Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Damiandix

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Damiandix

  1. Ostatnio koleżka sie chwalił ze kupił gdzieś w stoczni 60l za 200zl prosto z barki, c**j ze zielone byl zachwycony bo furak szedł jak przeciag.
  2. Pany na Lotosie na Trzebnickiej PB po 5.23, ON po 5.39!
  3. ul. Radosna
  4. Pany jak łącznikami stabilizatora mogę ruszać palcem to chyba nie jest za dobrze, nie?
  5. Kto dzisiaj będzie?
  6. Damian Ty czasem nie mieszkasz na Jedności? No jak nie jak tak, przeca tam mój pług stoi
  7. Duduś lepiej zalać, jeździć i mieć go przy sobie niż pod mieszkaniem trzymać żeby nie za***ali? Maćku, dzięki za podpowiedzi.
  8. Mam potrójny ból d*py z moją furmanką, są to rzeczy z którymi nie poradzę sobie bez Waszej pomocy: 1. Przy pionowym ruchu zawieszenia coś mi piszczy w przednim prawym kole. Obstawiam łącznik i górny tylny wahacz. Potrzebuje stetoskopu lub jakiegoś magicznego diagnosty. 2. Nie zawsze ale przy toczeniu auta mam wrazenie ze mi ABSy strzelają, jak w tym momencie jebne po hemplach to auto nie hamuje wcale. Odpuszcze i depne jeszcze raz to hamuje normalnie. Dodam ze 500km temu wymieniane tarczki i klocuszki. 3. Na zimnym piszczy jak bułgarka w krzakach, wymienione paski i napinacz. Powyżej 2k obrotów gdzieś to zanika lub jak się nagrzeje. Za każdą podpowiedź/pomoc z góry dzięki.
  9. Przesiał któryś z was z przypadkiem kartę z PayPass'em? Dziś mi z konta opędzlowali 400zł, robili w jedym sklepie zakupy 15 razy. Jest jakaś szansa na odszkodowanie czy coś? Na policji jak zwykle powiedzieli żebym podał adres, nazwisko i nr buta sprawcy...
  10. Bo Audi to szrot. - YouTube
  11. Za godzinę zbiórka pod MM?
  12. O której dzisiaj?
  13. Gratulacje!
  14. Plasti dip z dachu zerwany, przyszedł czas na carbon. Ze skrawków ukleiłem manele komory silnika. Czerwony carbon w środku + kubek ze wskaźnikiem doładowania.
  15. Dawno mnie tu nie było
  16. W którym miejscu? bo nie kojarzę
  17. Bry zalega komuś szkło małego prawego lustra? Najlepiej grzane ?
  18. Niestety trójkat mi polamali, ale dzieki wielkie
  19. Poszukuję lusterka prawego małego nielakierowanego, elektrycznego i składanego. Dziś podpierdolili mi takie pod blokiem. Wie ktoś kto może na forum takie mieć?
  20. Jak to mówią: kiedyś był Żuk teraz jest Juke.
  21. No niefajna sytuacja, niech zgadnę, że stało się to na schodach do zejścia na plażę.
  22. Koleżka powiedział że nie przyjedzie na spota, więc nie będzie klekota do upalenia . To o 17 dzisiaj?
  23. Ja przyjadę na pewno, ale czy kumpel też się zjawi to już od niego zależy. Przyjadę ze sprzętem to wam pokażę że to gówno nie chce logować ---------- Post dopisany at 00:18 ---------- Poprzedni post napisany at 00:11 ---------- Nasi już dojechali do Nysy.
  24. Pomógłbym mu bo kabel mam, tylko VCDS nie chce chodzić pod win7 x64. I samemu też zrobił bym sobie logi, z taką różnicą że u mnie się nic nie jebie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.