Treść opublikowana przez Damiandix
-
Spoty wrocławskie
Dwa takie stoją
-
Dymione kierunkowskazy do przedlifta BOSCH
Jak dla mnie
-
Fotele z Pasata b5 kombi do audi a4 sedan b5
A z Bory nie będą pasować? czy to jeden pies?
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Do pełnego efektu jeszcze musiałbyś to wytłumić jak na moje, no i nie wiadomo czy z tym by wejszło
-
naprawa buzera głośnika sygnału dzwiękowego powiadomień
Mam to samo co koledzy powyżej
-
Spoty wrocławskie
No a jak to nazwać? Mam się wypowiadać w tematach gdzie nie posiadam stosownej wiedzy? A może odgrzewać kotlety z przed x lat pisząc "też to miałem"/"fajnie ze żyję".
-
Dymione kierunkowskazy do przedlifta BOSCH
Ja też się pozbyłem ori Valeo, teraz czarne depo wyglądają nieziemsko - zwłaszcza na srebrnym nadwoziu. I do tego się nie patyczkowałem bo zmieniłem całe lampy
-
Spoty wrocławskie
Kurw.. naprawdę muszę naspamować 100 postów żeby sprzedawać na forum?
-
Spoty wrocławskie
Polecam, chłopaki robią profi robotę. A&D Serwis ? naprawa serwis laptopów Wrocław sprawdź nasze ceny ? Wrocław ul. Długosza 33 tel 71 782 11 51
-
Spoty wrocławskie
Ogólnie to dorzucę swoje trzy grosze do dyskusji, mianowicie że w Kodeksie RD jest wiele zapisków mówiących o tym jak i gdzie należy parkować, no ale 50% z nich są nie są realnie "przystosowane" do ilości pojazdów i natężenia miejskiego. Oczywiście nie mówię żeby zrobić tutaj Rosję gdzie stajemy gdzie chcemy, ale bądźmy istotami rozumnymi. Wiadomo kij ma dwa końce a proca trzy. Mam zasadę, że zawszę jak stawiam samochód staram się maksymalnie ułatwić życie innym a później sobie.
-
Spoty wrocławskie
Mój mechanik powiedział że mi kata nie wyciągnie bo palnika nie posiada. Dlaczego mam zawsze pod górkę? Polecacie jakiegoś fachurę?
-
Spoty wrocławskie
Ano na fejsbuniu też już napisałem. Koleżka sie łudzi że na monitoringu miejskim będą szukać jego fury...
-
Spoty wrocławskie
Najlepszego Karol! 100lat Skradziono koledze B7, czarna, avant, chrom pakiet. Ostatnio widziana we Wrocławiu w okolicach ul. Pereca. Blachy LTM 10109. Znaki charakterystyczne: naklejki z belgijskich autostrad, przerysowany tylny zderzak.
-
Spoty wrocławskie
chłopie, Nelson miał tyle okładów, ile Ty ciepłych obiadów w życiu nie zjadłeś Jebłem i rycze :polew: Sikam, hahahaha
-
Sterownik z AJL do AEB.
Podbijam pytanie
-
Spoty wrocławskie
Nelson szkoda pimpowozu, ale najważniejsze ze nic się Tobie poważnego nie stało. Szybkiego powrotu do zdrowia życzę, musisz sobie wykupić karnet na okłady z młodych piersi.
-
Spoty wrocławskie
Gorzała za mną chodzi od rana - Kiepscy - YouTube
-
Spoty wrocławskie
Wrocław Shore
-
Spoty wrocławskie
To dziś Mongolia +1? Na 18?
-
Spadki obrotów po odpaleniu
U mnie było podobnie i winna była brudna od środka przepustnica która łapała jakieś lewe brudne powietrze. Problem zdiagnozowałem bo ktoś mi kiedyś doradził ze powinna być w środku wylizana jak psie jaja. Wyjąłem ją i pacjenta na stole reanimowałem własną szczoteczką do zębów + WD40 z nagaru. Złożyłem do kupy, zaadaptowałem, obroty spadły raz czy dwa i od tej pory nic.
-
Spoty wrocławskie
Z tego co słyszałem to "klucznik" na Zawalnej dobrze robi.
-
Spoty wrocławskie
Wynik z tego tygodnia to 17l PB/100km, chyba czas zmienić serducho na 4.2 bo i tak portfel różnicy nie odczuje
-
Spoty wrocławskie
qrfa prawa autorskie obowiązują nawet nie zapytał Ćwiara jedna .... mój kocyk robi robote i torxy z juli za 18 zeta 3zł przepłaciłeś bo w Warszawie kupowałeś
-
Spoty wrocławskie
Czy ma ktos dostęp do kanału lub wie gdzie na miescie mozna pod chmurką cos pogrzebac? Mój mechanik mial wczoraj zawał no i bedzie długo niedostepny. Potrzebuje przed zima zrobic łaczniki i wy***ac katalizator.
-
Spoty wrocławskie
Przeczytaj kilka stron wstecz, dużo furek raczej nie będzie