Treść opublikowana przez MarianekZg
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:Witaj w Klubie
-
Spociki Łódzkie
:eusathink:
-
Spociki Łódzkie
no po prostu piły wyciąga niemożliwe ---------- Post dopisany at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ---------- BTW Ku...wa nie mogę się ruszać boję się jutra
-
Spociki Łódzkie
Tak na 18.00
-
Spociki Łódzkie
nie powiem, chętnie bym przygarnął pod swoje strzechy ---------- Post dopisany at 13:48 ---------- Poprzedni post napisany at 13:47 ---------- w środę standardowo podlecę z info co, za ile, etc
-
Spociki Łódzkie
ofkors :decayed: ---------- Post dopisany at 13:15 ---------- Poprzedni post napisany at 13:11 ---------- takie tam złapane dziś w trakcie pracy :decayed:
-
Spociki Łódzkie
- A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
Jędrzej 1 :kox:- Spociki Łódzkie
Ja jak dojadę do Łodzi na czas to też podjadę Przypomnij żeby dał Ci papiera- Spociki Łódzkie
Będzie dziś spotówka Ktoś się zapowiadał- Spociki Łódzkie
ale czy ja coś mówię ...- Spociki Łódzkie
:hi:Pijoki / Pykacze- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie- [ALL B6/B7] Regeneracja tylnego spryskiwacza z mechanizmem napędu wycieraczki.
Dobrze jest rozebrać cały mechanizm i obejrzeć dłuższą część ośki (która przechodzi przez obudowę) tam też potrafi być masakra- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie- Spociki Łódzkie
ocho widzę, że mamy tu niezłego kozaka- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie- Pomoc w doborze koloru felg 18"
+1 , co nie zmienia, że efekt jest- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie- Spociki Łódzkie
:decayed: co nie znaczy, że to jest wszystko na co czekałem ... :whistling: - A5 8T Kolejny S-line by jedrekx