Treść opublikowana przez MarianekZg
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
idealnie to samo chciałem napisać Piękniutko się prezenci furmanka
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Poleciało PW bo taniej I szybciej I na kacu można wracać same plusy ja tam nie nawidze latac mam ultra stres przed samolotem :/ Seba, przed wejściem bania bania i bania a po wejściu do samolotu poprawka bania i gitarra - wszystkie stresy przechodzą- Spociki Łódzkie
bo taniej I szybciej I na kacu można wracać- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Seba, no nie wytrzymałem do końca i musiałem wyłączyć gdzie Ty wykopujesz takie cuda- Spociki Łódzkie
jeśli już to tył i przód na tą chwilkę musi wystarczyć- Spociki Łódzkie
Servotronic "siadł" aż miło polecam każdemu kto ewentualnie się zastanawia a, że było troszkę czasu to i dwa kominy siadły (wiem wiem to nie S ale od czegoś trzeba zacząć )- Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Mario to, że u nas kilka osób więcej to nie znaczy że się często "spocimy" - ciężko ostatnio raz w miesiącu się zjechać- Spociki Łódzkie
No to graty skompletowane i w przyszłym tygodniu wpada servotronic- Spocik - Tomaszów Mazowiecki
jJak tak dalej będzie to chyba spoty popularna I jak tam ? Robimy coś dzisiaj ? W ten piątek spot w Tomaszowie , zapraszamy o 21 na parking pod Kauflandem Szkoda, że nie o 9 bo będę w TM to bym podleciał- Spociki Łódzkie
DJ, taptak Ci się zawiesił- Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
Mili Panowie, jak by ktoś miał na sprzedaż sterowniczek 8E0 907 307D to poproszę o info- Spociki Łódzkie
Tak z wieczorka ;-)- Audi A5 8T Sportback 170KM by bzyk
Gratki autka i ... żonki . Większa felga by się przydała - oby się dobrze sprawowała maszyna- Spociki Łódzkie
Marcin fakt faktem, że jak byś postawił obok swojego diabła tego czarnego to byłby niezły komplecik- [A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
o rzesz Ty orzeszku , że ja wcześniej nie wpadłem na ten temat Zajefajny projekcik "by Bentley"- Spociki Łódzkie
tzn synek chyba ale mi też się od razu skojarzyło z "tym typem"- Spociki Łódzkie
tak sytuacja dziś w Skierniewicach (sorki za jakość - kalkulator)- Spociki Łódzkie
...jowo wypada majówka w tym roku więc nie wiem jak to wszystko ogarnę - nie mam pomysłów na tą chwilkę- Spociki Łódzkie
No chyba się zakochałem w hiciorze- Spociki Łódzkie
czyli jeszcze taki stary nie jestem jeśli znalazłem jakieś punkty wspólne- Spociki Łódzkie
To czasem nie ta z Marca po spotkaniu z cysterną na A2 ??? http://www.adrenalinemotorsport.pl/aktualnosci/n,wypadek-audi-a8-na-autostradzie-a2-zderzenie-z-cysterna- Spociki Łódzkie
very prawdopodobne, że podlecę- Spociki Łódzkie
tak jeszcze BTW http://www.twojapogoda.pl/polska/lodzkie/zgierz/16dniowa - Spociki Łódzkie