Treść opublikowana przez MarianekZg
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Jakby co to ja właśnie puściłem kaskę za całość
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Spociki Łódzkie
Masakra po prostu
-
Spociki Łódzkie
No termy koniecznie trza zaliczyć
-
Spociki Łódzkie
delikatnie to brakowało do zgonu i pochowania gdzieś na pobliskim cmentarzu
-
Spociki Łódzkie
Mnie i tak by nie bolała bo obiecałem sobie, że będzie zdecydowanie delikatniej niż rok temu
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
a z nami jedzie jeszcze Goły z żonką
-
Spociki Łódzkie
zobacz sobie pogodę na najbliższe dni
-
Spociki Łódzkie
na środę w nocy zapowiadają -28'C
-
Spociki Łódzkie
:eusathink:Jaki Made In....
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
znaczek "AUDI EXCLUSIVE" z tapicerek przednich
jak najbardziej ja zamawiałem w Skodzie
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Artur może jeszcze takie coś http://a4-klub.pl/audi-a4-b7-126/znaczek-audi-exclusive-tapicerek-przednich-231375/
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9 TDI S-line Quattro 174,7 KM 393 Nm
ja mam 405kkm i wszystko cyka
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
żeby sprzedać trzeba mieć $$$ żeby kupić inną "Mysza" już ma chyba u mnie dożywocie
-
Spociki Łódzkie
B6 rozumie się samo przez się
-
Spociki Łódzkie
ja bym Gwiazdy nie brał pod uwagę - sypie się to jak sk.....yn, mój sąsiad zakupił ostatnio E60 3.0D i jest bardzo zadowolony
-
Spociki Łódzkie
ale cosik stanie w zamian czy nie cosik napewno tylko teraz pytanie co sa 3 opcje gadaj mi tu szybko
-
Spociki Łódzkie
ale cosik stanie w zamian czy nie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
:cool1: + Kacha
- Spociki Łódzkie