Treść opublikowana przez MarianekZg
-
Spociki Łódzkie
planowałem właśnie na min 2 godziny a co to jest dwoj
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
jeśli ktoś nie chce sprężyn to można by zgłębić temat tego golfa na filmiku kilka postów wcześniej tam było bez sprężynek i również banglało
-
Spociki Łódzkie
30pln za godzinę ( ile przychodzi osób na tyl trza podzielić te 30 )
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
no masz Bartłomieju zawsze jednemu będzie za wcześnie, innemu za późno, jeszcze innemu za daleko, kolejnemu też coś nie przypasi ... Pewnych tematów nie przeskoczymy.- Spociki Łódzkie
tylko Poniedziałek bo na tą chwilkę tylko ten termin jest wolny niestety- Spociki Łódzkie
co Poniedziałek na 17.00 ale na tą chwilkę składam ekipę / orientuję się czy są chętni ---------- Post dopisany at 19:16 ---------- Poprzedni post napisany at 19:15 ---------- nie zauważyłem Twoje postu tak jak pisałem składam ekipę ale jeśli są/będą chętni to już od tego Poniedziałku- Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
, jeśli ktoś będzie robił listę na zakup sprężynek hurtowo to poproszę o dopisanie mnie do listy- Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Michał to oznaczenie KRA8502014 to oznaczenie po którym można odnaleźć ten siłowniczek- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Czyli będziesz cholera a chciałem spić kafkę w Miłym tow. czyli z twoją koleżanką z za biurka ... no ale co rzobić :grin: ---------- Post dopisany at 12:54 ---------- Poprzedni post napisany at 12:53 ---------- Będę oczywiście ok. 11.00- Spociki Łódzkie
Seba twoja firma jutro działa Papiera chciałem podrzucić i spić kafke w miłym towarzystwie- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie- Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
jeszcze tylko w środku przycisk od zamknięcia klapy i jest pełen full :kox: :good:Zapewne nie jednej osobie się temacik przyda i dłubnie to u siebie- Mocowanie tylnej kanapy
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-125/mocowanie-tylnej-kanapy-274017/- Wydech 2x1 czy 2x2???
http://a4-klub.pl/audi-a4-b7-75/b7-blb-schwarzes-schwein-s4-look-gwint-ledy-a6-recaro-rotiform-blq-19-a-44000/ u H4mmerka masz jak wyglądają obie propozycje może pomoże Ci w podjęciu decyzji- Spociki Łódzkie
:facepalm: :wallbash::wallbash:pier....ony ZUS i wszystko do okoła - jak żyć Panie Sebastianie JAK ŻYĆ :facepalm:- Spociki Łódzkie
tzn Audi a nie to co poniżej- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Tylna wycieraczka działa sporadycznie
Zdejmiesz osłonę bagażnika, będziesz miał wszystko widoczne - nie da się nie ogarnąć tematu, wszystko bez żadnego problemu- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie- Spociki Łódzkie
ja wziąłem aż do piątku do wtorku urlop hehe bardzo dobrze - lepiej się zabezpieczać ---------- Post dopisany at 17:42 ---------- Poprzedni post napisany at 17:39 ---------- Rozumiem, że dokłady adres znasz i trafisz od Góry Kalwarii - Spociki Łódzkie