Treść opublikowana przez Lestat
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
o taka ? Uploaded with ImageShack.us Moją Ładnie się prezentują - chociaż moja uwalona
-
Sprężyny na tył A4 B6 z 2002r Sedan
Poczytaj przyklejony temat o obniżaniu sprężynami. Sam dojdziesz do wniosków. Ale na Twoim miejscu zamontował bym sprężyny ori audi ale od większej kategorii wagowej auto stanie wyżej i pod obciążeniem aż tak mocno się nie ugnie.
-
Jaka średnica kielicha w Audi A4 B6 1.8T pod końcówki Ulter?
Witajcie, Postanowiłem zakupić końcówki Ulter. Nie mam możliwości na ten moment podjechać gdzieś na kanał i pomierzyć wszystkiego dlatego pytanie jest następujące jaką średnice kielicha wybrać do seryjnego układu wydechowego od 1.8T. Jak widać promocja na końcówki pzdr
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
dobra to nie jade. A w niedziele to jeszcze dam znac.
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
To co będzie ktoś dzisiaj na wałach ? Bo żebym tam sam nie stał I może wtedy samochód umyję
-
Akcja zbiorowa - rozkminiamy zawieszenie 1BA vs 1BE ( kat. mas osi)
Moim zdaniem kombinowanie sprezynami ori na nie ori sport amory moze sie skonczyc roznie. Efekt moze byc daleki od oczekiwanego. Nie wiem haki skok jest w tych mts czy sa takiej samej dlugosci moze byc na prawde roznie. jesli chcesz miec pewne -2cm to proponuje ori amory i ori sprezyny. 9 na przod i 7 na tyl. Czyli springi niebieski bialy zielony zielony i tyl 4x niebieski. Amory takie same nr to 8E0 413 031 CL przod i 8E0 513 036 AF tyl
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
czwartek 20.00 na Walach jest ktos chetny????
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
spoko dzisiaj po emerycku a na stanowisku nikogo:facepalm:
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
bediks mialem pytac czesto na nabrzezu wieleckim bywasz codziennie po 15.30 tam latam i juz chyba z 4 razy cisnienie mi skakalo wraz z szybki wcisnieciem hamulca
-
Obniżanie na sprężynach
Sprężyny z s-line obniżają -2cm jeśli chcesz więcej to np. H&R, Sparco itp itd. Spokojnie możesz takie zamontować na seryjne amortyzatory. Chyba że sprężyna obniży więcej jak 4cm to wtedy potrzebne są sportowe amortyzatory. Kupić możesz w ASO ale to bardzo droga sprawa. Szukaj na aukcyjnych portalach tam można coś ciekawego wyrwać za około 300zł. Poczytaj przyklejone tematy odnośnie kategorii wagowych auta bo to bardzo ważne przy wymianie sprężyn.
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
Na fele nie zwróciłem uwagi bo za szybko ciut jechałem Ale reszta się zgadza.
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
dojazd tam jest tragiczny google pokazuje 3h a droga to 178km dojazd tam z pily ponoc tragedia 2 tygodnie temu byl kolega na zlocie vw i mowi ze nie jest zle. byl ktos rok temu? warto? bo tak sie zastanawiam czy nie pojechac
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
pół na pół czarnochrom haha Rozumiem że to ty:)
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
koło 7.00 czarny sedan B6 w chromie na Kolumba rejestracja ZS xxxxx
-
Szczelność parownika.
Z ciekawości zapytam za ile i gdzie robiłeś parownik ?
-
Spinki, śruby do mocowania nadkola
Zerknij i najwyżej zadaj pytanie sprzedającemu. Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
1BE, a zamiana na standartowe
W Twoim wypadku to szukałbym po prostu amorów i sprężyn ori 1BA o takiej samej kategorii wagowej jak masz obecnie. Wtedy powinno się podnieść o 2cm + mniejsza twardość.
-
Pedał gazu - zacina się
Witam, Zakładałem podobny już temat jakiś rok temu - problem rozwiązał się sam na rok:) No to jadę sobie dzisiaj na trójce naglę obroty spadają, pomaga odpuszczenie gazu i wciśniecie pedału jeszcze raz i tak 3 razy. Później jedzie bez problemu. Błędów brak... Może to potencjometr się zacina? pzdr
-
Geometria a obnizone zawieszenie.
U mnie po wymianie na gwint nie było żadnych problemów założyli jakieś przyrządy na koła (ale ze mnie specjalista haha) fakt robili pół godziny ale dali radę.
-
Po wymianie amortyzatorów, przód stoi wysoko
Jak dla mnie blad bo one obnizaja wiecej niz 4cm amorki sie szybciej rozleca. Na seryjnych(nie sportowych) zaleca sie obnizanie do 4cm. A i tak wykorzystasz tylko przod. Jak chcesz zostawic koniecznie te amory to kup sparco -4.cm za 349zl. Jak sie wkurzysz ze to jednak nie to to 300zl w kieszeni.
-
Czy bedzie zimowy problem? :D
Bedzie podobnie bo generalnie o to chodzi zeby srednica calego kola byla taka sama zeby nie bylo przeklaman w predkosci.
-
Po wymianie amortyzatorów, przód stoi wysoko
Na bank amory, czytalem ostatnio ze gosciu kupil kyb do mondeo i tez sie zrobil meksyk.
-
Po wymianie amortyzatorów, przód stoi wysoko
Ale jak to wygląda .... Gdybym chciał mieć tak osadzone auto to bym się rozglądała za allroad'em
-
Prześwit
Poczytaj przyklejony temat ,,akcja zbiorowa - rozkminiamy zawieszenie...." tam bylo kilka postow z 1bv.
-
listwy, dekory
Mam dekory w czarnym polysku ktore czekaja na oklejenie na czarny mat. Nie jest to piano ale tez nie grafit:-)