Treść opublikowana przez MarianekZg
-
Spociki Łódzkie
Gdzie tu się klika Lubię To
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Seba jesteś na miejscu ??? Jutro bym podleciał na chwileńkę
-
Spociki Łódzkie
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie- Spociki Łódzkie
podpytaj na Divisionie - na bank ktoś zna odpowiedź jaki to kod- [ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Efekt końcowy to po prostu kox na maxa :kox: :gicior:- Spociki Łódzkie
+ cysternę paliwa do dyspozycji No 715tysia to już jest troszkę grosza- Spociki Łódzkie
:decayed: Marcin Tobie tylko jedno w głowie :grin:- Spociki Łódzkie
jak stać na takie autko to i jest za co wlać w kociołek :grin:- Spociki Łódzkie
to, że potrzebuję ramki to nie znaczy że furmankę zmieniłem - połamała się jedna i postanowiłem zmienić obie i tyle w temacie ale miło, że wierzycie w moje możliwości finansowe :grin: co nie zmienia, że przygarnął bym RS6 C7 - rozjebuje mi czaszkę to autko :kox: :slina: :jerk:- Spociki Łódzkie
Pany nie ma ktoś przypadkiem 2 szt. czarnych ramek pod tablicę rej. (mowa oczywiście o klubowych ) Chętnie bym przygarnął- [B6]Dolphin Gray 1.8T Quattro W Sedanie By Szop44 - na SPRZEDAŻ
Gratki zakupu - niech się dobrze sprawuje Podstawa do rezania jest Jak robisz zderzak tył S-line to dobrze by było przód też wrzucić S-linowy- Spociki Łódzkie
:grin: Marcin, była wczoraj yyy tzn dzisiaj u mnie i kazała Cię pozdrowić - czeka na tel od Ciebie- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- [B6 AVF]Avant S line,Body S4,BRD,drugi IC,19 Japan Racing,Gwint AP aktualizacja str 1
+1, z tym, że ja bym zamienił na "... ryje mi beret..." jest zacnie Panie Tomaszu :kox:- Spociki Łódzkie
co taki zdziwiony- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie- Spociki Łódzkie
Nasz nadworny Wąsaty Cygan - Jumacz Dywaników - DJ ---------- Post dopisany at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany at 16:27 ---------- ooo i już tu nawet jest :decayed:- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie- Spociki Łódzkie
Tak na dzień dobry- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie - Nowicjusz - wątek powitalny