Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lestat

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lestat

  1. No piano to wiadomo ze tanie nie jest. Mimo wszystko seryjny soul to nie mat.
  2. Srednica kola bedzie wieksza o 10mm. Za pług bedzie mogl robic:-)
  3. Czarny połysk można tanio dostać cały komplet ori bo jest dość popularny
  4. Ja ostatnio robilem znajomej amatorsko taka glebsza ryse na masce .wyszlo ok. Zaprawka do wglebienia na jeden dzien pozostawina do wyschniecia pozniej spolerowanie tego pasta i gladka sciereczka. Zostalo tylko to co w srodku bylo. Rysa byla czarna juz. Na koniec kredka . Chwile odstal i wyczyszczenie tego woskiem. Trzyma sie ladnie. Z daleka nie widac ze cos bylo robione.
  5. Kto mi swiatlami mrugal na przejezdzie na drodze do trzebiatowa ? A4 b5 srebrna.
  6. Wiekszy profil przeklamania przy predkosci .50-55 dla 16 jest optymalnie z tego co pamietam. No i jak to bedzie wygladac jak pol terenowka:-)
  7. Widziałem ten zderzak już jakiś czas temu na alledrogo jakoś nikt nie chce go brać. Mi osobiście się nie podoba. Kojarzy mi się z calibrą ospoilerowaną. Ale to tylko moje zdanie Edit: Może by to inaczej wyglądało gdyby rurki nie były ori a jakiś ulter bo giną w tym zderzaku.
  8. Będą pasować, są takie same. 3M na pewno wyjdzie taniej i większy wybór. Sam będą oklejał niedługo. Zmień na takie żeby Tobie się podobały. Gała do zmiany albo do obszycia. pzdr
  9. Zawieszenie s-line 1BE/1BV kategoria 10
  10. Bedzie pasowalo. Na PW pogadamy o sprzedazy
  11. Przód - kategoria 8 zielony, biały, biały. Tył Ci nie powiem bo nie widzę sprężyn. Tylko że to amory są od B7 więc jakby była kategoria 7 z B6
  12. Moim zdaniem coś jest nie tak albo amortyzator jest nie teges albo coś z montażem niech ktoś inny jeszcze to sprawdzi . Kupisz cały zestaw za 500zł obniżysz o 3cm a przód będzie stał i tak wyżej niż seria oprócz tego tył siądzie niżej prawidłowo a wyglądać będzie podobnie bo przód będzie sporo wyżej.
  13. Jakie amortyzatory zamontowałeś ? Wygląda to nienaturalnie. Możesz wymienić tylko sprężyny na przodzie ale mimo wszystko aż tak wysoko nie powinien stać. Masz 10 kategorię na przodzie przy 1.9TDI ? niebieski pomarańczowy różowy różowy takie są kolory na sprężynach ?
  14. Musi sie ulozyc poczekaj i jezdzij. W razie co to w przyszlym tygodniu bede mial sline kat 5 przod do opchniecia. Lub zestaw zwykly kat 7 przod i kat 8 tyl. Sprezyny ori audi to loteria 3 razy zmienialem:-) i w koncu zdecydowałem sie na gwint.
  15. w Szczecinie to Pamis na granitowej. Tani nie jest drogi super jakoś też nie ale szybko i fachowo. Ja jestem zadowolony.
  16. Potwierdzam byłem w ASO załapałem się na akcję serwisową wymienili i spokój bo tak to miałem 3 w bagażniku na zmianę
  17. Kojarzysz nazwę zakładu? ---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ---------- Podczas rozmowy z Kreatorem Mocy, człowiek po drugiej stronie zapytał mnie, jakiej produkcji jest ECU - niestety nie potrafiłem mu odpowiedzieć, więc zaczął szukać w jakimś katalogu. Z tego, co zrozumiałem, to oni potrafią się dobrać do wszystkich parametrów w takim sterowniku (m.in. sondy lambda), o ile potrafią się z nim "zinterfejsować" - z tym od ALT'a widocznie jest jakiś problem (wątpliwe), albo nie potrafił go znaleźć na jakiejś liście (bardziej prawdopodobne) Zadzwoń w jakieś inne miejsce może oni tam nie ogarniają tematu:)
  18. Nie napisałem jedyną, a jedną - makes difference... ---------- Post dopisany at 17:42 ---------- Poprzedni post napisany at 17:41 ---------- W Kreatorze Mocy nawet nie mają w spisie sterownika do tego silnika Zwracam honor:-) niedocztalem. Zadzwon i sie zapytaj. Nie maja bo silnik bez turbo pewnie dlatego.
  19. No nie żartuj z tą jedyną firmą w Polsce. Takie rzeczy zrobi Ci lepiej kumający tuner i wszyscy Ci którzy zajmują się programowym podnoszeniem mocy w autach.
  20. w Szczecinie za wymianę tulei życzą sobie od 100zł do 200zł za sprężyny płaciłem 80zł od strony więc z amorki ze sprężynami będzie podobnie około 200zł za 2 sztuki. Oczywiście części swoje. 2000zł to kwota z kosmosu.
  21. foty za 2-3 dni bo jakaś firma im montuje cały materiał, ale ponoć wyszedł niezły kox
  22. Ja zamówiłem w sklepie oemtuning, ekspresem wysłali oprócz tego pogadałem z chłopakami mieli wczoraj golfa malować. Dzisiaj przedzwonię może jakieś fotki mają.
  23. Do mnie tez puszka dotarla. Na weekend biore sie z robote.
  24. Spobowac nie zaszkodzi ale nawet nie wiem gdzie szukac koloru. Fakt tunel mozna wyrwac tanio na alledrogo ale chetnie bym sprobowal regeneracji.
  25. Niekoniecznie znajomy oddawal taki sam kolor do goscia ktory zajmowal sie tzw smart repair. Dobral farbe, przed tym wyczyscil i wyglada to super. Dlatego sie pytam jak mozna sie zabrac za to samemu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.