Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Tak masz racje dokladnie tak jak piszecie... baaardzo rzadko mozna znalezc prawdziwa okazje, bo pewnie w 99% okazje to "okazje" i wszystko wychodzi dopiero w praniu.. chyba ze ktos jest szpecem i przy zakupie wszystko potrafi wykryc jak Wiesiek np Arek czy Robert
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: ale przynajmniej do brata dzwoni zeby ja do sklepu zawieźć :polew: nie no dzisiaj koleżanke z grupy bede wiózł wiec autko musi wygladac ach te d*py jak one na nas wplywaja :kox:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
b7 ? :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
i co Wiesiek jak tam fury? bo przy glupotach jeszcze nowa przyjedziesz
-
Spoty Katowice i okolice
Akjam ktore Ty listwy potrzebujesz i jaki maja kod?
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: :polew: powinien był dolecieć takie zwroty to tylko z filmuf wenezuelskich znam i baaaardzo dawno ich nie slyszalem :gwizdanie: no Stan mnie katuje tymi serialami, i tak czlowiek potem łapie ten mało poprawny 'język' :polew: no slyszalem slyszalem cos Rocco i ksiezniczka Marioletta czy cos .. ktos.. Stan da rade cos zrobic z moja prosba?
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: :polew: powinien był dolecieć takie zwroty to tylko z filmuf wenezuelskich znam i baaaardzo dawno ich nie slyszalem :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Nic nic, wyslalem mu PW dzieki bardzo
-
Spoty Katowice i okolice
Adrenalina powiedz mi.. Stan ma w robocie dostep do forum
- Spoty Katowice i okolice
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no prosze to nie ma sie co zastanawiac no A-rek chyba mocno zajety :gwizdanie: cos Natala ostatnio na spocie mowila ze go przetrzyma :polew: :polew: Dokladnie Robert
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
za późno nigdy nie ma za późno na takie rzeczy a pamiętaj, zawsze mogę załatwić, że imprezy na bank nie będzie :gwizdanie: :gwizdanie: hahaha no z Krolem nie wolno zadzierac :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
na prawko? zbieram sie Chlopaki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chopaki ja sie zbieram milego tam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
helo
-
Spoty Katowice i okolice
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja to by bylo dopiero dupne.. ale tak serio przez zime normlanie sie na kole jezdzi tylko w sniegu raczej na goralu :polew: a jak tam opony w ogole?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tzn ze one na trabanta nie poleca? polecą - ale z silnikiem carrery turbo a ja myslalem ze to takie... milosniczki motoryzacji sa :polew: :polew: :polew: :polew: hahahahhahahahha mody ryja- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tzn ze one na trabanta nie poleca?- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
kurde ale czy nie lepiej najpierw tamta oblukać na żywo ? bo Twojej się pozbędziesz a tamta okaże się do :pupa: no i wtedy zonk będzie no wiem wlasnie... smieje sie ze na kole bede przez zime jezdzic :polew: nie no 3mej kciuki co jutro sprzedom to od razu w sobota jada po tamta Arek zna Cris hehe[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 22:04_________________________________________________ Robert- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:good:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no wlasnie zastanawialem sie nad senssata na lato i nawet na jakies aukcji mialem kupowac w tym roku :gwizdanie: ale kumpel dzwonil i wzialem uzywki bridgestone potenza od niego :polew:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja tez sie poamlu bede zbieral- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
tak Robert mam wlasnie te pirelli.. asymetryczny bieznik snow sport.. "autostradowy" to dla mnie opona ktora wyglada bardzo podobnie jak letnia tak se je nazywam po prostu.. tylko wiem wiem Ty byles zadowolony z micheline alpine - ja mam je w sluzbowych zafirze i astrze 3 tylko nie wiem ktore - kupowane w 2006roku nowki.. i na rozmiarze 205/55/16 srednio w tych autach jezdza.. podobnie jak te pirelli u mnie.. wiem wiem.. ja mam po prostu takie doswiadczenia - w firmie mamy 15 roznych aut - 10czasem jezdze.. mam po prostu porownanie.. jedne z lepszych na jakich jezdzilem zima to.. mabor bieznik masakra jak z traktora w oplu combo 175R14 i w sniegu i syfie blocie pieknie dra po prostu.. ale do sibie tego rodzaju opon nie kupie bo maja za maly indeks i poza tym przy szybszej jezdzie pewnie raz dwa by ich nie bylo - SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście