Treść opublikowana przez MarianekZg
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
[B6 AVF] Wymiana napinacza paska osprzętu
Pany przecież chyba nie o to chodzi żeby sobie dogadywać - opinie opiniami a i tak każdy przecież zrobi tak jak będzie chciał
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
Nie ukrywam, że przymierzam się do takiego zestawu
-
Spociki Łódzkie
Nie ma bidy - jestem tam przynajmniej 1 w tygodniu
-
Spociki Łódzkie
Proborki ( Proboszcaewice) to tzw. dzielnica Zgierza, na wylocie na Ozorków. A Ty skąd jesteś?
-
B6 DIVISION
Zycie już ją bije - ja nie mam sumienia
-
Spociki Łódzkie
Misiek to Ja dla mojej pierwszej żony i znajomych z klubu Czyli, że stołujesz się na Orlen, Shell, Bp, Lotos, LukOil lub inne diabły Wpadaj na Proborki
-
B6 DIVISION
To żona prowadziła :grin:
-
B6 DIVISION
Siema Pany Nie ma ktoś czasem, ale tak NA CITO 2 szt. oponek zimowych 205/55/16 Oczywiście w nienagannym stanie BTW Wymieniać koło ok 23.00 bezcenne - opona przecięta
-
Spociki Łódzkie
Czyli, że nie będziesz miał przy Niedzieli nic na ciepło Podleć do Miśka
-
Spociki Łódzkie
Czyli, że na KFC ---------- Post dopisany at 23:35 ---------- Poprzedni post napisany at 23:34 ---------- Pany nie ma ktoś 2 szt. opon tak na cito 205/55/16 zima
-
Spociki Łódzkie
Podlatuj, nie pytaj BTW Zmieniać koło na Franciszkańskiej ok 23.00 - Bezcenne a do tego opona przecięta więc zakup 2 szt.
- Spociki Łódzkie
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Tak skromnie przyznam , że może ja również w tym roku bym poprosił o przewózkę
-
Gadżety A4 Klub Polska LDZ Banda
Cenowego szału nie ma w sumie
-
Spociki Łódzkie
z kociołkiem w styczniu na 10000% nie da rady bo w sumie jeszcze mam - w piąteczunio ewentualnie obgadamy temacika
-
Spociki Łódzkie
Seba kociołek miałem dziś w pracy jak ..uj ale może w piątunio rozpracujemy jakiegoś kawiszcza
-
Spociki Łódzkie
Ania może faktycznie pójdę dziś w tym kierunku ---------- Post dopisany at 07:28 ---------- Poprzedni post napisany at 07:25 ---------- Znów pasażer a pijokom nigdy nic się nie dzieje :thumbdown:
-
Spociki Łódzkie
:hi:trza coś dziś zrobić Kawa u Seby i co jeszcze
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
[B6 AVF] Wymiana napinacza paska osprzętu
mimo wszystko ja bym wymienił nie masz pewności, że sprzedaż autko od ręki a jak tfu tfu nie daj boże poleci Ci rozrząd zaraz przed sprzedażą
-
Spociki Łódzkie
mama a Ty zamiast się szkolić to po forach śmigasz
- Spociki Łódzkie
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Miło Panie Grzegorzu