Treść opublikowana przez MarianekZg
-
Spociki Łódzkie
szkoda, że to w ten weekend bo chętnie też bym poleciał :kwasny:
-
Spociki Łódzkie
Przez A2 jest ok 10km dłużej :grin: Ale tak poważnie to zawsze jechałem przez Rawę ale spokojnie można lecieć A2 do Wawy -> Potem do S2 na Ursynów -> następnie trasa 79 do Góry Kalwarii i dalej do niego
-
Spociki Łódzkie
Nawigacja i do przodu ---------- Post dopisany at 17:18 ---------- Poprzedni post napisany at 17:14 ---------- Łódź-> Rawa Maz. -> Grójec -> Góra Kalwaria i do celu
-
Spociki Łódzkie
Seba typie dochodzą do Ciebie esesmany
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Spociki Łódzkie
siemka klysiu :grin:
-
zimowki 205/55 r16
500pln za cztery sztuki to dobra cena
-
Spociki Łódzkie
Zapytaj na Divisionie
-
Spociki Łódzkie
no i gitarra czyli na najbliższym spocie pijemy :drunk:
-
Spociki Łódzkie
- Wyważone koło, dobrze??
ja bym podjechał do innego wulkanizatora aby to sprawdzić - troszkę za dużo tych ciężarków - no chyba, że felga jest tak dziwnie zwichrowana- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
+1 +2 :good::brawo:- Buty zimowe Timberland - używa ktoś ?
Dokładnie ja używałem CATów przez dwa sezony - mogę polecić z czystym sumieniem- Spociki Łódzkie
to ma szczęście, że chociaż spytała o mnie bo tak to już by miała pozamiatane a tak to ma tylko troszkę przesrane :grin:- Spociki Łódzkie
Patrz a mówiła, że idzie prosto do domu a poszła jeszcze do Ciebie na sesję zdjęciową- Spociki Łódzkie
:hi:już ....... Dopiero wtorek :facepalm:- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Nie gadaj ja tam Cię widziałem ostatnio na zdjęciu na FB :grin:- Spociki Łódzkie
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie- Wymiana termostatu i płynu - czyścić cały układ ?
jeden i drugi płyn jest ok najważniejsze to żeby pożądnie odpowietrzyć układ i będzie git majonez- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie- AUDI A6 + front RS6 + tył polift s-line +19''rotor SPRZEDAM
Super autko wygląda - Wyważone koło, dobrze??