Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Damiandix

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Damiandix

  1. Domyślam się że chodzi o pewne... kontakty Jeśli jednak nie, to ja poproszę o patent na PW
  2. A zagłuszacze sygnału GPS? 50zł na allegro... W mojej okolicy golfy III znikają, więc nic nie mów.
  3. Ano byłem w tych godzinach tam w okolicy, gadałem przez telefon i pewnie dlatego Cię nie widziałem
  4. Audi A8 long TDI nie awaryjny silnik 1.9 130KM++ Bieruń Ściernie ? Tablica.pl To jedzie przy tej masie? ---------- Post dopisany at 14:08 ---------- Poprzedni post napisany at 13:33 ---------- A może tak? Ale to chyba każdy, nie tylko pociechy, by tak reagował
  5. Damiandix odpowiedział(a) na marzec39 temat w Audi A4 B6/B7
    Proszzz. http://a4-klub.pl/members/daron7-55307/
  6. Mój sterownik dawał minus przez 30 sekund więc problemu z tym nie było. Może problemem jest faktycznie napięcie, spróbuj może podłączyć to przez przekaźnik zwierno-rozwierny (3zł).
  7. Może sterownik daje za krótko minus ?
  8. Ja już mam zestaw do hydrografiki, w sensie aktywator i badziewną folię, pobawię się i zobaczę co z tego wyjdzie
  9. A mogło się tak stać że kolega wydmuchał nagromadzony olej z IC? Jak źle myślę to naprostujcie
  10. A ja za wymianę biorę 80zł
  11. Jak na moje to chyba będzie fajne dwa żółte akcenty to zawsze lepiej niż jeden, ale najważniejsze by się Tobie podobało
  12. Damiandix odpowiedział(a) na Gumak temat w Audi A4 B5
    Może się elektryzuje, trzeba go uziemić
  13. Ja w domowym zaciszu ogarniam takie rzeczy
  14. Ja jeszcze myjkę odwiedzę bo więcej kurzu i ptasich kup niż lakieru
  15. Chyba tak, nie wiem nie rozbierałem jeszcze licznika. Wiem że kanał 666 w odczytach milczy
  16. Ćwiara będziesz miał dla mnie buzzerek dzisiaj?
  17. Ostatnio hydrografika jest bardzo w modzie.
  18. Zaopatrywałby się któryś na ramki klubowe? Może by zrobić jakieś większe zamówienie
  19. Damiandix odpowiedział(a) na Gumak temat w Audi A4 B5
    Na laminacie odpryski robią się szybciej niż to warte. Szczerze, kup ori.
  20. Przydałby się u mnie taki zabieg, w moich kubłach już druty mi się w zad wbijają. Musiałbym kupić nową piankę lub jakoś ją uzupełnić.
  21. Niestety to samo u mnie, przyznam że oszczędziłem na folii i nie kupiłem markowej. I właśnie się zemsciło. To nic, jak folia jest do kitu to będzie złazić.
  22. Ja u siebie wody w tym miejscu nigdy nie widziałem, musisz się temu przyjrzeć
  23. Zrobiłem według instrukcji, działa jak trzeba. Jeszcze tylko składanie luster dorezać do tego i będzie wypas
  24. Dopsz.
  25. Zaszalej i daj 20mm, później będziesz mógł się pochwalić nie tylko dobrym wygłuszeniem ale i kuloodpornością

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.