Treść opublikowana przez Damiandix
-
Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
Będę na spocie w niedzielę ze znajomym. Koleżka ma problem z silnikiem AHU, ktoś z ciężką nogą musi sprawdzić czy faktycznie nie ma mocy. A to chyba pomożecie stwierdzić nie?- Spoty wrocławskie
Kto jeszcze na wypad do Nysy z tutaj obecnych się zaopatruje? Bo słyszałem że ma się z sobotę rozpogodzić.- Spoty wrocławskie
Ma ktoś jakiś pokaźny, żeby wystartować w konkursie ? Wygraj nagrodę za największy przebieg w samochodzie! Ť SmartDriver.pl- Spoty wrocławskie
Powinno się zacząć wymierzać szybką sprawiedliwość takim typom, ostrzegawczy strzał z broni w głowę raczej by ochłodził zapędy pozostałych. Ale o plusach i minusach wolnego posiadania broni można dyskutować godzinami.- Spoty wrocławskie
Hornet wyleciałeś z wirażu mając 4x4?- Spoty wrocławskie
Z tego to nawet "piwo" z Biedronki dobrze smakuje- Spoty wrocławskie
Jak mnie podrzuci w niedziele to będę, nie mam parcha po pod pędzel poszedł- Spoty wrocławskie
A z którego konkretnie miejsca startujesz? Jedności jest długa. Ja mieszkam zaraz na przeciwko browaru- Spoty wrocławskie
Rumuński Lakiernik - YouTube Ten ma pewnie bardziej konkurencyjne ceny- Spoty wrocławskie
Ja też się wstydziłem nie przejmuj się , tyle że mam obydwa do lakierowania i na drzwiach "karnego kutasa". Ale to juz za niedługo historia, w tą środę idzie pod pędziel . No i nie będzie mnie na spocie przez to. Poszło- Spoty wrocławskie
Dla wszystkich prowadzisz takie statystyki ?- Spoty wrocławskie
Pewnie w serwisie zamienili na uwalony, jak masz dosyć napraw gwarancyjnych kup taki to się wymieni Jest na forum spec który sprawdzi przebieg po VINie?- Spoty wrocławskie
Wybrałem narówniejszą z możliwych tras Zrobiłeś to z własnej nieprzymuszonej woli i chwała Tobie za to- Spoty wrocławskie
Bo było kilka osób, zaraz zrobię dokładną mapkę dla potomnych- Spoty wrocławskie
Właśnie, o której dziś ?- Jak się nazywają te drewniane dekory.
Mam dokładnie takie same i tak samo c**jowo wyglądają- Spoty wrocławskie
Git, zapraszam Dziś jakiś pechowy dzień, spaliła mi się żarówka - oczywiście prawa żeby było łatwiej, jakiś fiut mi lusterko wygiął i przestało się regulować na boki i straciłem władzę nad sterowaniem nawiewów...- Spoty wrocławskie
"Mają rozmach skurwisyny" Powiedz im że zarzuciłeś quattrem na parkingu: duże chłopaki w swych dużych matchboxach - Sadistic.pl- Spoty wrocławskie
Czy ktoś coś wie o Wroclow 3.05 na Kamińskiego?- Spoty wrocławskie
Coś tam mam kolor LY7M ale do malowania - porysowane ale bez rdzawki ^^- Spoty wrocławskie
Hejka , doradźcie mi proszę czy zderzak przedni z allegro a'la RS4 typu: ZDERZAK AUDI A4 RS4 PRZÓD (2998818355) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. jest dobrym pomysłem. Mój leniwy blacharz/lakiernik powiedział że "przejebane" jest to dobrze dopasować, więc pytam również Was. Nie chcę jakiejś c**jni wieszać żeby w oczy kuło na odległość i wsią pachniało. Mój ori nadaje się najwyżej na śmietnik jest pokrzywiony jak paragraf (sama szpachla), hokeja dolnego nie dało się nawet dobrze spasować więc odpadł po drodze. Ori kompletny jest dla mnie nie do przeskoczenia finansowo. Pewnie temat już był ale nie mogę się dokopać.- Spoty wrocławskie
Najlepszego!- Spoty wrocławskie
Byłem dziś o 18:30 pod mostami, szkoda że Was nie było .- Spoty wrocławskie
No to jak widzimy się dziś? - Spoty wrocławskie