Treść opublikowana przez MarianekZg
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Prośba o "Lajki" w konkursie na FB... zajrzyj!
co prawda z konta mojej kobity ale poszło
-
Spociki Łódzkie
znak odebrany
-
Spociki Łódzkie
Jeśli dasz mi info do czwartku do 20.30 to w piątunio towar będzie u Ciebie przy biureczku
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
ja nie bede bo wczoraj zacny bankiet odbyłem taki to pożyje , no nic może kiedyś się zbierze ekipa tak żeby się spotkać i pobadać, bo mam troche za daleko żeby tak jeździć w ciemno co niedziela co ty lekarz :grin:- Spociki Łódzkie
W sumie masz czas to może jeszcze przełożysz Co z resztą tej zacnej ekipy- Spociki Łódzkie
Pany mam nadzieję, że Poniedziałek aktualny- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie- Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Kubica również poproszę ale dwie sztuki i dane do przelewu- Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Pany jak to jest, że na filmie sprężynka przy otwartej klapie jest u góry a u Harrego na dole Czy w skodzie jest inny siłownik czy jak- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie- Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
a przekaźniczek może też posiadasz- Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
I po pyskuje:thumbup: memory five wladi i wszystko jasne :-) i kukurydze zrobi to znaczy masz na myśli Popcorn- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie- Spociki Łódzkie
"dzienkuje uprzejmnie" jakże Pan miły od samego rana - w życiu bym się nie spodziewał- Spociki Łódzkie
Seba zamelduję się dziś u Ciebie tak ok. 11.00- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Taki widok pod maską mmm Masz może fotkę tych pomalowanych felg- Spociki Łódzkie
- Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
Święta się zbliżają, tak właśnie myślę żeby może zrobić sobie i "myszy" za razem jakiegoś prezenta- Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
wszyscy się czepiliście wladiego jak to takie dobre chłopisko i wypije i poreza- Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
Pany ile teraz trzeba położyć za dobry magiel pod servotronic + wszystko do ogarnięcia tematu- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie - Spociki Łódzkie