Treść opublikowana przez Lestat
-
Odnawianie tunelu srodkowego
Panowie poprzedni wlasciciel mojego auta byl straszna fleja. Tunel po czyszczeniu nie wyglada dobrze bo byl tak brodny ze po czyszczeniu zaczela az schodzic pierwsza warstwa farby. Kolor to twist beż. Macie jakis pomysl czym to pomalowac, jak dobrac itp. Pzdr
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Zamowie na probe spray zrobie lusterka i zobacze i jak fajnie wyjdzie to bym byl chetny na pomalowanie calego auta. Na oficjalnej stronie usa pisze ze3 galony na cale auto. Troche duzo... w pl pisza ze galon wystarczy. Teraz nie wiem... w GB za 75 funtow 5 litrow. Ale przesylka 33 funty do polski;\
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Jesli bylo to sorki:) pewnie bylo ale jestem leniwy czy przy zmianie kiery z b6 zwyklej bez mf na rowniez zwykla od b7 potrzeba wymieniac tasme, kabelki itp? I osobne pytanie czy poducha z 4 ramiennej b7 pasuje do 3 ramiennej b7? Pzdr
-
sprężyny seryjne - używane czy nowe? standardowe czy wzmocnione?
Chyba ze kupisz obnizajace sparco za 350zl nowe komplet:) promocja troche trwa a jeszcze od nas chyba nikt nie kupil;) a ciekawy jestem jak sie bedzie na tym jezdzic.
-
sprężyny seryjne - używane czy nowe? standardowe czy wzmocnione?
Zerknij na kropki na springach i kup takie same wtedy nie siądzie Ci ani się nie podniesie. Co do używek to jak kto lubi Ja jeżdżę bo nowe springi w aso to dość spory koszt.
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
Ja dzisiaj tylko Gika widzialem i oflagowna b5 ZGR avant na matejki z wlepa klubowa. Trabila tez na mnie jakas 80 na Orawskiej rowniez we flagach polski:) sami patrioci
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
Dzieki za wpuszczenie na skrzyzowanie kolo policji bo bym chyba tam zakwitl:) niezy sajgon dzisiaj byl....:\
-
Jakie felgi 17 czy 18??
Muł mułem ale 18 nasze drogi to masakra:) na gladkiej nawierzchni ekstra ale na dziurach to wrazenia niezapomniane od razu sie glodny robie
-
Drga na wolnych obrotach, wyje pompa
Sprawdze wtryski, jak jest tzzz to ujdzie ale jak jest dzwiek obdzieranego kota ze skory to wiocha bo az sie ludzie patrza. Dzisiaj kolejna przygoda wywalilo czynnik przez chlodnice. Niedlugo to bede jadl chleb smarowany nozem:-)
-
Drga na wolnych obrotach, wyje pompa
Tylko pytanie czemu na ORI też wył. Są jakieś inne zaworki, czujniki gdzieś przy pompie, za pompą które mogły by odpowiadać za coś takiego ?
-
Drga na wolnych obrotach, wyje pompa
Filtr Manna nie z ASO a pompe wydłubałem z innego paździerza w którym nie buczała
-
Drga na wolnych obrotach, wyje pompa
Był wymieniony miesiąc temu - było to pierwsze co zrobiłem, nie odczułem spadku mocy.
-
Drga na wolnych obrotach, wyje pompa
Dobra może się źle wyraziłem pompa kwiczy jak zarzynana świnia a dzieje się to w momencie jak obroty podnoszą się z 400 na 800. Wiem jakie buczenie powinna wydawać a tutaj to wstyd odpalać samochód... Filtr wymieniony miesiąc temu, pompa paliwa dwa tygodnie temu. Po tych zabiegach po filtrze dwa dni spokoju dalej wyje, po wymianie pompy dwa dni spokoju i znowu...A co do drgań to również wcześniej nie występowały. Fr0styyy. przejrzałem Twój wątek dokładnie u mnie wydaje mi się że jest jakaś inna przyczyna bo i objawy trochę inne.
-
Drga na wolnych obrotach, wyje pompa
Witajcie, Mam taki problem przy odpalaniu silnika obroty zachowuja sie dziwnie skacza do 1200 spadaja do 400 silnik prawie gasnie i podnosza sie do 1200 i juz nrmalnie schodza do 800. Towarzyszy temu buczenie pompy paliwa lub czegos z prawej strony tylnej. Gdy silnik jest zimny nie drga gdy sie rozgrzeje na luzie drga a obrotomierz leciutko opuszcza wskazowke wtedy drga najmocniej. Jak go przegonie na dluzszej trasie nic nie drga. Dzieje sie to zaraz po rozgrzaniu silnika. Do tej pory wymienilem filtr paliwa(regulator) oraz pompe paliwa. Nic sie nie zmienilo. Bledow brak. Jutro podniose obroty bo vag pokazuje ze ma 720 obr na jalowym. Na co jeszcze zwrocic uwage? Dzieki Pzdr Edit: pompa lub cos wyje przez 2 sek tylko w momencie rozruchu.
-
Wzrost obrotów silnika podczas zmiany biegów
Daj linka na PW. Thx
-
Wzrost obrotów silnika podczas zmiany biegów
Nie miałem kiedy sprawdzić u siebie ale w takim razie w ciemno zamawiam
-
Wzrost obrotów silnika podczas zmiany biegów
O siłownik sprzęgła
-
Wzrost obrotów silnika podczas zmiany biegów
Sprawdzę dzisiaj ten czujnik dam znać
-
Wzrost obrotów silnika podczas zmiany biegów
01 Engine, Meas. Blocks 08, grupa 006 ?
-
Wzrost obrotów silnika podczas zmiany biegów
Mam identycznie jak ty. Według wstępnych ustaleń winny jest wysprzęglik. Obroty rosną nie przy zamianie biegu a jak wciśniesz sprzęgło. Dopóki sprzęgło jeszcze ciągnie to tego nie ruszam. Gadałem z tunerem to mówił że AVJ i jeszcze jakiś tak mają...
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
To już niestety nie do zdobycia jest chyba że uda mi się skontaktować z właścicielem. Pojeżdżę zobaczę co z tego wyjdzie. Ale i tak chyba bez gwintu się nie obejdzie. Dzięki za pomoc.
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Auto puste wydaje mi sie ze rowna nawierzchnia. Przed centrum handlowym stalo. Zrodlowe audi mialo masy do kat 5 z 1BE. Czyli i tak u mnie prawdopodobnie te wahacze zostaly zle dobrane. Bo mimo ze przod mam ciezszy to i tak stoi wyzej.
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Prawa strona 69cm przod 68cm tyl lewa strona 68,5cm przod 67,5cm tyl WTF?? Kola 225/40/18. Dodam jeszcze ze przeswit miedzy opona a nadkolem wynosi kolo 8cm przod i 7 cm tyl.
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Na pewno... co z łożem może być nie tak? Sprężyny były wyjęte z A4 B6 2.0 benzyna S-LINE. A tak dla upewnienia czy wszystko jest ok pojechałem do diagnosty amorki w pełni sprawne koło 68% sprawności. Aha i jeszcze jedno sprężyny jak porównałem te które założyłem były sporo krótsze od zamontowanych i wydawały się mniej masywne. Zeszło 2cm w porównaniu do tego co było ale to i tak nie to...
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Rozumiem że chodzi jaki amor i jakie sprężyny ? A więc amorki standardowe czarne + kat 5 z 1BE przód tyłu nie ruszałem więc zostało Kat 8 z 1BA