Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seves

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez seves

  1. Tak masz racje dokladnie tak jak piszecie... baaardzo rzadko mozna znalezc prawdziwa okazje, bo pewnie w 99% okazje to "okazje" i wszystko wychodzi dopiero w praniu.. chyba ze ktos jest szpecem i przy zakupie wszystko potrafi wykryc jak Wiesiek np Arek czy Robert
  2. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :polew: ale przynajmniej do brata dzwoni zeby ja do sklepu zawieźć :polew: nie no dzisiaj koleżanke z grupy bede wiózł wiec autko musi wygladac ach te d*py jak one na nas wplywaja :kox:
  3. b7 ? :>
  4. i co Wiesiek jak tam fury? bo przy glupotach jeszcze nowa przyjedziesz
  5. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Akjam ktore Ty listwy potrzebujesz i jaki maja kod?
  6. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :polew: :polew: powinien był dolecieć takie zwroty to tylko z filmuf wenezuelskich znam i baaaardzo dawno ich nie slyszalem :gwizdanie: no Stan mnie katuje tymi serialami, i tak czlowiek potem łapie ten mało poprawny 'język' :polew: no slyszalem slyszalem cos Rocco i ksiezniczka Marioletta czy cos .. ktos.. Stan da rade cos zrobic z moja prosba?
  7. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :polew: :polew: powinien był dolecieć takie zwroty to tylko z filmuf wenezuelskich znam i baaaardzo dawno ich nie slyszalem :gwizdanie:
  8. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Nic nic, wyslalem mu PW dzieki bardzo
  9. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Adrenalina powiedz mi.. Stan ma w robocie dostep do forum
  10. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :>
  11. no prosze to nie ma sie co zastanawiac no A-rek chyba mocno zajety :gwizdanie: cos Natala ostatnio na spocie mowila ze go przetrzyma :polew: :polew: Dokladnie Robert
  12. za późno nigdy nie ma za późno na takie rzeczy a pamiętaj, zawsze mogę załatwić, że imprezy na bank nie będzie :gwizdanie: :gwizdanie: hahaha no z Krolem nie wolno zadzierac :polew:
  13. na prawko? zbieram sie Chlopaki
  14. Chopaki ja sie zbieram milego tam
  15. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  16. ja to by bylo dopiero dupne.. ale tak serio przez zime normlanie sie na kole jezdzi tylko w sniegu raczej na goralu :polew: a jak tam opony w ogole?
  17. tzn ze one na trabanta nie poleca? polecą - ale z silnikiem carrery turbo a ja myslalem ze to takie... milosniczki motoryzacji sa :polew: :polew: :polew: :polew: hahahahhahahahha mody ryja
  18. tzn ze one na trabanta nie poleca?
  19. kurde ale czy nie lepiej najpierw tamta oblukać na żywo ? bo Twojej się pozbędziesz a tamta okaże się do :pupa: no i wtedy zonk będzie no wiem wlasnie... smieje sie ze na kole bede przez zime jezdzic :polew: nie no 3mej kciuki co jutro sprzedom to od razu w sobota jada po tamta Arek zna Cris hehe[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 22:04_________________________________________________ Robert
  20. no wlasnie zastanawialem sie nad senssata na lato i nawet na jakies aukcji mialem kupowac w tym roku :gwizdanie: ale kumpel dzwonil i wzialem uzywki bridgestone potenza od niego :polew:
  21. ja tez sie poamlu bede zbieral
  22. tak Robert mam wlasnie te pirelli.. asymetryczny bieznik snow sport.. "autostradowy" to dla mnie opona ktora wyglada bardzo podobnie jak letnia tak se je nazywam po prostu.. tylko wiem wiem Ty byles zadowolony z micheline alpine - ja mam je w sluzbowych zafirze i astrze 3 tylko nie wiem ktore - kupowane w 2006roku nowki.. i na rozmiarze 205/55/16 srednio w tych autach jezdza.. podobnie jak te pirelli u mnie.. wiem wiem.. ja mam po prostu takie doswiadczenia - w firmie mamy 15 roznych aut - 10czasem jezdze.. mam po prostu porownanie.. jedne z lepszych na jakich jezdzilem zima to.. mabor bieznik masakra jak z traktora w oplu combo 175R14 i w sniegu i syfie blocie pieknie dra po prostu.. ale do sibie tego rodzaju opon nie kupie bo maja za maly indeks i poza tym przy szybszej jezdzie pewnie raz dwa by ich nie bylo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.