pawelfnw

O pawelfnw

Osiągnięcia pawelfnw

Reputacja

1. Kolego Misium Moj ADR jest ustawiony na przełączanie Pb/LPG 20C+dodatkowe grzanie wtrysków - instalka sekwencja zalożona oczywiście bardzo poprawnie przez dobrą firmę,moje 3 letnie doświadczenie z tym autem ukazuje zależność taką : LPG ust 20C a przełącza się przy 54C patrząc na climatronik na 49 kanale przy mrozach -15 ,-17C, powodem nie jest nikogo błąd tylko non stop chodzące wisko które chłodzi namiętnie parownik, wg mnie kwestia wyczucia własnej instalacji-auta.Z szarpaniem przy przełączaniu przy tygodniowej instalacji to tylko jechac do firmy w której była montowana,sprawa napewno zostanie rozwiązana.
  2. Zgadzam się z kolegą grzes1150 jest taki doslownie chwilowy moment opóźnienia - czyli zassanie powietrza
  3. Witam koledzy Moj ADR jest z 98r - sprowadzilem go z niemcowni - serwisowany do konca- ma nalatane 198tysi - z tym że silnik został wymieniony w niemczech przez \oooo/ prz przebiegu ok 100tyś w 2002r. na nowy-przy tym przbiegu strzelił rozrząd a jak wiemy pierwszy w audi jest do 120 tysi wiec audi zalatwilo tą sprawe pozytywnie. Moje pytanie : Jaki Olej należy lać w silniku który dochodzi do 100tysi przebiegu ??,poprzedni wlasciciel w niemeczech oraz nastepnie ja zalewam Castroll Edge 5W30 - super praca silnika (cichutka), tylko do jakiego momentu go lać ? kiedy przejść na półsynt ?
  4. kolego Raftik widzę że bardzo z Ciebie aktywny klubowicz oczywiscie w 100% zgadzam się z Twoją wypowiedzią
  5. Kurna zapomniałem tu napisać - zacisk to jednak był u mnie tez
  6. Witam koledzy Jak w temacie, tj. na nierównościach jadąc na pusto z prawego tyłu odchodzi głuchy nie metaliczny (chyba) odgłos podejrzewam miejsca zaznaczone na czerwonona rys poniżej, dodam ze nie mam opaski miedzy belka a stabilizatorem pekla i odleciala, czy te pukanie moze byc powodem wybicia elementow przeze mnie zaznaczonych? czy gdzie przyczyn szukac i jak?, wiem że z dzwiękiem jest różnie w aucie ale na 90% jestem pewny ze to prawy tył.... proszę o pomoc podaje link do zdjecia - wczesniej nie udalo mi sie jednak go tu zamiescic http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9cbbb47017d7cef9.html
  7. kolego Raftik no i się spotykamy na kolejnym forum ładnie ładnie pieścisz swoją adr-kę ja jak będzie kasa swoją też podopieszczam pozdro brachu