Treść opublikowana przez MarianekZg
-
Spociki Łódzkie
och Ty wszystko wiedzący psychologu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Spociki Łódzkie
tak dla przypomnienia , choć pogoda do d*py to nie zmienia to faktu, że dziś Piątunio :banan: Pewnie jakaś bania u cygana , spotkanie z Gołym
-
Spociki Łódzkie
hehe dziś bez kafki , tylko techniczne tematy ---------- Post dopisany at 07:42 ---------- Poprzedni post napisany at 07:37 ---------- Bry Bry Panie Dyrektorze
-
Spociki Łódzkie
Seba będziesz dziś u siebie Chciałem wpaść na 5 min bo potrzebuję pewnej info bo ni ..uj moja głowa nie chce tego ogarnąć :grin: ---------- Post dopisany at 07:06 ---------- Poprzedni post napisany at 07:04 ---------- przeglądałeś ten wątek może coś trafisz do kolekcji http://a4-klub.pl/sport-hobby-rozrywka-relaks-138/muzyka-autkach-39154/index224.html
-
Spociki Łódzkie
Suchar :grin:
-
Spociki Łódzkie
no :grin:no takiego białasa to i ja bym ze skarpety wyją :grin:
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bart-s już myślałem że masz wyrezane całe autko - ewidentnie się myliłem , nieustające graty za pomysły:brawo: cena dojazdówki
-
Spociki Łódzkie
:kox: w dobrej cenie to bym przygarnął do siebie :kox: wez nic nie mow... nie bylo wyjscia - moj parch niedawno mial 18 urodziny i jak rozmawialismy to powiedzial ze chce te korki na osiemnastke no i wszystko jasne :grin: 18-tke ma się tylko raz
-
Spociki Łódzkie
niestety chyba tylko tfuj bo ja swojego musiałem na boku położyć ---------- Post dopisany at 10:29 ---------- Poprzedni post napisany at 10:27 ---------- :kox: poka teraz bo ja chyba nie dotrę - widziałem się wczoraj z Gołym... :drunk: :grin:
-
Spociki Łódzkie
:kox: w dobrej cenie to bym przygarnął do siebie :kox: ---------- Post dopisany at 10:23 ---------- Poprzedni post napisany at 10:21 ---------- co się przejmujesz jak i tak auto do lakierni leci powoli , niech ogarną najpierw jedno :grin:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:Witaj w Klubie
-
Spociki Łódzkie
:shock3: :shock3: :shock3: oooo ja cież pier...le ale bym się wkurwił :exclamation: Tomek nie ma opcji aby znaleźć sprawcę i pobłogosławić kijem , rurką , nogę k**wa obojętnie czym ---------- Post dopisany at 06:45 ---------- Poprzedni post napisany at 06:36 ---------- będzie dziś gorąco
-
Spociki Łódzkie
Seba PW poszło
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
ja mam takie blachy ciekawe jakie cyferki posiadał tylko ze moj jest czarny avant i B5 Tomek Ty sprawdź bo to może twoje furzysko było widziane- Spociki Łódzkie
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie- [ALL B5] szerokie s4
Thx- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie Dane w profilu mówią że już się stałeś posiadaczem- [ALL B5] szerokie s4
china sesja- zapomnijcie, nie da rady, nie umiem Kolego jak to z trwałością biorąc pod uwagę nasze "cudne" drogi- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie