Treść opublikowana przez seves
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
hashahah dobre :polew: no faktycznie Julo dobrze piszesz moze to fis sie nie myli tylko dystrybutor hehe kto wie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
to pisz mu PW albo sam obrób w VAGLOG dzieki Robert, mi sie dzis troche naszukales jeszcze raz ja tez o 5:30 wstaje
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
w sumie to mi logi Krolu na spocie w kato w zeszlym tyg zrobil tylko tak mi obiecal ze je przejrzy wyslalem mu na maila pliki a nie chcialem go niepokoic i nie pytalem hehe i tak tydzien przelecial ... jakos mi zawsze glupio sie przypominac
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
kurde Robert znasz sie na benzynach? mam logi kupilem kabel w zeszlym tyg zrobilem logi ale az mi sie wstyd przyznac jeszcze nie opanowalem techniki obrobienia tego i wrzucenia na forum :wallbash:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no moze ma jakies plany dlugoletnie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Artur no tu prawie zaklady szly w jakim tempie jestes w stanie spam nadrobic
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ok ale teraz w sobotę chyba pójdę do roboty , a wieczorem moja odprawia urodziny oooo no Robert swietny pomysl, to wpadamy w sobote poznym popoludniem w kanale pokopac przy furach :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie mam 12sciezek musisz miec moje jedne z nastepnych rezan to czarna podsufitka i kiera 3ramienna multi [b7] tylko musze sie finansowo odbic.. potem kiedys zderzak i lakierem sie chce zajac bo mam pare glebokich rys:( takiego kupilem heh tylko czekam na doktora zeby mi sie silnikiem zajal i ustalil czy jest sens sie w ogole bawic w moje auto ;(
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Robert masz tasme do kiery multi? wiem ze nie wszyscy pamietaja ale Ty pewnie dobrze o tym wiesz
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hahahaha
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
3m sie Blant i fajna nowa fotka widze ale kaj je Twoja fura?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jest tu z nami :gwizdanie: a nawet się nie przywita :gwizdanie: szpieguje :gwizdanie: ......... i 0 gości przegląda ten wątek hahahah no Robert daj mu chwile on jest 10stron z tylu zanim nadrobi i sie odezwie to jutro bedzie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie z [b6] 4-ramienna ale taka mi się śni każdej nocy [br]Dopisany: 04 Październik 2010, 21:39_________________________________________________ Ja mam Już mam jednego "klienta" od nas o ktorym kliencie myslisz? :gwizdanie: mi tez jutro cos do wnetrza wysla i dostane w srode i bedzie rezanie pol srodka wymieniam ale najpierw chyba powinieniem sie zastanowic nad sensem bo jak ten napinacz za tela kasy
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
120 w Magro , prosto wymienić ale najlepiej z kanału a kanału nie mam ja tez szukam musze czujnik sprawdzic hehe ale to chyba do mechanika podjade i obok niego sam se sprobuje pokopac
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
mam tempomat i kiere multi 3ramienna z b7 ? :slina: [br]Dopisany: 04 Październik 2010, 21:36_________________________________________________ idziemy jak burza :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
uuuuuuu juz mi Cie szkoda milego tam
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hahahahahaha ja tam nie wiem czy Miron czasem powaznie nie mysli o kupnie Robert ja 2razy rezalem pelnego fisa wiec jak cos to wal chwile na pewno znajde a jak cos mozesz pytac.. kupiles manetke tempomatu? za jednym razem warto to zrobic
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no Blant nie przyjrzalem sie Twojej furce w sumie w srodku ale ladnie ladnie zegary super no ale za jednym razem jak mowi Robert mogles tez ten prostokat wyrezac ale i tak wypas
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Robert co prawda to prawda jestes chodzace mobilne techniczne :thankyou2: :thankyou2: moze byc taka Robert?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hello Blant :> szczerze jak pisal Arek jestem ciekaw ile Ci zajmie nadrobienie tego spamu
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
teraz sprawdź cenę , ciekawe czy się tak ucieszysz :gwizdanie: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: aha ;(
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
kurde szukam tego uklonu w ikonkach i nie umiem zlalezc co te 2lapki machaja
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dzieki Robert
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Seves ty masz 1.8 T wiec moze twoj sensor dziala inaczzej niz w TDi i spelnia dwie funkcje: kontroluje poziom oraz cisnienie oleju moze cos z cisnieniem masz nie tak skoro zapala sie w wysokich temp i na nagrzanym silniku moze warto sprawdzic cisnienie.... nie wiem Arek wiesz jak jest ja sie nie znam hehe ale z cisnieniem mialem juz przeboje i wtedy sie na czerwono kontrolka swieci a ten jest od poziomu oleju i wiem ze jak sie pali na zolto to powinna sie palic z napisem min.. a mi sie pali sensor i oznacza podobno ze cos nie tak z sensorem hehe wyczytalem to kiedys tu na tym co Robert przed chwila podrzucil ale jak jest nie wiem i przy okazji Was spytalem hehe
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
cabriofan byl taki watek... komus w a4 sie zapalala kontrolka abs i mojemu komplowi dzieje sie dokladnie tak samow hondzie prelude tyle ze przy 110 hahaha jak przekroczy to mu sie abs zapala i abs nie dziala wtedy az skasujesz z kluczyka a jak przekroczysz 110 to znow sie zapala i tak w kolko hehe http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=160113.0 jeden kolega pisze ze jakis pierscien abs