Treść opublikowana przez MarianekZg
-
Spociki Łódzkie
Dobry kolo BTW PW
-
NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition
Po takiej robocie idzie się zakochać na nowo w swoim aucie :kox: ---------- Post dopisany at 14:04 ---------- Poprzedni post napisany at 14:02 ---------- BTW Nie załapałem się na przewózkę S-ką w ostatniej BT ale w następnej na GTR-a już się piszę
-
NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition
Gratki Szymon BTW Jeśli autko przejściowe to jakie masz już plany na coś docelowego
-
Spociki Łódzkie
Ja mam wypukłą naklejkę klubową jeśli chcesz taki gadżet klubowy to bierz :decayed: http://a4-klub.pl/naklejki-magnesy-logo-aluminiowe-115/naklejka-wypukla-3d-224257/
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Jeśli można to ok 12.00 bym podleciał - mam FV dla Ciebie- Spociki Łódzkie
Seba będziesz jutro u siebie- Spociki Łódzkie
Spoko spoko, bałagan to się pewnie na mieście dzieje dzisiaj od Twoich testów- Spociki Łódzkie
Marcin ale mam nadzieję, że uchylisz rąbka ...... maski co by chociaż popatrzeć- B6 DIVISION
:hi: Ojj zacnie Księciuniu, zacnie- Spociki Łódzkie
JA też sobie pozwolę jutro podlecieć obejrzeć "Pink Devil-a"- Spociki Łódzkie
działa działa ale co się na wku***łem żeby to rozłączyć to moje ---------- Post dopisany at 06:22 ---------- Poprzedni post napisany at 06:22 ---------- Mnie to już Typ nie zaprosi ehhhhh... ---------- Post dopisany at 18:08 ---------- Poprzedni post napisany at 17:57 ---------- DJ jeśli trafiłbyś gdzieś/od kogoś jeden uchwyt do piór, które ja mam (zapewne wiesz o które mi chodzi ) to poproszę 1 szt. Wczoraj podczas wymiany złamałem jeden z 4 uchwycików Typie czy ja Cie zapraszac musze ?? hęęęę ?? no więc nie fisiuj :whistling:- Spociki Łódzkie
Mnie to już Typ nie zaprosi ehhhhh... ---------- Post dopisany at 18:08 ---------- Poprzedni post napisany at 17:57 ---------- DJ jeśli trafiłbyś gdzieś/od kogoś jeden uchwyt do piór, które ja mam (zapewne wiesz o które mi chodzi ) to poproszę 1 szt. Wczoraj podczas wymiany złamałem jeden z 4 uchwycików- Spociki Łódzkie
Ciekawe gdzie Byłem wczoraj u Ciebie to wszystko pozamykane w 3 d*py- Spociki Łódzkie
Wawa jak pisał Seba troszkę za daleko ( choć tor wygląda zacnie )ale Smugową chyba przetestuję- Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Damian może jeszcze ze słabszymi siłownikami - troszkę jak by szarpało klapą pod koniec (chyba, że mi się wydaje )- Spociki Łódzkie
W necie tak ale może ktoś był i może polecić z autopsji- B6 DIVISION
- Spociki Łódzkie
Mili Państwo czy może ktoś polecić w tej chwili jakiś tor gokartowy w Łodzi lub okolicach Bo w Porcie chyba już nie ma- B6 DIVISION
Dzięki ---------- Post dopisany at 15:00 ---------- Poprzedni post napisany at 15:00 ---------- Wiesz już jakie koszta za całość- B6 DIVISION
Mersi Józek do nich mam 200km - dużo i mało dryndnę sobie do nich i może przez tel coś ustalę Wspomniałeś, że gdzieś było o tych rocznikach, też kojarzę tylko nie mogę tego za ...ja znaleźć- B6 DIVISION
:hi:Elita Mam pytanko, czy po VIN jest mi ktoś w stanie powiedzieć jak mam kompresor klimy - jaki producent etc. Jeśli ewidentnie hałasuje na NIE Uruchomionej klimie a na WŁĄCZONEJ jest cisza to pewnie łożysko poleciało czy obstawiacie może coś innego Podpowiedzcie łaskawie- [ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Łukasz odpowiedz sobie na pytanie czy aż tak bardzo potrzebujesz/używasz mf jeśli nie to ładuj RSową- [B6 AVF] by Edyta
lampa jest wyjęta dla nie poznaki pewno rezają elektronicznie sterowany i wysuwany podjazd do bagaja dla młodej latorośli co by można bez problemu wózkiem wjechać- [B6 AVF] silver A4 made by Tomcrack27 S4 body,kiera TT
tak tylko gadasz jak byś chciał to już bym dawno trzymał taką kierkę :grin: - Spociki Łódzkie