Treść opublikowana przez Damiandix
-
Spoty wrocławskie
Znajdź mi takie za 500 to zabieram jak leci Kapeć do tego 215/40 i mjut.
-
Spoty wrocławskie
Ile byście dali za takie świnki? 8,5J x 18" W cenie jeszcze zmiana koloru.
-
Skup katalizatorów - Wrocław
Taki mały przydatny poradnik jakby ktoś chciał sprzedać swojego kata. Lista skupów oraz ceny jakie mi zaproponowano za moją puchę . 1. GlobalKat ART-POL Telefon: +48 535 353 778 Telefon: +48 535 353 779 Email: [email protected] Adres: ul. Brzozowa 11 55 - 200 Oława Cena: 230zł 2. DCSM KATCENTER Telefon: +48 510 264 664 E-mail: [email protected] Adres: 54-440 Wroclaw ul. Rogowska 137 Cena: 220zł - 270zł 3. METALKAT Tel: 606 206 558 E-mail: [email protected] Adres: Wrocław, ul. Sułowska 7 Cena: 240zł (tu sprzedałem) 4. Skup-Katalizatorów Skup katalizatorów tel.533-080-717, chcesz sprzedać katalizator ? Zapraszamy do kontaktu. Ogólnopolski skup katalziatorów - kontakt z nami. Tel: 533-080-717 Adres: Skup wysyłkowy. Cena: 150zł
-
[B5 AEB] Hybrydowa turbina k03/k04
Tak się skończyło że teraz w podpisie ma -> Silnik: 2.7 V6 BiTurbo
-
Spoty wrocławskie
Pan ziemniak z familiady
-
Spoty wrocławskie
Siema pany, Gdzie kupię obejmę/łączówkę rur wydechowych? Jestem po wywaleniu kata, brak różnicy (nie licząc głośności).
-
Diagnoza sprzętu / wzmacniacza.
Dzięki wielkie za zainteresowanie, postaram się ogarnąć temat kabelków!
-
Diagnoza sprzętu / wzmacniacza.
Dokładnie ten zestaw: Zestaw kabli do montażu wzmacniaczy VK2 - hurt.com.pl - baterie, akumulatorki, ładowarki, eneloop, energizer Kabel zasilający leci w prawym progu, a kabel RCA w lewym.
-
Diagnoza sprzętu / wzmacniacza.
Witam, 1. Mam pytanie do bardziej oblatanych w temacie, mianowicie mam problem chyba ze wzmacniaczem. Mam w bagażniku wzmacniacz 3kanałowy, podłączona jest do niego skrzynia + owalne głośniki w półce Boshmann (wiem, błąd młodości ). Wzmacniacz to Blow Adrenaline tl-x307, niższa półka ale dla mnie było wystarczająco. Problem pojawiał się już latem, kiedy wzmacniacz potrafił się przegrzewać i wyłączać. Teraz kiedy jeszcze nie ma upałów po dłuższym graniu jest podobny problem tyle że ucina tylko pasmo głośników w momencie uderzenia basem. Tak wygląda jakby brakowało mu mocy. Kable? Wzmak? Brak kondensatora? Nie wiem. 2. No i występuje tu jeszcze jeden efekt, ale ten od początku mej młodzieńczej instalacji . Gdy dam radio głośno a nic nie gra występuje taki jakby pisk/szum, nie wiem jak to określić. Jest sposób by to wyeliminować? Radio nie ori, Kenwood - niby z półki średniej+. Proszę o poradę,
-
Głośniki
Tylko i wyłącznie : http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-glosniki-16cm-drzwiach-przerobek-tapicerki-15719/
-
Spoty wrocławskie
Majo ludzie. SPORTOWE WTRYSKI 216 1.9TDI FRATELLI BOSIO 0.216 (4028230171) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Spoty wrocławskie
Ma ktoś na stanie wtryski które podejdą do ASV? (1.9TDi)
-
Spoty wrocławskie
Byłem obejrzałem, choinka straszna. Kolega zajarany był i kupił to. AHU zrobiony na 150+ AEBem go dojść nie mogłem. No i k**wa na autostradzie zgubiłem przedni kierunkowskaz....
-
Spoty wrocławskie
Się napalił chopok, ale chce mnie zabrać bo myśli że się na klekotach znam
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Czyli temat do ogarnięcia, jutro przejadę się z kupującym i zobaczymy. Chylę czoła, dziękuje pięknie za info . Jakby się coś wspomniało to chętnie wysłucham
-
Spoty wrocławskie
Co myślicie, tak na szybko. Koleżka się do tego przymierza: Audi A4 8500.00 PLN. LEGNICA - otoMoto.pl
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Witam, Pany znacie tego krawata? Warto jechać? Audi A4 8500.00 PLN. LEGNICA - otoMoto.pl ? Pozdrówka
-
Spoty wrocławskie
Ma ktoś jakieś doświadczenie z wtryskami od ASV? Trzeba jeszcze cooler kupić, mam już odłożone fi60
-
Spoty wrocławskie
Witam, Nie mam. Mam nadzieję że pomogłem. Pozdrawiam. ---------- Post dopisany at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:00 ---------- Pany jest we Wro, lub gdzieś pod Wro, firma która powygina mi rurki kwasoodporne? Bo potrzebuje sobie progi w Jeepie zrobić
-
Spoty wrocławskie
Dobry filtr antyspamowy i nic nie zdziałasz.
-
Spoty wrocławskie
Dylemat natury egzystencjalnej, dolewać już letni czy dalej zimowy płyn ?
-
Spoty wrocławskie
Nie wiem czy to tu było, ale być powinno
-
Spoty wrocławskie
No fajerwerków żadnych w nim nie mam, trzy gierki dosłownie i żadnych extra appek.
-
Spoty wrocławskie
Ja IPhone'a ładuje co 4 dni. Nawijam średnio 45min dziennie. Także tego
-
Spoty wrocławskie
To tera po bandzie poleciałeś