Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wnętrzności dokładnie ... a nawet bebechy a to Robert podmieniales cos? czesci czy czysciles "tylko" ? :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hehe i jak i jak i jak?
-
Spoty Katowice i okolice
no ja... tym bardziej teraz potrzebujesz czas zeby furke poskladac :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
zdziwiony angry jak się opuści parę dni to kapa :> to się nie opuszczaj hehe no fakt :good: :good: a sam co jakis czas to przerabiam :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Robert pewnie sklada fure
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- Spoty Katowice i okolice
Pucek :good: :good: :good: i co? bedzie co z tego?- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
najbrzydsze RH jakie wyszly na rynek zgadza sie :> no fakt w moj gust nie trafiaja ale mialem na mysli szerokosc i rozmiar.. to w b5 wiele wynagrodzi wg mnie- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a kaj to sie sprawdza? a ten link z kolami z allegro... takie kola prawie kazda fure wypasza :>- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hahahahhaha :polew: no wlasnie :gwizdanie:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Angry do b5 idealnie pasuja 17 - wg mnie optymalnie.. i nie potrzebujesz wcale 18 :gwizdanie: a wiesz co jest lepsze... ze mam akurat moje do sprzedania :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:polew: no Guru jakby nie bylo fakt delikatnie podbilem do Ciebie- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jak do roboty święto mamy stan wyplaty musi sie zgadzac wiec musze orac [br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 21:14_________________________________________________ przesrane ale weekend wolny no baa seeeerio ? Decks ma wolny weekend ? toz to swieto nad swietami- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
przesrane ale weekend wolny Nie wierze w to decks tak nie potrafi :gwizdanie:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Nie załapałem Znaczy się sugerujesz że jak by spadł z poziomu swojego ego do poziomu swojej inteligencji to by z niego mokra plama została masz rację ja mimo iż jeżdżę złomem kocham ten złom jak byłby moim drugim sercem ja to musze kiedys ten Twoj "zlom" zobaczyc bo z opisu widze ze piekna furka.. ajm i 2001 :gwizdanie: Seves nie ma co ogladac :polew: :polew: ja Wam powiem tak... b5 wystarczy ze jest zadbane.. umyte no i ma nie najgorsza fele i jest :kox: duzo lampy z polifta daja.. ew. tylne swiatelka tez i czy rok 95 czy 2001 jak zadbane to jest wypas i koks dla mnie :good:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
H4mm3R a moze moglby cie ktos podrzucic na 19:00 na Rybnik to pojechalbys ze mna, a potem cie odwioze Spoko Pany jeszcze będzie okazja, może za tydz. się na Gliwickie wybiorę jak mi auto zrobią Hammer no ja sie nie moge doczekac jak ja zobacze w nowej odslonie bo cos fest tajemniczy jestes :gwizdanie: zdradz cos :naughty: :naughty: Nie będę psuć niespodzianki tylko przod czy przy okazji jeszcze cos wyrezasz.. bo wiesz ja tam czaaasem jak cos przeczytam to koduje sobie a gdzies tam cos o bixach wspomniales tylko nie wiem czy to teraz montujesz czy je juz miales :gwizdanie: zderzak s4 tak? grill s4? tu na rybnickich i tak nikt nie czyta to mozesz sie pochwalic bo na Twoim watku bedzie szok :kox: :kox:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hahahahahhahaha no jaki cfaniak- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
H4mm3R a moze moglby cie ktos podrzucic na 19:00 na Rybnik to pojechalbys ze mna, a potem cie odwioze Spoko Pany jeszcze będzie okazja, może za tydz. się na Gliwickie wybiorę jak mi auto zrobią Hammer no ja sie nie moge doczekac jak ja zobacze w nowej odslonie bo cos fest tajemniczy jestes :gwizdanie: zdradz cos :naughty: :naughty:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
seves licze na jakas trase przez miasto oczywiscie jako pasazer, nowym wozidlem nie widze najmniejszego problemu :>- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Nie załapałem Znaczy się sugerujesz że jak by spadł z poziomu swojego ego do poziomu swojej inteligencji to by z niego mokra plama została masz rację ja mimo iż jeżdżę złomem kocham ten złom jak byłby moim drugim sercem ja to musze kiedys ten Twoj "zlom" zobaczyc bo z opisu widze ze piekna furka.. ajm i 2001 :gwizdanie:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Angry z tego co czytam biore wszystkie 3 w tej promo za 10 a potem najwyzej odsprzedam :polew: :polew:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Angry jaki w ogole masz rozmiar tych neklejek? ja potrzebuje srodek tylnej szyby na pewno.. moze na obie boczne tez ale to jeszcze przemysle- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jak masz wiecej to i ja jedna bym prosil... Wy macie B7 nie stać was no przez to o jedna pytam :> :polew: :polew: do b6 bralbym wszystkie taki kiedys mialem gest- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Angry biore naklejki jak Ci zostaly a jedna za ile ? :polew: :polew: nie no fakt poczytalem ten jego watek i dobrze ze chlopaki tam kopiowali jego wypowiedzi bo widac jak jechal po kazdym kto mial inne zdanie niz to ze jego fura to jest najnajnajnajnajnajpiekniejsza :polew: no co za gosc.. ale na kreske moze podjechac.. mial tam tiptronica chyba :> mysle ze byloby ciekawie- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hehe mam nadz ze nas Kolega jeszcze odwiedzi ja tak jak Wam mowilem od zawsze "polowalem" na ten silnik :gwizdanie: od kiedy kumpel mi wlasnie amerykanska wersje b7 pozyczyl :> ale wczesniej nie bylem w stanie takiej kasy wytrzepac wiec sie zadowalalem 1.8T Furka mi tez sie podoba.. ospojlerowanie koks tylko zawias troche nizej i wydech bym jednak delikatnie schowal.. ale to moja opinia felgi to wiadomo.. nie ma co sie czepiac bo to zimowki.. tylko z drugiej strony jak patrze.. to jednak ori s-line wiadomo wyjatkowy nie jest ale jakos mi sie bardzo bardzo bardzo podoba PS. moj ma chyba taki wlasnie kolor tylko avant - Spoty Katowice i okolice