Treść opublikowana przez Damiandix
-
Spoty wrocławskie
Ostatnio koleżka sie chwalił ze kupił gdzieś w stoczni 60l za 200zl prosto z barki, c**j ze zielone byl zachwycony bo furak szedł jak przeciag.
-
Spoty wrocławskie
Pany na Lotosie na Trzebnickiej PB po 5.23, ON po 5.39!
-
Spoty wrocławskie
ul. Radosna
-
Spoty wrocławskie
Pany jak łącznikami stabilizatora mogę ruszać palcem to chyba nie jest za dobrze, nie?
-
Spoty wrocławskie
Kto dzisiaj będzie?
-
Spoty wrocławskie
Damian Ty czasem nie mieszkasz na Jedności? No jak nie jak tak, przeca tam mój pług stoi
-
Spoty wrocławskie
Duduś lepiej zalać, jeździć i mieć go przy sobie niż pod mieszkaniem trzymać żeby nie za***ali? Maćku, dzięki za podpowiedzi.
-
Spoty wrocławskie
Mam potrójny ból d*py z moją furmanką, są to rzeczy z którymi nie poradzę sobie bez Waszej pomocy: 1. Przy pionowym ruchu zawieszenia coś mi piszczy w przednim prawym kole. Obstawiam łącznik i górny tylny wahacz. Potrzebuje stetoskopu lub jakiegoś magicznego diagnosty. 2. Nie zawsze ale przy toczeniu auta mam wrazenie ze mi ABSy strzelają, jak w tym momencie jebne po hemplach to auto nie hamuje wcale. Odpuszcze i depne jeszcze raz to hamuje normalnie. Dodam ze 500km temu wymieniane tarczki i klocuszki. 3. Na zimnym piszczy jak bułgarka w krzakach, wymienione paski i napinacz. Powyżej 2k obrotów gdzieś to zanika lub jak się nagrzeje. Za każdą podpowiedź/pomoc z góry dzięki.
-
Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
Przesiał któryś z was z przypadkiem kartę z PayPass'em? Dziś mi z konta opędzlowali 400zł, robili w jedym sklepie zakupy 15 razy. Jest jakaś szansa na odszkodowanie czy coś? Na policji jak zwykle powiedzieli żebym podał adres, nazwisko i nr buta sprawcy...- Spoty wrocławskie
Bo Audi to szrot. - YouTube- Spoty wrocławskie
Za godzinę zbiórka pod MM?- Spoty wrocławskie
O której dzisiaj?- Spoty wrocławskie
Gratulacje!- [B5 AEB] Srebro 1.8T Quattro z Włoch
Plasti dip z dachu zerwany, przyszedł czas na carbon. Ze skrawków ukleiłem manele komory silnika. Czerwony carbon w środku + kubek ze wskaźnikiem doładowania.- Spoty wrocławskie
Dawno mnie tu nie było- Spoty wrocławskie
W którym miejscu? bo nie kojarzę- Spoty wrocławskie
Bry zalega komuś szkło małego prawego lustra? Najlepiej grzane ?- Spoty wrocławskie
Niestety trójkat mi polamali, ale dzieki wielkie- Spoty wrocławskie
Poszukuję lusterka prawego małego nielakierowanego, elektrycznego i składanego. Dziś podpierdolili mi takie pod blokiem. Wie ktoś kto może na forum takie mieć?- Spoty wrocławskie
Jak to mówią: kiedyś był Żuk teraz jest Juke.- Spoty wrocławskie
No niefajna sytuacja, niech zgadnę, że stało się to na schodach do zejścia na plażę.- Spoty wrocławskie
Koleżka powiedział że nie przyjedzie na spota, więc nie będzie klekota do upalenia . To o 17 dzisiaj?- Spoty wrocławskie
Ja przyjadę na pewno, ale czy kumpel też się zjawi to już od niego zależy. Przyjadę ze sprzętem to wam pokażę że to gówno nie chce logować ---------- Post dopisany at 00:18 ---------- Poprzedni post napisany at 00:11 ---------- Nasi już dojechali do Nysy.- Spoty wrocławskie
Pomógłbym mu bo kabel mam, tylko VCDS nie chce chodzić pod win7 x64. I samemu też zrobił bym sobie logi, z taką różnicą że u mnie się nic nie jebie - Spoty wrocławskie