Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MarianekZg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MarianekZg

  1. Witaj w Klubie
  2. Witaj w Klubie
  3. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Amster z Krk też by pewnie podleciał :grin: tylko TERMIN - JAKI TERMIN :question: No i w jakich okolicznościach przyrody
  4. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    o to to to
  5. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Panie Sebosławie nakurwiać można tylko żeby efekty były - $$$$$$$$ Dziń dybry w ogóle
  6. Edi fajnie modzisz furmankę ewidentnie ta zaraza czyt. rezanie przechodzi na wszystkich a niekiedy drobne, niby niewiele znaczące do kogoś mody cieszą strasznie Ja czasem się zastanawiam czy nie zaprzestać zaglądać na forum bo co zajrzę to coś ciekawego wypatrzę, wysmaruję zapytanie i max za kilka dzionków Domin drynda i mówi : Mam - bierzesz No i weź tu odmów - Biere
  7. tak mi się wbiło ostatnio
  8. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Przyznać się kto zakupił sobie takie cudo i się nie pochwalił w ciągu ostatnich kilku dni widziałem w Łodzi tego zapierdalacza bardzo często
  9. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Na siłkę chociaż idź pracować nie musisz
  10. Tomek "kielbu" oczyść skrzynkę bo masz pełno
  11. MarianekZg odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dobra Pany postaram się jutro zrobić testa, może coś nakręcę i dam znak/sygnał co i jak Narka ewry bady i miłego wieczorku
  12. MarianekZg odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jesli masz d1s to na 99% zarnik tak twierdzi Grześiu Gwerty kuleje - do wymiany ---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ---------- czyli teoretycznie jak bym zamienił żarniki to powinna druga lampa mrugać :eusathink:jutro zrobię testa
  13. MarianekZg odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dziewnie kurde te moduły do swiatel dziennych coraz to ulepszai coraz nowe kwiatki wychodza Maniek tak na szybko mozna zdjac połke , odnalezc brazowy przewód od modulu i wpiac go we wlacznik swiateł pod pin 13 Domin Ty mi nie mów o kabelkach co gdzie podlączyć bo auto spalę mówiłem Ci jak odłączałem tylko samo radio od auta firmowego
  14. MarianekZg odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :grin:
  15. MarianekZg odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tego jeszcze nie grali poważnie jak jechałem do BT to ludzie czasem mówili mi że widzą w lusterku jak mruga - nie wierzyłem, ale dziś widziałem na własne piękne oczy na przeglądzie w lustrze na wrotach wyjazdowych od stacji diagnostycznej
  16. MarianekZg odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no właśnie jak jadę na dziennych to mi mruga czasem , dlatego pisałem Domin w pierwszym poście bo On mi rezał tego moda mijania WYŁĄCZONE
  17. MarianekZg odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No ale nawet jak się jeździ na dziennych to może żarnik mrugać przecież to nie normalne w sumie
  18. MarianekZg odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    robicie mnie w ..uja coś tak czuje
  19. MarianekZg odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ale nie używam xenonów tylko dziennych (30% długich) a xenon i tak mryga czasem ...ebany może tak być
  20. MarianekZg odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  21. MarianekZg odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sorki, że wam przeszkadzam w degustacji dominek czy może mi mrygać jeden z Xenonów po ostatnich modach
  22. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    o to to to to
  23. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja w sumie się nie znam za bardzo ale z flaszką i ogórkami zapraszam tylko kierowce jakiegoś sobie weź :grin:
  24. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jeśli mechanika to w salonie Przybyszewskiego/Niciarnianej, jeśli blacha to Przybyszewskiego 199/205
  25. zajebioza Panie H4mm3R-ku czekamy na resztę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.