Treść opublikowana przez MarianekZg
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
- Spociki Łódzkie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Spociki Łódzkie
- B6 DIVISION
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Net mi kuleje- Spociki Łódzkie
KFC :naughty: ---------- Post dopisany at 12:15 ---------- Poprzedni post napisany at 12:14 ---------- Seba capniemy po skrzydełku ---------- Post dopisany at 12:17 ---------- Poprzedni post napisany at 12:15 ---------- BTW Znów się wczoraj widziałem z Gołym My nie możemy normalnie jak cywilizowani ludzie napić się herbatki lub kawki ---------- Post dopisany at 12:18 ---------- Poprzedni post napisany at 12:17 ----------- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
- Spociki Łódzkie
fela ok tylko troszkę mała- B6 DIVISION
Na ostatnim SCP chyba też był- masło pod korkiem
Małe przebiegi swoją drogą ale coś mi się kojarz że olej wymienia się co xxx km lub co roku Nie mam pewności w sumie bo ja wymieniam co 2,5 miesiąca- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
6 biegów a w sumie nawet 7- B6 DIVISION
potrzebuję takiego dekielka bo mój już zajechany (chromik) a będę obszywał na nowo gałkę więc podeszło by idealnie- B6 DIVISION
Pany wie ktoś czy dekielek z obwódką chromowaną do gałki zmiany biegów występuje jak osobna część a jeśli tak to jaki ma nr ORI- Spociki Łódzkie
W sumie NICE- Spociki Łódzkie
Drogówka jest w podobnym klimacie dlatego pisałem, że "jak ktoś lubi Smarzowskiego"- Spociki Łódzkie
Byłem polecam oczywiście jak ktoś lubi Smarzowskiego- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie - B6 DIVISION