Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MarianekZg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MarianekZg

  1. cały czas uważam, że łapy powinno się upier...lać za takie rzeczy :kwasny:
  2. MarianekZg odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dominek kiedy będziesz cosik wiedział Muszę troszkę ułożyć sobie przyszły, troszkę krótszy tydzień
  3. Pod warunkiem, że się dojdzie w ogóle do parteru :grin:
  4. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Seba, krótko mówiąc nie możesz się wychylać bo co by nie było to jest najwyższe piętro :grin: http://a4-klub.pl/zloty-ogolnopolskie-101/bukowina-tatrzanska-2014-watek-informacyjny-312276/
  5. Oj będą wycieczki po pokojach, będą ........
  6. MarianekZg odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    może kiedyś i u mnie zawita taka +1 bo ładna jest je...niutka
  7. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  8. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ...27.03.2014 ..
  9. Witaj w Klubie
  10. kolego chodzi o płyn hamulcowy
  11. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Grubo tylko po co, dla kasy, a po co, Osama i tak Ciebie też ............ :grin: ---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ---------- Tak poważnie to faktycznie niebezpiecznie długo Cię tu nie było więc podejrzewałem jakiś spisek z Twojej Milordzie
  12. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ale w dwóch firmach czy w jednej podwójnie
  13. Różnica jest zauważalna natychmiast ..... inne radio Tak serio to porób może troszkę większe zbliżenia
  14. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  15. Tak na prawdę to jak by nie było ankiety to czy ktoś liczył by, że na obiad na 100% będzie rosół i udko z kurczaka w BT - nie sądzę Zawsze jak są jakieś możliwości wyboru to nie będą wszyscy za jednym ---------- Post dopisany at 14:17 ---------- Poprzedni post napisany at 14:15 ---------- Jadąc w góry wręcz należy się spodziewać jedzenia "lokalnego" w mniejszym lub większym stopniu.
  16. Sławek jak najbardziej się zgadzam co nie zmienia, że Zestaw II jakiś taki bardziej góralski a z tego co kojarzę to chyba Bukowina jest w górach . Idąc dalej tym tropem to można by pomyśleć, że większość osób będzie się kierowała smakami górskimi
  17. widać,że sterydy z antybiotykami na razie wygrywają Masakra jakaś normalnie ale miejmy nadzieję, że to się zmieni
  18. Co się tak stresujesz Dałem do Was Poźka jak prosiłeś :banan::naughty::dancing: ---------- Post dopisany at 18:47 ---------- Poprzedni post napisany at 18:44 ---------- Co się tak stresujesz Dałem do Was Poźka jak prosiłeś Napisałeś mu jaki durex play ma mieć ze sobą ? Wezmę Soczystą Wiśnię
  19. jarko nie rób jaj tylko podrzucaj tą listę przydziałów
  20. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    przyjeżdża jeszcze ktoś ? Bo nie wiem czy mam kierowcę angażować
  21. Gratki autka jak zobaczyłem fotki to pomyślałem żeby coś poleciało do kalendarza Gdzieś chyba widziałem ostatnio to autko :eusathink:bo faktycznie nr rej wpada w oko
  22. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siedząc w BT nie raz i nie dwa pisało się na forum z ludźmi, którzy byli w drugim pokoju lub na piętrze niżej - weekend po prostu co prawda zjebany pogodowo ale jednak BTW :hi:Elita

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.