Treść opublikowana przez MarianekZg
-
Zima, ogrzewanie szyb??
odpalać i jechać - tak się najszybciej nagrzeje to, że będzie stał i klekotał przez 10min to dla niego (czyt. silnika) nic dobrego u mnie w zimie AUTO i ECON świeci się cały czas i myślę, że wtedy najszybciej się nagrzewa w środku nagrzewnica elektryczna a potem ogrzewanie zrobi swoje, tylko nie dziw się, że temp. na zegarach nie rośnie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
witam zapalil mi sie check engine 1.9 tdi avf a4 b6
dopóki nie pokażesz jakie błędy to tylko wróżka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
:eusathink:
-
Naprawa przyczyny złego działania SERWO brak hamulców
wystarczyło przelecieć temat
-
Wyposażenie bagażnika - koło zapasowe, dojazdowe, zestaw naprawczy
jeśli wchodzi na 320mm to
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
to Cię wyniesie koszta wyjazdu do BT :polew: bo lecisz swoim i do tego stawiasz %%% dla ekipy :grin: nie badz taki madry bo tez lecisz cwaniaczku wiec nie ma wymigiwania bedziemy znowu talerzami ciskac Z Tobą to z dziką rozkoszą i nawet pod wodą- Spociki Łódzkie
to Cię wyniesie koszta wyjazdu do BT :polew: bo lecisz swoim i do tego stawiasz %%% dla ekipy :grin:- Spociki Łódzkie
Pany ma ktoś namiar na dobry a zarazem tani punkt wymiany szyby a aucie- Spociki Łódzkie
zawsze mozesz przerobic jak sie przerobi to nie ma blu-raya i internetu poczekam az bedzie temat tanszy ---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ---------- tak mi sie przypomnialo ze mial jakis typas z miasta Zgierz dzisiaj przyjechac No przecież byłem- Spociki Łódzkie
:hi:Seba i Marcin ależ wy jesteście fachury ---------- Post dopisany at 09:14 ---------- Poprzedni post napisany at 09:10 ---------- może to Ci pomoże http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-montaz-podswietlanych-kratek-nawiewow-modelach-a4-ii-liftem-36287/- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie Zapraszamy http://a4-klub.pl/lodzkie-84/spociki-lodzkie-14602/index7017.html- [All B6] Avant Rns-E, Bix-Y, Webasto, Solardach ;) Eibach, 320 MM
Super Furacz- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie- [ALL B8] Audi A4 B8 2.0TDI 143 KM - pierwsza A4-ka
chyba, że kolega wychdzi z założenia - No Risk - No Fun- Spociki Łódzkie
na pierwszym filmie minuta 2.25-2.29 jaki zajebiaszcza ryksza po pasach przejeżdża- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
ale się tu dzieje :shock3: szok normalnie ekstremalny- Spociki Łódzkie
co post to lepszy :polew: Bartek proszę cię przestań bo już mnie brzuch boli- Spociki Łódzkie
:polew: Bartłomiej rzadko coś piszesz ale jak już napiszesz ................... :polew: Poprostu "myszą" się jeździ a nie na nią patrzy- Spociki Łódzkie
takie tam ustrzelone dziś na skrzyżowanku robione oczywiście kalkulatorem- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie