Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chip box 1.9 tdi pd


marzec39

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie zakupiłem chip Tuning Box z Belgii sprzedający mówił że CHIP BOX JEŹDZIŁ W VW PASSAT 2001 130KM. PO ZAMONTOWANIU PRZYSPIESZAŁ NA RÓWNO W LEONEM ARL (150KM) WIĘC MYŚLĘ ZE POWODUJE PRZYROST MOCY OK 25Km

Moje pytanie czy ten chip nie zaszkodzi śilnikowi co o tym sądzicie?

Mówią że BOX to zło.

Rozkręcałem to urządzenie płytka jest wyćiągana którą można podpiąć pod wejscie COM mogę zrobić foto jak to wygląda.

chip.jpg

chip1.jpg[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak wolał zrobić normalny program :wink:

Ale podepnij, zrób logi. Może nie jest aż tak źle :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam autocoma nie wiem jak tym zrobić logi miałem vaga żałuje że sprzedałem auto rwie do przodu jak głupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten box tylko zmienia czasy wtrysku paliwa a nic nie robi z powietrzem, zaraz będzie geometria do czyszczenia jak pojezdzisz na nim. Zrobić soft i być szczęśliwy z jazdy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówią że BOX to zło.

To po co kupiłeś? Ile to gówienko kosztowało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym takiego czegoś nawet do bagażnika nie wsadził. Program zawsze pewniejszy niż najdroższy box!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem za to 120 zł fakt soft (wirus) napewno będzie lepszy tylko w mojej okolicy nikt się czymś takim nie zajmuje.

Dlatego jak zobaczyłem okazje BOXA chciałem spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób logi, będzie dla potomnych:naughty: Box boxowi nie równy, tak wiec mozę najgorszej lipy nie trafiłes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabelek w drodze tak że po niedzieli zrobię logi. myśle że tan będzie dobry

Interfejs VAG KKL USB High Speed FTDI-232 POLSKI Hajnówka ? Tablica.pl

---------- Post dopisany 08-02-2014 at 06:16 ---------- Poprzedni post napisany 18-01-2014 at 14:11 ----------

Dostałem kabelek robiłem logi na postoju bez chipa

jakie grupy trzeba logować?

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób loga kanału 11 z boxem i bez boxa i to samo z kanałem 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy na biegu jałowym u mnie szosa biała tak że pod obćiążeniem ćiężko będzie coś zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na boxie nie pokaze zmienionego doładowania, mam na dysku logi AFNa z boxem,z zadane jest 1948mbar i mniej wiecej tyle pokazuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na boxie nie pokaze zmienionego doładowania, mam na dysku logi AFNa z boxem,z zadane jest 1948mbar i mniej wiecej tyle pokazuje

Bo tak będzie, box jedno kanałowy zwiększa tylko paliwo, powietrza to może być więcej tylko przez to ze geometria nie ogarnie ilości dymu i będzie overboost. A na fotce jest ewidentnie box jedno kanałowy podpinany pod listwę PD, chyba już gotowiec z netu jest lepszy od tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na boxie nie pokaze zmienionego doładowania, mam na dysku logi AFNa z boxem,z zadane jest 1948mbar i mniej wiecej tyle pokazuje

Bo tak będzie, box jedno kanałowy zwiększa tylko paliwo, powietrza to może być więcej tylko przez to ze geometria nie ogarnie ilości dymu i będzie overboost. A na fotce jest ewidentnie box jedno kanałowy podpinany pod listwę PD, chyba już gotowiec z netu jest lepszy od tego.

Co masz dokładnie na myśli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... na pewno nic dobrego , niestety .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... dokładnie to co napisałem jazda na tym to jest najkrótsza droga do zapieczonej geometrii w turbince.

A swoją droga po założeniu tego nie podkapca ci auto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zwracałem uwagi na to ale jazda z tym jest jest lepsza zastanawiam się nad wirusem to znaczy już się zdecydowałem tylko nie wiem gdzie pojechac jestem z lubelskiego jak ktoś może coś polećić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...