Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Damiandix

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Damiandix

  1. Jakim cudem skojarzyłeś te dwa fakty ze sobą to ja nie mam pojęcia
  2. A właśnie się składa że mam!
  3. Jak szlachta się bawi, na koszta nie patrzy. Kraj przecież bogaty
  4. Panowie, mam pytanie odnośnie niedzieli. Zrobi mi ktoś logi? Mam kabel i Vag-com 311 na nieszczęsnym win7 x64 i za choooja nie mogę zrobić logów bo zrywa połączenie. Polskim Vagiem zobaczyłem błąd 561 ( przekroczony skład mieszanki ) oraz sporadyczne spalanie stukowe. Bloków też odczytac nie mogę bo tak samo zrywa. Byłem u speców w ADT na hamowni i wypluł 143KM - trochę bieda. Powiedzieli mi mniej więcej tyle że musiałbym przerezać pół silnika by znaleźć winowajcę. Z grzeczności sprawdzili mi Lambdę - jest git. Grzebanie bez analizy to szukanie siana w stogu igieł
  5. Wkładam, wyciągam, wkładam, wyciągam
  6. Wesołych świąt wszystkim! Nie wiem czy ja jestem jakiś lewy czy coś, ale znowu ułamałem bagnet od oleju. Macie może jakiś dobry namiar gdzie takie coś zdobyć do AEB? Czy zostaje mi alledrogo? z góry dzięki
  7. Ja bym się pojawił po raz pierwszy w karierze ale moja jest tak poobijana że aż wstyd do Was jechać
  8. Witam Wszystkich! Chciałbym wam przedstawić moje cacuszko które posiadam już od ponad 2,5 roku. Przywiozłem je do kraju w 2010 roku. Laleczka była bardzo zaniedbana. W środku papierosy wysypywały się z popielniczki, kierownica była przetarta na wylot od pierścionków Włocha. O blachach nie zapominając, na każdym elemencie było coś do czego moża było się przyczepić. Zderzaki popękane, listwy boczne porysowane na całej długości itp. Co to przemawiało za zakupem to fakt, że Włoch był bardzo poczciwym dziadkiem i serwisował samochód reguralnie w ASO (wpisy w książce, oryginalne alu wahacze, itp). No i cena była niska bo tylko 1.000E. To tyle jeśli chodzi o historię. Samochodem poruszałem się sporadycznie, bo Wrocław jest wrogiem samochodów. Korki, korki i jeszcze raz dziury. Przemogłem się i do tego nastały dla mnie troche lepsze czasy i postanowiłem doprowadzić autko do stanu świetności, w zamian za niezawodność przez cały poprzedni okres użytkowania. Ogólne dane: Rok produkcji: 04.1996 Wersja: Sedan Silnik: AEB 1.8T 150PS Napęd: Quattro Kolor: Srebrny (LY7M) Wyposażenie: ► Klimatronik ► 4x Elektryczne Szyby ► 2x Poducha ► Elektryczne lusterka, składane ► Kierownica od Ski ► Domykanie szyb ► Car Audio (Skrzynia, Głośniki w półce, wzmacniacz, wytłumione matami) ♪ ► Centralny z pilota Foto: Środek (Update: 23.04.2014) Felga (Update 11.06.2014): Plan środek: ► Obszycie kierownicy √ ► Stołki skóra (grzane d*py + lędźwia w prądzie) √ ► Boczki skóra √ ► Ogarnięcie Car Audio (16 cm głośniki przód + wygłuszenie + nowy wzmak + kondensator) ► Oświetlenie LED √ ► Rezanie customowych dekorów ► Wskaźnik doładowania √ Plany zewnętrzne: ► Dach w czarny carbon √ ► Spoiler S-look √ ► Czarne znaczki z tyłu √ ► Lampy przód z ciemnym środkiem + Xenon √ ► Lampy tylne dymione ► Zderzak od Ski ► Fele 18' √ ► Zaciski w kolor √ Plany pod maskę: ► Downpipe √ ► Sztywny dolot ► N75-J ► FMIC ► K03s ► Wymiana podciśnieniówek √ ► Wirus by @gregor10 √ 180PS
  9. Witam serdecznie i pozdrawiam maniaków ^^

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.