Treść opublikowana przez MarianekZg
-
Spociki Łódzkie
No i powrót do rzeczywistości po tych kilku dzionkach wolnych Seba jutro podlecę do Ciebie bo mam jeszcze papier z Grudnia , Madzia dziś chciałem podlecieć po kalendarza - będę dryndał w ciągu dnia , Amster - Michu nic się nie chwaliłeś, ża autko nowe zawitało:bicz: :naughty:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Spociki Łódzkie
tak się odgrażałem i w końcu nie podjechałem :facepalm: ---------- Post dopisany at 19:10 ---------- Poprzedni post napisany at 19:09 ---------- Siemka złotko
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Przeca była o tym mowa Ori Krosno ogarnia temat w 100% działa jak należy tj. wypycha odpowiednio i zwalnia pod koniec założone - przetestowane zapłaciłem coś ok 60pln i broń boże żadne zamienniki - tylko KROSNO
-
Spociki Łódzkie
Madzia do dziś nie był mi jeszcze potrzebny :grin: Ale jutro podlecę - obiecuję
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Moja Kacha powiedziała, że z tym "Piękny" to lekuchno przesadziłeś
-
AUDI A5 8T 3.0 TDI s-line by rdzewek
Mati zawsze można zrobić w ustawieniach "Włącz Subekrybcję" Sorki za OT rdzewek
-
Spociki Łódzkie
Wszystkiego Najlepszego Dla Was Wszystkich Dziewczynki i Chłopczyki od Marianka i Kachny :wink:
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
o w cenie jest jedzenie i spanie tylko ? Jedzenie nie przejesz a spać się nie wyśpisz - co więcej potrzeba
-
Spociki Łódzkie
Pandzior napisz do stanley-a z tym VINem
-
Spociki Łódzkie
trzymałem, trzymałem ale Kacha się wku...wiła i powiedziała, że już nie będzie na Ciebie czekać i odjechaliśmy Ona prowadził a ja nie miałem za bardzo siły nóźkami przebierać
-
Spociki Łódzkie
ja też nie dotrę niestety :kwasny:bo byłem wczoraj u Gołego ... i w sumie jeszcze mnie trzyma %%%
-
Spociki Łódzkie
Spocik wigilijny dziś
-
Spociki Łódzkie
Dryndne do Ciebie ok 8.30 to podam Ci co mam i w jakiej cenie
-
Muzyka w naszych autkach
ja ostatnio dla odmiany :kox:
-
Spociki Łódzkie
:hi:wszystkim może jakiś spocik jutro z wieczora ---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 07:20 ---------- oooo Mariusz dobrze, że napisałeś to też jutro podlecę ---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ---------- fajnie, że się odezwałeś bo siedziałem tu od 7.20 :kwasny: sam jak wazon bez kwiatów ---------- Post dopisany 15-12-2013 at 00:01 ---------- Poprzedni post napisany 14-12-2013 at 23:29 ---------- Dobra Marian spadam w kimkę - będę jutro to pogadamy Narka
-
Jak zmontować tempomat ?
ewidentnie moja wina :facepalm: :embarrassed: Sorki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Jak zmontować tempomat ?
http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-ajm-montaz-tempomatu-19883/
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
:hi:za info, nie pozostaje nic innego jak zakupić do testów wytrzymałościowych
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
blędu na FISie nie ma
-
Tarcze biją po przetoczeniu, pomocy chłopcy
w sumie pewnie nie zaszkodzi ale chyba jedynym rozwiązaniem pozostanie zakupu nowych dobrej firmy devastation zapewne poleci Ci cosik godnego uwagi - wszystko co związane z zatrzymywaniem naszych fur ma w jednym palcu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie