Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Damiandix

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Damiandix

  1. Czy oślepłem czy "ogłoszenia dolnośląskie" wcięło ?
  2. Zwłaszcza seria DV9xxx i DV6xxx , do tego z nieudanym czipsem Nvidii... :facepalm: No tak, tak! Lepiej zrobić raz, pewnie i porządnie chip niż się pałować z reballem..
  3. Jaki to laptop? Najłatwiej jak mówi Nelson podłącz do tv. Jak coś, to mogę go też zobaczyć, co i jak Jeśli trzeba zrobić reballing, to polecam firmę MagCom (Dąbrowskiego i Legnicka), ale z doświadczenia wiem, że to rozwiązanie na krótko. Daj więcej szczegółów, to postaram się pomóc Albo A&D Serwis ? naprawa serwis laptopów Wrocław sprawdź nasze ceny ? Wrocław ul. Długosza 33 tel 71 782 11 51. Reballing wystarcza na ok 2lat oczywiście w zależności od tego jak korzysta się z GPU (gierki itp.). Chyba 28-29 czerwca spot na Stadionie: Tuning - show na Stadionie Wrocław | www.wroclaw.pl
  4. Dzięki Wspaniała pogoda dziś - idealna by siedzieć na chacie i pisać licencjat...
  5. Felgi 18' 8J 42ET 225/40 Będą tarły?
  6. Chopin czy to Ciebie widziałem Na Ostatnim Groszu około 10?
  7. W sobotę napiszę na forum współrzędne gdzie się rozstawiłem, będę od 12.
  8. Pod błotnikiem znajduje się EVAP, ustrojstwo odpowiedzialne za odparowanie baku z oparów benzyny i doprowadzenie ich do układu dolotowego. Powinien być podpięty pod kolektor dolotowy oraz TIP, nad puszką filtra, pod osłoną powinien być taki gumowy przewód w kształcie Y. Turbo nie powinno rozgrzewać się do czerwoności, no chyba że po ostrym bucie.
  9. Obroty będą falować od struktury , a tak serio to chce użyć go tylko w "trudnych" miejscach a reszta sylikony i alu. Bo mam cooler z wyściami do wewnątrz.
  10. FMIC homemade kit: - 2M alu 60mm - Wąż zbrojony 60mm (dostałem od znajomka metr kosztuje 108Eur, wykorzystywany do podajników wtryskarek w fabrykach) Jak który chce to się podzielę No i kawałek kwasa 80mm ale to nie do tego
  11. Personalia lubej zobaczyć w spotach wrocławskich - bezcenne. W sobotę będę Was w takim razie łapał na miejscu.
  12. Mam na stole operacyjnym N75, jak zasysam tlen najdłuższym króćcem to powinien trzymać podciśnienie? Boost mi zaczął falować...
  13. Dziękuję, za podpowiedź
  14. Dorwałem FMICa 600x220x40 tyle że jest na 50mm średnicę dolotu, a z tego co pamiętam chyba ori jest fi 60? Mam dojście do kształtek ale nie do coolerów, rezać na 50mm czy odpuścić temat?
  15. 9 mat 50x25cm na jedne drzwi = 1,125m2 Spiął który Hertze DSK 165 pod wzmak na 70wRMS? Gra to?
  16. Damiandix odpowiedział(a) na Miszczu1203 temat w 1.8T
    PB z Orlenu + 205/55 + Quattro + Kochany Wrocław + bez buta = 13.5L PB z Orlenu + 205/55 + Quattro + Kochany Wrocław + Program na 180KM od gregora + czasami but = 12.5L Nawet jak spali 15L to nie zamienie na żaden inny
  17. No nareszcie teraz hamownia i można ogarniac dalej. Jak wtryski i k03 zdrowe to stukowce powinny pozwolić na 15 konia więcej. Poskladales to na ecu z ajl czy to modyfikacja softu pod ecu aeb ? Brałem z AJL ale coś jest namotane bo 0,9b w peaku jest więc... nie wiem odpycha się
  18. Jak pogoda dopisze to możnaby "przedspota" zrobić
  19. Od dziś 180PS + 235Nm by gregor10 Muszę logi ogarnąć i pokazać mu co tam namotał
  20. No napisane na niej że made in germany, poszłaby w czarny mat - przeca to oczywiste
  21. Napisz do mnie jak napisze do Ciebie, bo u mnie turbo już leje na wszystkie strony
  22. Ile mogę dać za te felgi? 18' x 8,5J x ET 40 Podejdą do 1BE + 215/40?
  23. Jaka dziura? Przecież we Wrocławiu nie ma dziur . Made in germany karwa!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.