Treść opublikowana przez Lestat
-
listwy, dekory
No piano to wiadomo ze tanie nie jest. Mimo wszystko seryjny soul to nie mat.
-
Czy bedzie zimowy problem? :D
Srednica kola bedzie wieksza o 10mm. Za pług bedzie mogl robic:-)
-
listwy, dekory
Czarny połysk można tanio dostać cały komplet ori bo jest dość popularny
-
problemy z rysami
Ja ostatnio robilem znajomej amatorsko taka glebsza ryse na masce .wyszlo ok. Zaprawka do wglebienia na jeden dzien pozostawina do wyschniecia pozniej spolerowanie tego pasta i gladka sciereczka. Zostalo tylko to co w srodku bylo. Rysa byla czarna juz. Na koniec kredka . Chwile odstal i wyczyszczenie tego woskiem. Trzyma sie ladnie. Z daleka nie widac ze cos bylo robione.
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
Kto mi swiatlami mrugal na przejezdzie na drodze do trzebiatowa ? A4 b5 srebrna.
-
Opony wasze opinie , rady
Wiekszy profil przeklamania przy predkosci .50-55 dla 16 jest optymalnie z tego co pamietam. No i jak to bedzie wygladac jak pol terenowka:-)
-
Co sądzicie o tylnym zderzaku Votex + przedni S-line
Widziałem ten zderzak już jakiś czas temu na alledrogo jakoś nikt nie chce go brać. Mi osobiście się nie podoba. Kojarzy mi się z calibrą ospoilerowaną. Ale to tylko moje zdanie Edit: Może by to inaczej wyglądało gdyby rurki nie były ori a jakiś ulter bo giną w tym zderzaku.
-
listwy, dekory
Będą pasować, są takie same. 3M na pewno wyjdzie taniej i większy wybór. Sam będą oklejał niedługo. Zmień na takie żeby Tobie się podobały. Gała do zmiany albo do obszycia. pzdr
-
Po wymianie amortyzatorów, przód stoi wysoko
Zawieszenie s-line 1BE/1BV kategoria 10
-
Po wymianie amortyzatorów, przód stoi wysoko
Bedzie pasowalo. Na PW pogadamy o sprzedazy
-
Po wymianie amortyzatorów, przód stoi wysoko
Przód - kategoria 8 zielony, biały, biały. Tył Ci nie powiem bo nie widzę sprężyn. Tylko że to amory są od B7 więc jakby była kategoria 7 z B6
-
Po wymianie amortyzatorów, przód stoi wysoko
Moim zdaniem coś jest nie tak albo amortyzator jest nie teges albo coś z montażem niech ktoś inny jeszcze to sprawdzi . Kupisz cały zestaw za 500zł obniżysz o 3cm a przód będzie stał i tak wyżej niż seria oprócz tego tył siądzie niżej prawidłowo a wyglądać będzie podobnie bo przód będzie sporo wyżej.
-
Po wymianie amortyzatorów, przód stoi wysoko
Jakie amortyzatory zamontowałeś ? Wygląda to nienaturalnie. Możesz wymienić tylko sprężyny na przodzie ale mimo wszystko aż tak wysoko nie powinien stać. Masz 10 kategorię na przodzie przy 1.9TDI ? niebieski pomarańczowy różowy różowy takie są kolory na sprężynach ?
-
Po wymianie amortyzatorów, przód stoi wysoko
Musi sie ulozyc poczekaj i jezdzij. W razie co to w przyszlym tygodniu bede mial sline kat 5 przod do opchniecia. Lub zestaw zwykly kat 7 przod i kat 8 tyl. Sprezyny ori audi to loteria 3 razy zmienialem:-) i w koncu zdecydowałem sie na gwint.
-
Błąd w czujniku otwartych drzwi... ??
w Szczecinie to Pamis na granitowej. Tani nie jest drogi super jakoś też nie ale szybko i fachowo. Ja jestem zadowolony.
-
Cewka spalona? 1.8T -150KM
Potwierdzam byłem w ASO załapałem się na akcję serwisową wymienili i spokój bo tak to miałem 3 w bagażniku na zmianę
-
Check po wybiciu katalizatora w Audi A4 B7 2.0TDI BPW
Kojarzysz nazwę zakładu? ---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ---------- Podczas rozmowy z Kreatorem Mocy, człowiek po drugiej stronie zapytał mnie, jakiej produkcji jest ECU - niestety nie potrafiłem mu odpowiedzieć, więc zaczął szukać w jakimś katalogu. Z tego, co zrozumiałem, to oni potrafią się dobrać do wszystkich parametrów w takim sterowniku (m.in. sondy lambda), o ile potrafią się z nim "zinterfejsować" - z tym od ALT'a widocznie jest jakiś problem (wątpliwe), albo nie potrafił go znaleźć na jakiejś liście (bardziej prawdopodobne) Zadzwoń w jakieś inne miejsce może oni tam nie ogarniają tematu:)
-
Check po wybiciu katalizatora w Audi A4 B7 2.0TDI BPW
Nie napisałem jedyną, a jedną - makes difference... ---------- Post dopisany at 17:42 ---------- Poprzedni post napisany at 17:41 ---------- W Kreatorze Mocy nawet nie mają w spisie sterownika do tego silnika Zwracam honor:-) niedocztalem. Zadzwon i sie zapytaj. Nie maja bo silnik bez turbo pewnie dlatego.
-
Check po wybiciu katalizatora w Audi A4 B7 2.0TDI BPW
No nie żartuj z tą jedyną firmą w Polsce. Takie rzeczy zrobi Ci lepiej kumający tuner i wszyscy Ci którzy zajmują się programowym podnoszeniem mocy w autach.
-
Wycena naprawy samochodu
w Szczecinie za wymianę tulei życzą sobie od 100zł do 200zł za sprężyny płaciłem 80zł od strony więc z amorki ze sprężynami będzie podobnie około 200zł za 2 sztuki. Oczywiście części swoje. 2000zł to kwota z kosmosu.
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
foty za 2-3 dni bo jakaś firma im montuje cały materiał, ale ponoć wyszedł niezły kox
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Ja zamówiłem w sklepie oemtuning, ekspresem wysłali oprócz tego pogadałem z chłopakami mieli wczoraj golfa malować. Dzisiaj przedzwonię może jakieś fotki mają.
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Do mnie tez puszka dotarla. Na weekend biore sie z robote.
-
Odnawianie tunelu srodkowego
Spobowac nie zaszkodzi ale nawet nie wiem gdzie szukac koloru. Fakt tunel mozna wyrwac tanio na alledrogo ale chetnie bym sprobowal regeneracji.
-
Odnawianie tunelu srodkowego
Niekoniecznie znajomy oddawal taki sam kolor do goscia ktory zajmowal sie tzw smart repair. Dobral farbe, przed tym wyczyscil i wyglada to super. Dlatego sie pytam jak mozna sie zabrac za to samemu.