Treść opublikowana przez MarianekZg
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Zmiana koloru nadwozia po przez oklejenie folią SOTT.
kurczaki fotki coś nie banglają
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
całkiem ciekawy efekt w sumie ciekawe jak z kosztami takich "czarów" zapewne nie mało
-
Jaki wydech do A4 B6 1.9TDI?
przeglądałeś ten wątek http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/b6-avb-awx-avf-swap-ori-wydechu-podwojny-2-5tdi-fwd-78149/
-
Spociki Łódzkie
to miłego pogoda zacna więc szkoda nie wyleźć na troszkę
-
Spociki Łódzkie
no gadałem wczoraj i jest zaje....ny robotą ale może dotrze tak dla relaksu
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
dokładnie fota :kox:
-
Spociki Łódzkie
czasem przy biznesach trzeba
-
Spociki Łódzkie
ja niestety wczorajszy :drunk::drunk:więc nie dotrę dziś
-
Spociki Łódzkie
spalenie kapcia na sofie - BEZCENNE :decayed: ---------- Post dopisany at 14:34 ---------- Poprzedni post napisany at 14:24 ---------- Seba poleciało PW
-
Spociki Łódzkie
Seba jak tyle zapierdzielasz to pewnie niebawem na Rzgowskiej pod firmą zaparkujesz
- Spociki Łódzkie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie Zapraszamy http://a4-klub.pl/lodzkie-84/spociki-lodzkie-14602/index7030.html
-
[ALL B6] Audiczka b6
no to teraz interior Na zewnątrz fajnie się prezentuje
-
Spociki Łódzkie
na płozach bardziej
-
Spociki Łódzkie
oraz palenie gum sankami :grin:
-
Spociki Łódzkie
podlatujcie czym więcej tym lepiej Jeszcze troszkę zaczną się przymrozki, grillika się będzie odpalało - będzie gitesuwa na klawuchę :grin:
-
Spociki Łódzkie
ja osobiscie polecam MOTULA +1
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie Zapraszamy http://a4-klub.pl/lodzkie-84/spociki-lodzkie-14602/index7027.html
-
Truckerzy
na 100% poznana głupota ludzka nie jest opisana w żadnej książce :facepalm:
-
[ALL B8] cziterowa A4 B8 3.0TDI CCWA Tip sedan
Bardzo ładna foteliki silniczek :kox: a i ta na drugim planie też nie brzydka
-
Spociki Łódzkie
nie ma to jak Tekila Sunrise :grin:
-
Zima, ogrzewanie szyb??
z tym ECONem to faktycznie zapomniałem a to dlatego że dawno zimy nie było