Treść opublikowana przez MarianekZg
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Spociki Łódzkie
Amster z Krk też by pewnie podleciał :grin: tylko TERMIN - JAKI TERMIN :question: No i w jakich okolicznościach przyrody
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Panie Sebosławie nakurwiać można tylko żeby efekty były - $$$$$$$$ Dziń dybry w ogóle
-
[B6 AVF] by Edyta
Edi fajnie modzisz furmankę ewidentnie ta zaraza czyt. rezanie przechodzi na wszystkich a niekiedy drobne, niby niewiele znaczące do kogoś mody cieszą strasznie Ja czasem się zastanawiam czy nie zaprzestać zaglądać na forum bo co zajrzę to coś ciekawego wypatrzę, wysmaruję zapytanie i max za kilka dzionków Domin drynda i mówi : Mam - bierzesz No i weź tu odmów - Biere
-
Muzyka w naszych autkach
tak mi się wbiło ostatnio
-
Spociki Łódzkie
Przyznać się kto zakupił sobie takie cudo i się nie pochwalił w ciągu ostatnich kilku dni widziałem w Łodzi tego zapierdalacza bardzo często
-
Spociki Łódzkie
Na siłkę chociaż idź pracować nie musisz
-
Schowek pasażera
Tomek "kielbu" oczyść skrzynkę bo masz pełno
-
B6 DIVISION
dobra Pany postaram się jutro zrobić testa, może coś nakręcę i dam znak/sygnał co i jak Narka ewry bady i miłego wieczorku
-
B6 DIVISION
jesli masz d1s to na 99% zarnik tak twierdzi Grześiu Gwerty kuleje - do wymiany ---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ---------- czyli teoretycznie jak bym zamienił żarniki to powinna druga lampa mrugać :eusathink:jutro zrobię testa
-
B6 DIVISION
dziewnie kurde te moduły do swiatel dziennych coraz to ulepszai coraz nowe kwiatki wychodza Maniek tak na szybko mozna zdjac połke , odnalezc brazowy przewód od modulu i wpiac go we wlacznik swiateł pod pin 13 Domin Ty mi nie mów o kabelkach co gdzie podlączyć bo auto spalę mówiłem Ci jak odłączałem tylko samo radio od auta firmowego
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
tego jeszcze nie grali poważnie jak jechałem do BT to ludzie czasem mówili mi że widzą w lusterku jak mruga - nie wierzyłem, ale dziś widziałem na własne piękne oczy na przeglądzie w lustrze na wrotach wyjazdowych od stacji diagnostycznej
-
B6 DIVISION
no właśnie jak jadę na dziennych to mi mruga czasem , dlatego pisałem Domin w pierwszym poście bo On mi rezał tego moda mijania WYŁĄCZONE
-
B6 DIVISION
No ale nawet jak się jeździ na dziennych to może żarnik mrugać przecież to nie normalne w sumie
-
B6 DIVISION
robicie mnie w ..uja coś tak czuje
-
B6 DIVISION
ale nie używam xenonów tylko dziennych (30% długich) a xenon i tak mryga czasem ...ebany może tak być
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Sorki, że wam przeszkadzam w degustacji dominek czy może mi mrygać jeden z Xenonów po ostatnich modach- Spociki Łódzkie
o to to to to- Spociki Łódzkie
ja w sumie się nie znam za bardzo ale z flaszką i ogórkami zapraszam tylko kierowce jakiegoś sobie weź :grin:- Spociki Łódzkie
Jeśli mechanika to w salonie Przybyszewskiego/Niciarnianej, jeśli blacha to Przybyszewskiego 199/205- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
zajebioza Panie H4mm3R-ku czekamy na resztę - B6 DIVISION