępny jutro od 6.30 - KONIEC PRZEKAZU
  5. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :good: nie ma problemu ale tak jak mówiłem w tą niedziele nie dam rady, jak coś to następnym razem może jak pogoda dopisze i czas pogoda w sumie nie taka ważna bo jest opcja na hali :naughty:
  6. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja najprawdopodobniej też jednego lub dwóch :wink4:
  7. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :good: nie ma problemu
  8. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja podjadę jutro do tej szkoły w zgierzu i też się zapytam
  9. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no i niektórzy by blisko mieli :naughty: :naughty: :dance: [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 20:36_________________________________________________Bartek myśląc w Zgierzu masz na myśli oczywiście na halę na borucie :?: :?: :?: :?:
  10. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja tylko kolacyjkę młodzieży i :beer1: .........i też już jestem [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 19:35_________________________________________________nie ma to jak piwko regionalne - dziś "Świerze" Piwo z Mazur :naughty:
  11. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Co tu taka cisza :mysli: no tak - już po dobranocce więc wszyscy siusiu, paciorek i aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  12. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja kiedyś wynajmowałem przed kilińskiego po prawej stronie - jadąc od placu wolności ,salka nie była :gwizdanie: najgorsza w tej o której ty mówisz nie byłem
  13. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    przy kilińskiego :?: :?:
  14. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    B4rt4s zajmij się wynajęciem sali a na pewno znajdą się chętni - w gale na sali też niezły
  15. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja już po robocie - ale wcale mi nie lepiej :no:
  16. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    pogoda i nastrój ze mi się :sick3: :sick3: :sick3: chce [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 07:39_________________________________________________Dzień Świra
  17. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wieczorek for all
  18. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Tobi wrzucaj fotę - nie kombinuj ze jak chcecie czy coś
  19. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    możesz klepać miejsce dla mnie
  20. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Seba - "stopka" gitez majonez :good:
  21. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zostałem bo myślałem ze trosze poklikam :gwizdanie: i na spokojnie pukne browarek
  22. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  23. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja jeszcze nie wiem co ale na pewno będzie to coś ostrego :evil: na drugi dzień zawsze mam smaki na ostre [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 17:48_________________________________________________Seba co to za fele które mi doklejałeś na fotce ???
  24. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :good: :wink4:
  25. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    uff towarzystwo poszło na urodzinki - trochę spokoju, można browarka na spokojnie spić :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 17:17_________________________________________________Zaraz tam guuupi - po prostu nie skojarzyłeś :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 17:18_________________________________________________ :beer1: eeeehhhhhhhh to co najlepsze chłodny browarek i gorąca kobieta :evil:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.