Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dokladnie tata mial winterhawki i fura mu z garazu nie umiala wyjechac a ja pod ta sama gorke vectra na fuldach montero elegancko bez poslizgu :gwizdanie: a teraz widzialem "nowy" bieznik jakies firestone to na oko widac ze ze sniegiem to on nie bedzie wspolgrac
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
pirelli snow sport 210 205/55/16... ciche niby fajne szybkie ale w ciezkich warunkach w sniegu srednio zadowolony z nich bylem.. pewnie wlasnie przez ten "autostradowy" bieznik.. no i nie kupowalem nowek.. tylko 06r ..[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 21:33_________________________________________________ :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
a Ty Akjam zajs meczyk knajpka i browarek /brawareki ?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Robert ja jezdze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 21:11_________________________________________________Pucek - wspomniałeś dzisiaj o Rudi Patrzcie jaka ona musiała być mega aktywna - już kupe czasu jej nie ma na forum a na chwilę obecną jest na 7 miejscu w ilości postów na śląskich [br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 21:20_________________________________________________ale zapi...cie z tymi stronami :polew: ja jej nigdy nie widzialem a tyyyyyyle juz o niej wiem
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a postawiles ten wynik :gwizdanie: bylo stawiac hahaha ale nie w ta strone :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
3:1 ło ja pierd- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
2:1- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a no wlssnie tego to sam nie wiem :gwizdanie: sie okaze jak mnie tez Miron zaprosi czuj się zaproszony nie ma stron, nie zapraszaj :> to już nie odemnie zależy :gwizdanie: ale w sumie, zaprosiłeś, więc nie potrzeba nam 4000 :gwizdanie: :oklaski: :oklaski: :oklaski: sorry Synki musialem na chwile spadnac ale juz jestem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak będzie trzeba to i całe forum się wyłączy :polew: no to do srody miron jest bez neta :gwizdanie: a od czwartku nie ma forum zmiana planów - nie jadę w trase bo we wtorek muszę być w KR - więc dostęp do forum będę miał normalnie no wiec troszke postow tez nabijesz i bedzie git nie ma bata żebyście dali rade - nie te lata nie no lata napewno nie te same ale tu ekipa sie wykruszyla lekko ale brednie daaaaaamy raaaaade [br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 20:08_________________________________________________ a no wlssnie tego to sam nie wiem :gwizdanie: sie okaze jak mnie tez Miron zaprosi jak przyprowadzisz 2 fajne d*py, to czuj się zaproszony taaaa d*py na picie bede bral :polew: :polew: :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
będzie okazja żeby się z nami napił no cza by go sprawdzic na jakies malej imprezce- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a no wlssnie tego to sam nie wiem :gwizdanie: sie okaze jak mnie tez Miron zaprosi- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nonono a kaj patriotyzm 2:1 do naszych :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a tam ja bym sprobowal.. gra warta swieczki- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
niezly szok nie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
taaa bedzie ciagle 3999 a pozniej po usuwasz swoje posty :polew: przeszło mi to przez myśl problem w tym że mi nie zależy, pracuję na 01:30 więc koryto i do domu NO NIE PITOL - moja propocyzja jest na mega poważnie - już załatwiaj wolne ćwoku jak się nie wywiążę z umowy to każdemu na korycie daję finlandie 0,7 hmm tu chyba gdzies jest jakies drugie dno czy cos... Sie Miron napalil na te tysiac stron Hugo daje mi premie 2000zł no najwazniejsze zebys nie byl stratny :gwizdanie: :polew: :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie no mi chodzilo ze rowny tysiac ze 4000- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
problem w tym że mi nie zależy, pracuję na 01:30 więc koryto i do domu NO NIE PITOL - moja propocyzja jest na mega poważnie - już załatwiaj wolne ćwoku jak się nie wywiążę z umowy to każdemu na korycie daję finlandie 0,7 hmm tu chyba gdzies jest jakies drugie dno czy cos... Sie Miron napalil na te tysiac stron- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron bo wiesz ze ja mam teraz duuuzo czasu- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
na pewno nie zarobi.. na minus straty moralne :gwizdanie: to ze fura przy sprzedazy przeciez baaaardzo na wartosci straci bo dostanie nowy lakier nowy zderzak nowe lampy to wszystko jest na minus :polew: [br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 19:39_________________________________________________ mam taką nadzieję jak "wrak" wycenia Ci wysoko to musisz sie odwolac od wyceny wartosci auta.. bo te 17 to cos malo chyba jak mogą wycenić wrak wysoko skoro jego naprawa ma kosztować prawie tyle co jest warte nie no bo Pucek teraz sie zastanawiam na ile moga go wycenic.. ile takie inne z gazem stoja minus realna naprawa Twojego i minus to co chca na nim zarobic sprzedajac- Spoty Katowice i okolice
mam taką nadzieję jak "wrak" wycenia Ci wysoko to musisz sie odwolac od wyceny wartosci auta.. bo te 17 to cos malo chyba- Spoty Katowice i okolice
nie mowilem ze bedzie calkowita ale na pewno gorzej niz na pierwszej wycenie na tym nie wyjdziesz- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja wlasnie nie wiem :gwizdanie: w robocie mialem pare godzin do dyspozyji ale nie bylo z kim pisac - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE