Treść opublikowana przez MarianekZg
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Spociki Łódzkie
Założyła na lewą stronę
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie Zapraszamy http://a4-klub.pl/lodzkie-84/spociki-lodzkie-14602/index7001.html
-
Felgi Włoskie
Plasteliny to są chinole
-
Felgi Włoskie
Kolego ja na włoszczyznach latam już 4 rok i zrobiłem już na nich ponad 200kkm co prawda na 16' ale zapewniam, że nie raz myślałem że felga połamana po załapaniu kolejnej dziurki na jednej z naszych "pięknych" dróg - wychodzę, oglądam i wszystko ok Zapewne zdania są podzielone ale ja jak bym miał kupować jeszcze jakieś felgi to włoskie też bym brał pod uwagę
-
[B6 AVF] silver A4 made by Tomcrack27 S4 body,kiera TT
No to jak LUK daje rade to to muszę łykać i zacząć cieszyć się normalną jazdą
-
[B6 AVF] silver A4 made by Tomcrack27 S4 body,kiera TT
Tomasz no i jeszcze do listy modów wrzuć Swap tylnej wycieraczki z Q5 tak do kompletu
-
[B6 AVF] silver A4 made by Tomcrack27 S4 body,kiera TT
Już jest milutko a jak wszystko już ogarniesz to będzie :kox: P.S. Daje radę ten LUK z tym programem - nie ma uślizgów Pytam bo 7-mio milowymi krokami szykuje mi się wymiana i szukam info ze wszystkich możliwych źródeł
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Kolejny Adulot do zabawy :)
- Spociki Łódzkie
:eusathink:- Spociki Łódzkie
dzięki wszystkim za spota :thumbdown: gdyby nie erjot to bym stał sam jak wazon bez kwiatów BTW miło było poznać furaczyk malinowy- Spociki Łódzkie
zacny wynik- Spociki Łódzkie
ale dziś będzie pięknie aż miło normalnie ---------- Post dopisany at 10:41 ---------- Poprzedni post napisany at 10:24 ---------- Mała relacja z wczorajszego SCP Było warto :good: :wink:- Spociki Łódzkie
Jeśli chodzi o Panów Dyrektorów to oczywiście nie omieszkam a mecz ...... :kwasny: ---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ---------- i żeby mi nikt nie mówił, że na kawke nie wpadam :whistling:- Spociki Łódzkie
jak można to ja bym też podjechał w Niedzielę- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie- Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
to znaczy, że jednak nie widzi zmodyfikuj tytuły (bez . , / [ ] { } & ^ * ) i innych tego typu znaków i będzie banglało u mnie zdało egzamin podczas odtwarzania niby widział utwór na liście ale przeskakiwał czasem do następnego - Spociki Łódzkie