Treść opublikowana przez MarianekZg
-
Spociki Łódzkie
:wink: ---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ---------- Panie Seba_LDZ proszę luknąć na PW w wolnej chwili
-
Spociki Łódzkie
czyli kolejna parapetówka - tej już nie odpuszczę :decayed:
-
Spociki Łódzkie
Ja już wiem, że jest różnica jak się zobaczymy to wypowiem się w temacie ( teoretycznie budową się nie różnią ale pewne detale robią robotę ) BTW Te 10000000 punktów to do czego się liczą
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Spociki Łódzkie
ale z Ciebie szczwana gapa
-
Spociki Łódzkie
czyli, że jakiś Łodziok sobie zakupił
-
tylnie zawieszenie quatro
a co najlepsze to nie będzie jak quatro tylko QUATTRO jak się patrzy
-
MTM AUDI A4 2.0 TFSI z Q
jak to dziadek powiedział "kondycji serducha" nie zczyta Ci kolego z VIN-u a jak ogólnie wiadomo kondycje są różne sam piszesz, że na furkę zbierałeś choo choo nikt Ci tu nie chce na złe więc chociaż weź pod uwagę to co piszą koledzy a będziesz zadowolony
-
Spociki Łódzkie
:shock3: Marcin no co ty :shock3:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
w takim furaczu jak B8 nie ma "stoperów" na tylnych wycieraczkach
-
Spociki Łódzkie
:kox: co tam pod maską zaległo Panie Marcinie i oczywiście jakie plany ---------- Post dopisany at 06:00 ---------- Poprzedni post napisany at 05:57 ---------- hehe już doczytałem 1.9 i plany na 250/500 :kox: będzie Mały Red Zapierdalacz :kox:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
cholerka byś kiedyś podleciał i dał posmakować a nie smaka robisz
-
Spociki Łódzkie
niby smakuje jak schłodzone a jednak swoją siłę ma
-
Co to za autko na tym teledysku:) ???
Jakie by nie było to jak kupisz nie będzie w komplecie tych pań swoją drogą zacnych pań
-
Spociki Łódzkie
taki filmik może rozk..wić maksymalnie system :kox: ale i zmotywować niektórych również :kox:
-
Zmiana koloru auta Moja Audi w czarnym macie
Nie ale mam mala palete kolorow daj meila wysle ci. Folie zamawiam bezposrednio pod klienta.Teraz na stanie zostala mi czarny mat kilka metow.Za jakis czas kupuje inne czekam na zamowienia od znajomych. jak można to też poproszę o taką paletkę kolorów
-
Spociki Łódzkie
- Prezent dla dziewczyny!!!
ooo i mądrego to dobrze posłuchać / poczytać :grin:- Spociki Łódzkie
Seba widać, że straszliwie Ci się nudzi nocami :grin:- Moje prace
Kolego możesz zdradzić tajemnicę jakiego produktu używasz może być PW.- Co to za dźwiek ? FILMIK Pomoże ktoś ? Nowy filmik!!!
myślę, że rozrząd raczej nie ale swoją drogą zrób filmik z lepszym dźwiękiem - nie zaszkodzi- Spociki Łódzkie
:grin: -Tato mogę iść dziś na dyskotekę w tej pięknej sukieneczce ??? -Nie nie możesz !!! -Oj tato pozwól mi !!! -Marcin powiedziałem, że nie i koniec :grin:- Spociki Łódzkie
Kiler ty już w robocie - Prezent dla dziewczyny!!!