Treść opublikowana przez MarianekZg
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie Zapraszamy http://a4-klub.pl/lodzkie-84/spociki-lodzkie-14602/index6949.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Tomcio wczoraj to pomykalem na widzew Adamusa podrzucić do cioci ale gratki za spostrzegawczość
-
Strefa motocyklistów
może kogoś zainteresuje temacik http://a4-klub.pl/sprzedam-22/kurtka-spodnie-motocykl-buse-buty-puma-280911/#post3682602
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
zależy czy jeździsz więcej do przodu czy do tyłu a tak serio to są dwa różne tematy więc chyba sam musisz podjąć decyzję
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
a jak będziesz musiał ostro zahamować taką masę jadąc z górki
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
każde autko można rozpędzić ale nie każde można zatrzymać wtedy kiedy chcemy warto zakładać minimum 320mm
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
+1
-
Spociki Łódzkie
nie nie na rowerkach to jutro i po jutrze ale dzięki że mi przypomniałeś
-
Spociki Łódzkie
czas operacyjny 4.45min z rowerami na dachu więc nie było "buta" - myślę, że i tak nie najgorzej , na troszkę tu wpadłem i popijam drineczka ale zaraz spadamy na miacho do znajomych
-
Spociki Łódzkie
bez problemu pewnie poleci po jakimś kosmetycznym upuście dla zainteresowanego
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
mnie dziś 320mm kolejny raz uratowały przed wjechaniem w d*pę poprzedzającemu bolidowi na zakopiance więc na 100% warto wrzucać ten zestaw (patrzyłem tylko kiedy rowery, które miałem na dachu zaczną mnie wyprzedzać ale wszystko dało rade )
-
Spociki Łódzkie
z tym, że Tomek ma go dłubniętego ---------- Post dopisany at 13:14 ---------- Poprzedni post napisany at 13:13 ---------- a propos Pozdrowienia z Zakopca
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Spociki Łódzkie
bo Broda mądry facet jest i basta ---------- Post dopisany at 13:09 ---------- Poprzedni post napisany at 13:08 ---------- o 5.58 czepiasz się migaczy one też chcą mieć Niedzielę
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Lecę kimnąć narka typasy- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:25 ---------- aaa zapomniałem Seba masz pozdrowionka od Pani powyżej- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
:hi:Siemanko Typy Nie wybierze się ktoś http://a4-klub.pl/slaskie-91/summer-cars-party-2013-07-08-09r-280543/- Spociki Łódzkie
:kox: ---------- Post dopisany at 11:23 ---------- Poprzedni post napisany at 11:22 ---------- Autko ogarnąłeś- Spociki Łódzkie
Seba nie znałem Cię z tej strony :grin: - Spociki Łódzkie