Treść opublikowana przez MarianekZg
-
Mrugająca kontrolka "2:00h"
w sumie nie w wolnej chwili przeleć sobie instrukcję obsługi autka bo może jeszcze nie raz Cię zaskoczyć informacjami tego typu
-
Mrugająca kontrolka "2:00h"
Ty masz to zrobić jak to skasujesz jadąc dalej to za kolejne 2h wyskoczy ci mrugające 4:00h
-
Mrugająca kontrolka "2:00h"
Autko melduje Ci, że jedziesz już 2h i czas na małą przerwę (czyt. kawka w McDonald'S)
-
Spociki Łódzkie
jutro to nawet ja będę Mam nadzieję, że Ty też jutro podlecisz tym swoim Sepang-iem Blue ---------- Post dopisany at 12:15 ---------- Poprzedni post napisany at 12:15 ---------- Seba nie ważne co w avatarze lecz co w garażu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie Zapraszamy http://a4-klub.pl/lodzkie-84/spociki-lodzkie-14602/index7046.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Spociki Łódzkie
Poleciało PW ---------- Post dopisany at 06:55 ---------- Poprzedni post napisany at 06:44 ---------- Już Sobota ale ten czas leci !!!!!! Seba ta ostatnia fotka, nie wiem skąd się znacie (nie chciała mi wczoraj powiedzieć) ale kazała cie pozdrowić
-
Nieoryginalne zderzaki
może ebay przewertuj tam też czasem zacne rodzynki można wyłapać
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Czy wycierać auto?
Wycierać jak najbardziej ja co prawda nie używam Meguiarsa a zwykłą Irchę Syntetyczną z K2 ale też daje radę
-
Spociki Łódzkie
tak że ten tego ... Panie tomek881025 wszystkiego Najlepszego :kwiatek::kwiatek:to od Kachy a ja to standardowo
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Samopoziomowanie xenonów
jak najbardziej tak
-
Spociki Łódzkie
ale na spota dojadę - spokojna twoja potargana no chyba, że bym nie doleciał :grin:
-
Spociki Łódzkie
ja żyję przecież jutro już czwartunio a czwartunio to takie małe piątunio przecież :grin: a w piątunio ...
-
Spociki Łódzkie
- Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
No Panie Witku :oklasky: Piękna Sztuka :kox: - Audi S5 8T Sportback Sepang Blue