Treść opublikowana przez MarianekZg
-
Spociki Łódzkie
No przecież Piątunio !!!!!!!!!!! :grin: :grin: :banan: :banan: :dance: :dance:
-
Spociki Łódzkie
Było ciężko ale wreszcie się doczekałem :decayed:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
zbyt dużo rezaczy W Ingolstadt zwalniają inżynierów na potęgę. Kierunek Hiszpania i Chiny. http://www.carnewschina.com/wp-content/uploads/2012/03/yema-f16-electric-taxi-china-2.jpg Swoją drogą felga jak od malucha a opona jak od Stara:grin:
-
Spociki Łódzkie
spokojnie, będzie gdzie palca wcisnąć :grin: Myślę, że w sam raz aby pogiercować 4 x 4 lub 5 x 5
-
Spociki Łódzkie
jeśli chodzi o chłopa to na tą chwilkę 4osoby a dziś wieczorem możliwe, że jeszcze ktoś
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Póki co to u mnie już dziś wszyscy potwierdzili więc w najbliżeszy poniedziałek sala i piłka będzie
-
Spociki Łódzkie
Jeśli Tomek będzie z kolegą i Bartasem u mnie wypali jeszcze jeden kolega to z Tobą będzie 9 osób i może kłysosław ale to nie wiem w tej chwili (pewnie niebawem tu zaglądnie to się wyjaśni ) więc myśle, że ok ---------- Post dopisany at 07:52 ---------- Poprzedni post napisany at 07:51 ---------- Aaaa no i Seba do sędziowania :grin:
-
Spociki Łódzkie
No przecież zaczęła w tym roku chodzić do szkoły sportowej więc ma być wysportowana.
-
Spociki Łódzkie
zameldowałem właśnie Madzi, że tak ma robić po tej swojej szkole :grin:
-
Spociki Łódzkie
Piłka aktualna adres Zgierzul. Ozorkowska 68/70 - Zapraszamy Rafał w nadchodzący poniedziałek będę ja + min 3osoby
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:Witaj w Klubie Zapraszamy http://a4-klub.pl/lodzkie-84/spociki-lodzkie-14602/index7072.html
-
Spociki Łódzkie
no mam nadzieję, żę będzie bo też mam zamiar podjechać :decayed: :wink:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pany mam pilny temacik, czy ktoś oglądał może na żywo to autko i ma jakąś wiedzę na jego temat Audi A4 32900.00 PLN. Poznań - otoMoto.pl
-
Spociki Łódzkie
a co w pracy bedziesz no będę właśnie o to chodzi w Poniedziałek ok. 8.00 dam znać czy jest opcja aby przełożyć na godz. od 18.00 do 20.00
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
są są, prostokątne badziewiaki ale może coś by się wymyśliło - w całej grupie VW są przeca nie głupie głowy
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
oj tam się będziesz bił - daj spokój podeślij mi te "czarnuchy" to polatam sobie/potestuje je w przyszłym sezonie jak się lata na porządnej feluni :grin:
-
Spociki Łódzkie
Sala ciepła, nowo wyremontowana u mojego Adasia w szkole - do grania po 4 na 4 lub 5 na 5 osób w sam raz ( brameczki ori z siateczkami na sali ) a nie jakieś tam badziewne materace dostawione do ścian
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Panie mironie pozwolę sobie również dołączyć do grona tych którzy twierdzą, że opcja srebrna felg to :kox: :decayed: