Treść opublikowana przez Lestat
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
Podpowie ktoś co zakupić dodatkowo oprócz samego wydechu i dyfuzora przy swapie z 1.8tfsi s line pojedyńczy na 2.0tfsi podwójny ? Czy trzeba będzie dorabiać łączenia ? Dzięki Pzdr
-
[ALL B8] Audi A4 S-LINE World Rally Blue Pearl Dipped
Ja belkę pomalowałem czarny dip'em bo mocno w oczy się rzucała przy tym grilu.
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Tak, to ta:) dzięki za miłe słowo
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Zapraszamy Tutaj pokaz naszego firmowego samochodu - http://a4-klub.pl/index.php?/topic/281150-all-b8-audi-a4-s-line-world-rally-blue-pearl-dipped/
-
[ALL B8] Audi A4 S-LINE World Rally Blue Pearl Dipped
Raczej wątpię. Wczoraj cały dzień Szczecin. Doszedł miły dodatek w postaci lusterek do S4. - > Cuber:drunk: Jutro wrzucę jakieś foto.
-
[ALL B8] Audi A4 S-LINE World Rally Blue Pearl Dipped
Spalanie to 10-12 miasto, trasa 7-10 zalezy jak sie jedzie:decayed: Felgi kolor może zmienią na hyper titanium pearl. Gleby bardziej nie moge sprezyny ustawione na połowę regulacji. Nizej mialem przy b6 i jezdzilo sie ciezko....
-
[ALL B8] Audi A4 S-LINE World Rally Blue Pearl Dipped
PlastiDip - sami robiliśmy Opona 255/35
-
[ALL B8] Audi A4 S-LINE World Rally Blue Pearl Dipped
Witam:hi: Audi A4 2009 - 1.8TFSI Przebieg około 60 000 niby potwierdzony przez serwis może i tak... kupiona na początku roku 2014. - KOLOR WORLD RALLY BLUE PEARL PLASTI DIP (oryginalny srebrny ) - PAKIET WEWNĘTRZNY S-LINE(fotele, czarna podsufitka, kierownica multi itp.) - PAKIET ZEWNĘTRZNY S-LINE(ZDERZAK PRZÓD-TYŁ, LISTWY, ZAWIESZENIE) - RS grill - SPRĘŻYNY GWINTOWANE KW - Nagłośnienie - Bang&Olufsen - WEBASTO - felgi lato S-LINE 19" 8 cala ET 43 - felgi zima S-LINE 18" 8,5 cala ET 45 - reszta standard Plany na przyszłość: - program - szersze koło - przyciemnienie szyb
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
3 puszki spray lub 1 litr produktu do malowania natryskowego:wink:
-
Programowanie akumulatora
A może ktoś podać battery serial number, kod akumulatora oraz pojemność jaka powinna być w 1.8TFSI w oryginale ? THX
-
Programowanie akumulatora
Witam, Poprzedni właściciel auta wymienił akumulator ale go nie zaprogramował. Objawiało się to komunikatem FIS, że akumulator słaby i nastąpi ładowanie podczas jazdy. Na mmi gdy np. radio było włączone przy zgaszonym silniku komunikat żeby włączyć silnik inaczej nastąpi wyłączenie. Akumulator niestety firmy krzak. Nie miałem numerów seryjnych poprzedniego ani oryginalnego. Udało mi się dorwać oryginalną VARTE ale od diesla 95Ah u mnie obecny ma 88Ah(1.8TFSI). Przez kilka dni wszystko było dobrze brak komunikatów teraz pojawia się komunikat na MMI żeby włączyć silnik inaczej nastąpi wyłączenie podczas słuchania radia na wyłączonym zapłonie. Akumulator w pełni sprawny. Co robić? Może to być przekłamanie ze względu na różnice między tym co jest fizycznie a tym co było podane przy programowaniu ? dzięki pzdr
-
Końcówki wydechu i średnica kielicha montażowego w A4 B8 1.8TFSI
Temat do zamknięcia. Podane końcówki są złe. Końcówki wydechu wychodzą bezpośrednio z puchy. Trzeba kupić dwie zamiast jednej podwójnej. Średnica to 5cm a długość krótszej to 15cm a dłuższej 18 cm.
-
Końcówki wydechu i średnica kielicha montażowego w A4 B8 1.8TFSI
Witam, orientuje się ktoś jaką średnice kielicha montażowego wybrać przy zakupie końcówki wydechu do B8 1.8 ? Przy podwójnej końcówce brać tej samej długości obie czy lewą krótszą a prawą dłuższą ? Chyba, że ktoś poleci coś innego. Końcówki do wymiany razem ze zderzakiem s line - bo seryjna to wygląda pzdr
-
Zderzak czy będzie pasował
Witam, 8K5 807 511 D - proszę o potwierdzenie czy to wersja S-line z czujnikami do Sedana ? I czy dyfuzor 8K0 807 521 C 1RR plaster 8K0 807 833 podejdą do niego dzięki pozdrawiam
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Opisane przez Ciebie elementy możesz malować nie ściągając ich. Zabezpieczy tylko w około taśma i papierem. Przed malowanie umyj, wysusz i odtluśc. Jesli chodzi o wycieranie sie to w miejscach mocno narażonych mozna położyć dwie warstwy więcej. Obecnie testujemy dipa na wnękach i progach na których sie staje wsiadajac/wysiadajac. Dip po miesiącu ma sie idealnie. pzdr
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Ja bym progów nie malował. A na dokładki to litr powinien wystarczy spokojnie. Panowie i nie ma co się spinać polska duża
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Test jest niestety pozbawiony sensu. Po pierwsze nikt nie kładzie paska foli czy dipa na masce. Jeśli już chcemy coś udowodnić to proponowałbym zrobić dwa błotniki jeden dipem drugi folią. Najbardziej rzetelnym testem okazałby się taki który przeprowadzała by firma nie zajmująca się żadną z powyższych usług. Niestety twórca testu w samym opisie wykazał się niewiedzą chociażby pisząc że nie można korygować dipa przy nakładaniu - otóż można Wiadome jest że dipa można zerwać własnymi rączkami zadzierając krawędzie po to maluję się dokładnie wszystkie ranty, zagięcia itp. Krawędzie są najbardziej narażone na uszkodzenia po to się je ,,ukrywa" przy malowaniu. Powyższy test(paski na masce) proponuje przeprowadzić latem i postawić samochód w największe słońce - sam byłbym ciekawy rezultatu:wink:
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Witam, Miałem się odezwać pod koniec grudnia i jakoś nie wyszło:decayed: Tutaj kilka naszych prac - Home | ChangeYourCar W razie co zapraszam do kontaktu:hi: Vario:drunk:
-
Audi A4 B5 przerobka na B7
Polak potrafi więc tu się dospawa tam się maźnie, wygładzi i gitara. A wieś gra i tańczy:facepalm:
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Zapraszam:) niechce tutaj robić sobie jakieś reklamy więc wystąpię bliżej grudnia do admina o umieszczenia w ogłoszeniach firma tam powiem co i jak dla klubowiczów.
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Jesteśmy przedstawicielem Performix Polska na Szczecin i województwo Zach-pom
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Chciałbym poinformować że od 1 grudnia rusza nowy punkt w Szczecinie z PlastiDipem ze skromnym moim udziałem:) Gdyby ktoś widział mnie na mieście to proszę nie krzyczeć bo samochód przeszedł sporo prób dipa i niechcący przy jednej załoga odcisnęła swoją ręka na mokrej farbie:) A tak kilka fot po wyjechaniu z pod pędzla. Dla klubowiczów przewidziane oczywiście rabaty Więcej informacji co jak, gdzie, za ile bliżej grudnia.
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
powiem szczerze że koszty bliżej grudnia jeszcze muszę kilka testów zrobić zobaczyć ile czego ile czasu itp. Na pewno się dogadamy i dla A4 z racji posiadania będzie rabacik
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
To ja też się pochwalę albo i nie pochwalę bo audi przeszło już trochę prób dip i wygląda jak wygląda w rzeczywistości. Od 1 grudnia rusza nowy punkt w Szczecinie z dipem ze skromnym moim udziałem. A tak kilka fot po wyjechaniu z pod pędzla.
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
moja w piatek dostanie heble od s4 i pakiet zima 17" i moze myjke jak mniej spali:grin: