Treść opublikowana przez seves
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
no i wypas jest koks na maxa też się za to biorę PS mówiłem że bedzie kolor czerwony :polew: :polew: A wydech z tymi końcówkami będzie dopiero do_ebany :good: :good: co do szybek to o bezpieczeństwo chodzi :gwizdanie: gdyby się nie czepiali to podejrzewam że niektórzy "tuningowcy" byliby w stanie zrobić rózne wynalazki na szybkach poza tym np folia lustrzana jest niebezpieczna bo oślepia choć sam pewnie to samo kiedyś wyrezam
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
do 14 jo też nie wiem co tam pisze ale to chyba raj w zyciu bych sie nie zatrzymoł w takim miejscu.. ale jak mają takie dz_wki to i dziewki chyba zajeiste :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 21:32_________________________________________________był kasztelan ida spac Hammer kurde jo jutro po poledniu oddowom auto na wymiana oleju i czyszczenie miski i smoga i w sumie nie wiem jeszcze kiedy go odbiera... prawdopodonie w sobota z rana..
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
przed chwilą wróciłem z tesco... zapas browarów zrobiony co by jak mi przyjdzie odwyk do głowy, to mi się szkoda browarków zrobi i odłoża odwyk na kilka dni podczas których zapomna o postanowieniu
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
o żesz ku jaaaaakoooo Struna
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
pełna profeska zaebiscie to wyglada
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
może ja się ustatkuję nie nie jeszcze to przemyślę :polew: :polew: :polew:
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
o żesz to garaż WRC czy jakieś foto z neta ściągniete :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no ale Arek Ty przynajmniej rozsadnie "od nowego roku" i "może" hahaha a Wiesiek ze tak od razu
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
za ebista furka
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
co tam Robert stało się coś czy yno nudy
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
nieco :kox: hmm czyżby paket zimowy
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Akjam bo zaczynam podejrzewać żeś wyrezał kolorowy FIS w czerwonym kolorze :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Da kurde bida.. wszyski browary wyżlopane zostoł ostatni strongbow taki angielski jabol w puszce.. pssssyyyyt zdrowie abstynenta Wiesława :naughty: :naughty: :naughty:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
to na pewno o jakiś zakład idzie Nic z tych rzeczy, po prostu nowe życie nie no to Wiesiek szaaacuuunn kurde ida po browara musza się napić
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No myślę Zioło teraz jaram :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: on mi zawsze już na takiego zielonego zalatywał :polew: kurde nie roz mi tak skinał i coś głową w bok kiwoł ale myśla o co mu chodzi :gwizdanie: teraz wiym szukoł kompana żeby zakurzyć :kox: :kox:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No myślę Zioło teraz jaram :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
to na pewno o jakiś zakład idzie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
mi się za***iście podobają białe choć wiadomo musi być duży rozmiar i zadbane no i gleba tak jak u Arka właśnie :gwizdanie: jaaaaa też chcę Wpadniesz, to zawsze dwie ręki więcej do pomocy, to Twoje też maznymy elegancko :good: :good: Hammer to się zgodomy.. już się nie moga doczekać :kox: :kox:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
helloł jaaaaa też chcę
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
póki Twoja ma dobry humor uzgodnij kto będzie fele pucować ( uzgodnij znaczy naciągnij ) :facepalm: :polew: Daniel no nie ma hehe trza się wziąść za rezanie żeby koledze zza płotu kroku dotrzymać :polew: :polew: zbieram sie chłopaki
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 21:41_________________________________________________ niedobrze no ale wtedy na wiosnę znów zrobisz polerkę 3m sie Wiesiek
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no dokładnie przed chwilą się z Arturo zgadałem że on chce te fele polerować na zimę a to na pewno tej soli i syfu nie wytrzyma
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
kurde te koła polerowałem jakoś w maju-czerwcu 2008rok także trochę czasu temu nie pamiętam ile mnie skasował ale niewiele tylko to po znajomości było..
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Artuuuuroooooo masz fure? i co? i jak?